Recepty.cz - Co dnes uvařit?

Tagy:  recepty, jídlo, jídelníček, kuchyně, vaření, kuchař, hospodyně, potraviny, ingredience, sestavení receptu, recept online, recepty.cz

Sponzorované odkazy

Recepty.cz - Co dnes uvařit?

Co uvařit dnes k obědu? To je otázka, která každodenně trápí lidi celého světa. Odpověď na jejich otázku při tom najdeme na stránce recepty.cz. Právě tady nalezneme inspiraci a zároveň návod, jak ono kouzelné jídlo ukuchtit. Obsaženo je již téměř devatenáct tisíc receptů! Pojďme si nyní tento web rozebrat podrobněji.

Recepty

Na stránce najdeme samozřejmě velkou spoustu různých receptů. Ty jsou roztříděny do kategorií, aby bylo vše pěkně sladěné a po ruce. Najdeme zde například polévky, jídla pro děti, přílohy, dezerty a další. Chybět nebudou ani recepty vařené zdravě i chutně. Sekcí je velké množství a není možné je tedy všechny vypsat. Po rozkliknutí určité sekce se na vás vyvalí obrovské množství názvů jídel, seřazené podle abecedy. Je vidět, že přehlednost je opravdu všudypřítomná. U každého receptu jsou napsány ingredience, které budou potřeba a pod nimi už samotný podrobný recept. Pod ním najdete komentáře a připomínky, které se mohou často hodit. A tak se i vám naskytne příležitost napsat si svoje. Na hlavní stránce je také vyhledávání. Takže v případě, že hledáte něco konkrétního, stačí to zde napsat a informace máte hned jako na dlani.

Hlavní strana

Hlavní strana

Menu dne

Řeč je o jedné ze sekcí tedy jídelním menu, nikoli o celém menu na stránce. Pokud se nechcete probírat recepty a hledáte rychlou inspiraci, budete tady jako doma. Každodenní menu se skládá z polévky, hlavního chodu a přílohy. Stačí kliknout na jednotlivé názvy a jste hned přesměrováni na daný recept.

Články a fotogalerie

Součástí webu je také rozsáhlá fotogalerie, kde můžeme najít foto příslušných jídel. Jiné jsou poněkud klasičtějšího charakteru jako třeba fotky z grilovací párty. Aby toho nebylo málo, najít zde můžeme i pár článků na nejrůznější témata. Například autoři psali o domácích švestkách, maďarských vínech nebo mýtech kolem našeho jídelníčku. Občas se objeví i nějaká soutěž s pěknou cenou.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komunikace

Komunikace s ostatními kuchaři není prostřednictvím recepty.cz žádný problém. Stačí si zajít na fórum, kde jsou témata zase roztříděna do skupin s různou tématikou. Tady si můžete nechat poradit od zkušenějších nebo naopak poradit začátečníkům. Bohužel to v některých částech fóra prahne prázdnotou. K dispozici je také webový chat, kde se po rychlé registraci s ostatníma radíte a píšete si. Ani to není k zahození. Pokud se chcete podělit o své recepty s ostatními návštěvníky. Stačí na hlavní straně kliknout na tlačítko „přidat recept“ a do jednotlivých kolonek vše vypsat.

Hodnocení

Na závěr tohoto článku je třeba stránku recepty.cz zhodnotit. Mohu upřímně říct, že pokud nevíte co uvařit a stále si s touto otázkou lámete hlavu, budete rozhodně na správném místě. Na konkurenčních stránkách často chybí pořádný řád a jen s obtížemi se tam vyznáte. Toho se tady nemusíte bát. Web má příjemný design a přehlednost je na prvním místě. Škoda jen všudypřítomných reklamních banerů (ty jsou z fotek v článku vytrženy). I přesto mohu jen doporučit.

Stránky Recepty.cz

Moje hodnocení  90 %

Sponzorované odkazy:

Článek Recepty.cz - Co dnes uvařit? byl publikován 21. května 2010 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  4. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  8. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!