Diskuse ke článku Legendární Qark promluvil - webový návod "Jak na ženu"

skoda

Napsal/a: kubik

Přidáno: 19.10.2009 12.03

Odpovědět

Přečetl jsem hodně článků na qark.net a musím říci, že díky tomu jsem se o hodně posunul (dnes jsem již ženatý muž:o) Přijde mi škoda, že už dále qark nepíše. Myslím si, že jeho články hodně lidí nakoplo a povzbudilo. V rozhovoru píše, že nikdy tyto věci nedělal pro peníze, ale protože ho baví.. Přijde mi, že je naopak ideální spojit to co mě baví a to co mě živí. Pak by nemusel o novém webu tvrdit, že je v plenkách a není čas…

žena

Napsal/a: Roman

Přidáno: 31.01.2010 15.21

Odpovědět

Já mám s tím to webem jen pozitivní zkušenosti.. když jsem před 3 lety šel se svojí nynější partnerkou na rande, tak měla přítele a mělo to být jen setkání po letech. Díky Quarkovým radám jsem ji nejen získal, ale s bývalým se rozešla a máme spolu velice úžasný vztah. Stačí malá rada.. a člověku to změní život. Thank you!

Dotaz

Napsal/a: Jirka

Přidáno: 14.01.2012 19.50

Odpovědět

Nevíte, jak se jmenuje ta jeho nová stránka? Děkuji.

RE: Dotaz

Dalibor

Odpovědět

Novou stránku podle mě nevydal. Hledal jsem ji co jsem mohl, ale jakoby ji smazal. Na svých stránkách qark.net udával odkaz na stránku, která je teď nedostupná (asi byla smazána kvůli neaktivitě). Dlouho jsem pátral po Qarkovi, jesli náhodou ještě nepíše, nebo jestli nejsou o něm ještě nějaké záznamy, ale všude se píše, že přestal psát a pod. Jestli na něco narazím, určitě dám vědět. (Libor.Preis@seznam.cz)

RE: RE: Dotaz

Carl114

Odpovědět

Qark již nepíše a k psaní se vrátit nehodlá. Pokud vím, užívá si život a je mu fajn :). Alespoň co jsem vyčetl. Takže bohužel, budete to muset zvládnout samy.

Pokud to chcete probrat více, napište mi z webu http://tomaserlich.cz/ – docela by mě i lákalo psát na podobné téma.

Odpověď

Napsal/a: Daniel Hlas - autor článku

Přidáno: 18.10.2012 12.33

Odpovědět

Re: Dalibor: Nakonec novou stránku skutečně nevydal. V době psaní článku však byl jeho záměr založit novou stránku aktuální. Vyplývalo to také z rozhovoru, který jsem s Qarkem dělal.

Re: Carl114: Také jsem názoru, že se k psaní vrátit nehodlá, což je určitě škoda, protože se hodně lidí od něj leccos přiučilo a možná i díky němu jsou teď schopní najít si partnera.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny