Oprava iPhone do 60 minut? I to je možné

Oprava iPhone do 60 minut? I to je možné

Když se rozbije pračka, tak prostě pár dní nebudete prát. Pokažená lednice znamená, že si několik dní nekoupíte jídlo, co je potřeba chladit. Bez rozbité televize se obejdete klidně několik týdnů, měsíců, nebo si možná nakonec už nikdy nekoupíte novou. Ovšem nefunkční telefon, to je něco úplně jiného.

Prasklý displej, nefunkční konektor, rozbitý reproduktor, baterie s téměř nulovou kapacitou. Tohle jsou nejčastější problémy, které přivádí majitele iPhonu do servisů. Nebudeme si nic nalhávat, oprava jablečného telefonu není úplně levnou záležitostí, nicméně koupě nového je ještě daleko dražší, takže člověku pak nezbývá než peníze obětovat. Ostatně finance často nebývají ani tím hlavním kritériem, podle nějž si lidé servis iPhone vybírají. Mnohem důležitější pro ně bývá, jak dlouho bude oprava iPhone trvat. Každá hodina bez funkčního telefonu je totiž utrpením.

Hledejte rychlý servis

Samozřejmě se najdou opravy, které jsou časově náročnější. Většina z výše jmenovaných problémů se však dá napravit během několika desítek minut – konkrétně do hodiny. Aspoň to je doba, do níž opravuje 90 % věcí servis iPhone Praha s názvem iDirection. Poskytuje také servis mobilních zařízení Samsung, nicméně specializuje se na iPhone, což mu právě umožňuje poskytovat takovou rychlost. Technici mají dost zkušeností se zařízeními iPhone, navíc firma disponuje dostatečnou zásobou náhradních dílů.

Stavte se u iDirection

Většina servisů ví, že zákazníky zajímá hlavně rychlost. Kolik z nich je ale doopravdy rychlých? iDirection rychlost zaručuje. Dorazte do Nusle osobně a přesvědčte se o tom sami. Odborníci provedou diagnostiku, která je v případě opravy zdarma, a sdělí vám, za jak dlouho se můžete pro telefon vrátit. V 90 % případů to bývá do pouhých 60 minut. Od pondělí do pátku jsou k zastižení od devíti do šesti hodin, po domluvě opravují i v sobotu. Vědí totiž, že když se vám rozbije telefon, potřebujete ho mít zpátky co nejdříve. Mrkněte na iDirection.cz a uvidíte, že i ceny vás příjemně překvapí.

Článek Oprava iPhone do 60 minut? I to je možné byl publikován 30. července 2018 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Libimseti.cz
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Výkonný Antivirus McAfee Internet Security 2014

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!