Jana Vitoušková: rozhovor s čerstvou Miss IT

Sponzorované odkazy

Jana Vitoušková: rozhovor s čerstvou Miss IT

Přestože pro vás pravidelně připravujeme rozhovory s řadou zajímavých osobností, dnešní host je obzvláště výjimečný. Je jím totiž Jana Vitoušková, modelka a čerstvá Miss IT. Janu jste také mohli vidět 15.3.2013 v Show Jana Krause.

Kdo Vás do soutěže Miss IT vlastně přihlásil? Má nejlepší kamarádka mě o ní informovala, jelikož ví, jak moc mě zajímá IT odvětví, že pracuji v Mironetu, což je IT eshop, a taky studuji IT obor na TUL a já si v duchu pomyslela, že je to titul stvořený přímo pro mě :)

Jak probíhala samotná soutěž Miss IT? Bylo třeba se registrovat na jejich webových stránkách a získávat hlasy, po třech měsících pozvali prvních 15 dívek na finálový večer, kde již porota složená ze zastupitelů z různých IT firem vybrala výherkyně.

Model: Jana Vitoušková, Fotograf: Jana Čásová

Model: Jana Vitoušková, Fotograf: Jana Čásová

Jakým způsobem ovlivnila výhra váš život? Nijak výrazně. Ale potkala jsem se s pár zajímavými lidmi. Měla jsem napriklad možnost se setkat a spolupracovat s ředitelem Microsoftu, což se mi moc líbilo.

Objevily se i negativní reakce? Objevilo se jich spousta a hlavně v diskuzích. Nemá to cenu se tím zabývat. Je tu spousta nepřejecích lidí, ale ty se snažím si nepouštět do života a je to hned veselejší život.

Jak přesně probíhala příprava na natáčení Show Jana Krause? Jelikož mi volali den před natáčením, tak u mě moc příprava neprobíhala. Ale před natáčením jsem trávila čas převážně v šatně či maskérně. Generálka ani zkouška neprobíhala, točilo se to vše na jeden zátah, za což Krause obdivuji.

Jak na Vás působil samotný Jan Kraus? Jeho pořad ráda sleduji a tak odvahu přijmout pozvání jsem získala hlavně díky mému přání se s ním setkat. Kraus je velmi charismatický, chytrý a pohotový a mně sympatický.

Model: Jana Vitoušková, Fotograf: Petr Šebesta

Model: Jana Vitoušková, Fotograf: Petr Šebesta

Chcete našim čtenářům něco vzkázat na závěr? Já osobně se řídím heslem, že životem procházíme jen jednou a proto je dobré si ho pořádně užít a nebát se zkoušet nové věci. Čím víc věcí zkusíme, tím víc stránek života přečteme. Aneb don't worry be happy!

Janě za poskytnutý rozhovor děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v práci, tak v osobním životě.

Sponzorované odkazy:

Článek Jana Vitoušková: rozhovor s čerstvou Miss IT byl publikován 10. července 2013 v 05.00 v rubrice Rozhovory. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!