Jak to bylo, jak to je a jak to bude?

Tagy:  SWMag.cz, internet, budoucnost

Sponzorované odkazy

Jak to bylo, jak to je a jak to bude?

5. 3. 2008 kdy jsem podepsal smlouvu a začal jsem s prací pro SWMag.cz, stal se ze mě redaktor, který čas od času napsal nějaký článek, velmi ojediněle zplodil nějaký rozhovor a tvořil a tvořil. Tehdy jsem začal poznávat jiné redaktory, se kterými jsem, pevně doufám vycházel dobře. Vzpomínám na dlouhé rozhovory s mým šéfem Mirkem Mlejnkem, který mi začal pomáhat v psaní, ale často jsme řešili i spoustu jiných věcí :-) Rád bych připomněl několik redaktorů, kteří už v našem týmu nejsou.

Ti co čtou náš magazín delší dobu, si jistě vzpomenou na redaktory, kteří psávali hodně a dobře, bohužel z našeho týmu odešli. Připomenout si tak můžeme Jardu Nezbedu, Radka Lišku, Daniela Ševčíka nebo Radka Brázdila.

Šéfredaktorské křeslo jsem převzal po Mirku Mlejnkovi přibližně v červnu tohoto roku. Bohužel byl celý magazín v menší krizi, redaktorů bylo málo, články vycházely jenom ojediněle, Hernimag na tom také nebyl příliš dobře. Zde bych chtěl poděkovat Markovi Maťovkovi, který mi pomáhal v těžkých začátcích a dokázal zařídit spoustu věcí, které byly potřeba. A po čase začali přicházet noví redaktoři.

Příchody redaktorů byly ve dvou „vlnách“, tehdy do našich řad přišli nováčci. Celkem je teď náš web bohatší o šest mužů a jednu krásnou redaktorku. Konkrétně se našimi novými redaktoři stali Patrik Šoma, Radek Ludačka, Ondřej Dostál, Roman Niebauer, Petr Vaníček, Jiří Stískal a Kateřina Tšponová. Tito nováčci prokázali své kvality, o čemž svědčí i stoupající čtenost SWMagu. Rád bych jim poděkoval, protože bez nich a samozřejmě bez redaktorů, kteří píší již delší dobu by tu nebylo vůbec nic.

SWMAG

SWMAG

Ale dost vzpomínání, možná by bylo vhodné nastínit co máme dále v plánu a jak to bude dále vypadat. Myslím si, že všechny „dětské nemoci“, ať už se týkaly redakčního systému, nového designu nebo nových redaktorů byly vyléčeny a můžeme se nyní plně soustředit na obsah.

V brzké době Vás čeká malá soutěž, ne však zde, ale na sesterském webu Hernimag.cz. Zatím Vás ještě necháme v očekávání, ale těšit se můžete na zajímavé ceny.

SWMag.cz se vyvíjí velmi dobře, alespoň v to doufám. Vzrůstající čtenost, spolupráce s několika vývojáři a firmami a dokonce i nové rozhovory. To je neklamnou známkou, že práce moje a redaktorů má smysl.

Těšit se můžete na další nové články, dokonce i na velmi, velmi zajímavý rozhovor s osobou, která je mnohem známější z jiného „světa“. Ale nechte se překvapit.

Sponzorované odkazy:

Článek Jak to bylo, jak to je a jak to bude? byl publikován 13. září 2009 v 15.15 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (42).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  3. Google vyhledávač
  4. ICQ 5.1
  5. Ikony souborů: Jak na změnu ikonek v Průzkumníku krok za krokem
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Když web, tak od profesionála
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!