Legendární Qark promluvil - webový návod "Jak na ženu"

Tagy:  Rozhovor s Qarkem, Bohumil přecechtěl rozhovor, Qark, rozhovory, žena

Sponzorované odkazy

Legendární Qark promluvil - webový návod "Jak na ženu"

Bohumil Přecechtěl aka Qark odpovídal na moje otázky. Pro ty z vás, kteří ho neznají se vám ho pokusím trošku přiblížit. Qark je majitelem úspěšné webové stránky qark.net a autor knihy ,,Ulovte si ji aneb jak na lásku“.

Jak ses vlastně dostal k publikování svých textů? Zkus popsat své začátky.

Před mnoha a mnoha lety (bylo mi asi 19), jsem napsal pro svého kamaráda takový očesaný návod s názvem „Jak na ženský“. O pár let později jsem se pokoušel programovat a napadlo mě, že si vytvořím vlastní web a budu publikovat články – a návod jsem tam umístil. Tak jsem vlastně začal „psát“. Nejdřív o všem možném, co se kolem mě dělo, ale později jsem zjistil, že čtenáře nejvíce zajímá oblast vztahů a balení, takže jsem se na ni specializoval.

Co se změnilo za tu dobu tu dobu, co píšeš a zveřejňuješ články? Změnilo to nějak výrazně tvůj život?

Za těch několik let jsem totálně změnil svoje myšlení a chování. Z introverta, který koukal jen do země a seděl neustále u počítače, se stal člověk, který aktivně komunikuje s lidmi, baví ho to a užívá si to. Web do určitého bodu odráží můj vývoj.

Jak tě napadlo vydat svůj knižní titul s názvem „Ulovte si ji aneb jak na lásku?“

To je jednoduché. Oslovila mě Romana Přidalová z firmy Motto a zeptala se mě, jestli bych nechtěl články na webu vydat knižně. Souhlasil jsem. Domluvili jsme název, já několik měsíců skládal za sebe články a přepisoval je pro knižní podání, ladili jsme obálku, atd. Můj nápad to od počátku nebyl, jen jsem využil nabízené příležitosti.

Je známo, že plánuješ otevřít další webovou stránku, v čem se tedy bude lišit od stávající? Na co bys nalákal naše čtenáře?

Nový web bude pro trošku jiné publikum, než měl web současný. Původní web musel ke konci neustále dokola řešit začátky – jak a proč začít komunikovat, jak se přinutit oslovit holku a podobně. Teď je načase posunout se dál. Chci psát spíše pro čtenáře, kteří mají zájem aktivně na sobě pracovat a ne si o tom jen číst. Kromě psaní by na novém webu měly být i videa z terénu a s největší pravděpodobností to už nebude jen „One man show“, ale podílet se bude více autorů. Zatím je však projekt stále v plenkách. Není na to čas.

Plánuješ po otevření své druhé stránky vydat také druhou knihu?

Ne, neplánuji. Nepíšu proto, abych z toho měl peníze, ale pouze a jedině proto, že mě to baví.

Pomáhá ti někdo se psaním nebo píšeš výhradně sám?

Píšu sám. Dokonce jsem si dlouhou dobu zakládal na tom, že jsem nečetl žádnou literaturu na podobné téma, o kterém jsem psal. Chtěl jsem, aby vše co napíšu, mělo můj vlastní pohled na věc a můj rukopis.

Kvůli neodbytným čtenářům jsi musel zavést řadu opatření. Co bys tedy chtěl vzkázat lidem, co od tebe potřebují poradit?

Chtěl bych, aby se nejdříve zeptali sami sebe, jestli ode mě opravdu potřebují poradit a hlavně, co jsou pro výsledek schopní udělat. Spousta lidí si neuvědomuje, že uvnitř sebe nosí obrovský arzenál schopností. Jenže jej neumí/nechtějí využít, protože neustále sledují jiné a tak místo toho, aby se rozvíjeli a měli úspěchy, se upínají na to, co umí někdo jiný. Vzkázal bych jim, aby hlavně přestali mrhat časem sledováním toho, co mají či dělají ostatní a začali se věnovat sami sobě a svému rozvoji. Protože pouze na tom záleží. Možná, že když o tom začnou takto přemýšlet, zjistí, že vlastně žádnou pomoc nepotřebují. :D

Tvůj vzhled je od začátku zahalen tajemstvím. Tví fanoušci chtějí vidět tvoji fotku, dočkají se někdy zveřejnění?

Zatím se zveřejněním nepočítám. Vím, že mnoho čtenářů zajímá, jak vypadám a přitom to jak vypadám, není tajné, ale vědí to jen lidi, kteří mají zájem mě poznat osobně (a já mám zájem poznat je) a ne ti, kteří pouze zadají mé jméno do vyhledávače. A tak by to mělo zůstat.

Dobře, chceš ještě na závěr něco vzkázat našim čtenářům?

Moje motto je: „Sbalit holku není otázkou NÁHODY, ale DUŠEVNÍ POHODY.“ Ale to neplatí jen při svádění dívek, ale v celém životě. To jak se člověk cítí je totiž mnohem důležitější než to, jak vypadá a co má. A nejkrásnější na tom je, že to může sám ovlivnit.

Logo webové stránky qark.net

Sponzorované odkazy:

Článek Legendární Qark promluvil - webový návod "Jak na ženu" byl publikován 3. srpna 2009 v 06.00 v rubrice Rozhovory. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (6).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!