Jak to bylo, jak to je a jak to bude?

Tagy:  SWMag.cz, internet, budoucnost

Sponzorované odkazy

Jak to bylo, jak to je a jak to bude?

5. 3. 2008 kdy jsem podepsal smlouvu a začal jsem s prací pro SWMag.cz, stal se ze mě redaktor, který čas od času napsal nějaký článek, velmi ojediněle zplodil nějaký rozhovor a tvořil a tvořil. Tehdy jsem začal poznávat jiné redaktory, se kterými jsem, pevně doufám vycházel dobře. Vzpomínám na dlouhé rozhovory s mým šéfem Mirkem Mlejnkem, který mi začal pomáhat v psaní, ale často jsme řešili i spoustu jiných věcí :-) Rád bych připomněl několik redaktorů, kteří už v našem týmu nejsou.

Ti co čtou náš magazín delší dobu, si jistě vzpomenou na redaktory, kteří psávali hodně a dobře, bohužel z našeho týmu odešli. Připomenout si tak můžeme Jardu Nezbedu, Radka Lišku, Daniela Ševčíka nebo Radka Brázdila.

Šéfredaktorské křeslo jsem převzal po Mirku Mlejnkovi přibližně v červnu tohoto roku. Bohužel byl celý magazín v menší krizi, redaktorů bylo málo, články vycházely jenom ojediněle, Hernimag na tom také nebyl příliš dobře. Zde bych chtěl poděkovat Markovi Maťovkovi, který mi pomáhal v těžkých začátcích a dokázal zařídit spoustu věcí, které byly potřeba. A po čase začali přicházet noví redaktoři.

Příchody redaktorů byly ve dvou „vlnách“, tehdy do našich řad přišli nováčci. Celkem je teď náš web bohatší o šest mužů a jednu krásnou redaktorku. Konkrétně se našimi novými redaktoři stali Patrik Šoma, Radek Ludačka, Ondřej Dostál, Roman Niebauer, Petr Vaníček, Jiří Stískal a Kateřina Tšponová. Tito nováčci prokázali své kvality, o čemž svědčí i stoupající čtenost SWMagu. Rád bych jim poděkoval, protože bez nich a samozřejmě bez redaktorů, kteří píší již delší dobu by tu nebylo vůbec nic.

SWMAGSWMAG

Ale dost vzpomínání, možná by bylo vhodné nastínit co máme dále v plánu a jak to bude dále vypadat. Myslím si, že všechny „dětské nemoci“, ať už se týkaly redakčního systému, nového designu nebo nových redaktorů byly vyléčeny a můžeme se nyní plně soustředit na obsah.

V brzké době Vás čeká malá soutěž, ne však zde, ale na sesterském webu Hernimag.cz. Zatím Vás ještě necháme v očekávání, ale těšit se můžete na zajímavé ceny.

SWMag.cz se vyvíjí velmi dobře, alespoň v to doufám. Vzrůstající čtenost, spolupráce s několika vývojáři a firmami a dokonce i nové rozhovory. To je neklamnou známkou, že práce moje a redaktorů má smysl.

Těšit se můžete na další nové články, dokonce i na velmi, velmi zajímavý rozhovor s osobou, která je mnohem známější z jiného „světa“. Ale nechte se překvapit.

Článek Jak to bylo, jak to je a jak to bude? byl publikován 13. září 2009 v 15.15 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (42).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...