Diskuse ke článku Outlook Express (MS Windows Mail) - kvalitní emailový klient společnosti Microsoft

kritika

Napsal/a: johny5

Přidáno: 09.09.2010 11.16

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale všechny Vaše články mi přijdou jako reklama. Žádné objektivní zhodnocení jiných alternativ. Články jakoby přepsané z reklamních brožur. Žádné „vypíchnutí“ případných záporů jednotlivých programů (jako že MS Outlook jich má celkem dost). Co třeba řeknete na názor, že lidé používají programy ve Win jenom proto, že už tam jsou nainstalované, ale že kdyby věděli, že existuje jiná alternativa, tak by si vybrali právě ji?

reup. kritika

Zbyněk Maier

Odpovědět

Dobrý den,

články nejsou určené pro reklamu, ale jsou psané pro uživatele, kteří se chtějí dozvědět něco víc o určitých programech. Souhlasím s tím, že MS Windows Mail není ideální poštovní klient a že má hodně záporů. Článek MS Windows Mail má ukázat, co vše tento program má a co dokáže. Na čtenářích pak je, udělat si vlastní názor. Nevýhody programu jsou uvedené vždy pod jednotlivými články. Co se týče Vaší otázky. Souhlasím s Vámi, že lidé využívají programy ve Windows, jen proto, že tam jsou nainstalované. To je otázka, zda by lidé využívali i jiné alternativy, i když by o nich věděli. Bylo by fajn, udělat nějaký takový test, který by toto analyzoval a poté bychom z toho vyhodnotili závěr. Musíme zase, ale brát v úvahu, o jaké lidi se jedná. Normální začátečník si nechá operační systém nainstalovat a pracuje s tím, co již v systému je obsažené a už ho nezajímá, jestli existuje jiná alternativa, která je dokonce lepší, protože se nepohybuje v této oblasti. Zkušený člověk,profesionál hledá, zkouší a vybírá programy, které jsou pro něj nejadekvátnější.

doplnění

Napsal/a: johny5

Přidáno: 09.09.2010 11.19

Odpovědět

Tím vypíchnutím záporů jsem myslel, že by to mělo být v článku… Nevýhod pod článkem jsem si samozřejmě všiml…

reup. doplnění

Zbyněk Maier

Odpovědět

Dobrý den,

primární úkol těchto článků je poskytnout čtenáři, co nejvíce informací o jednotlivých programech. Ukázat jim výhody a nevýhody používání, které vždy naleznete na konci každého článku. Názor na program si poté udělá každý čtenář sám. Tím, že si ho třeba vyzkouší.

Doplnění k minulému příspěvku. Zkuste vymyslet test, který Vám na toto odpoví. Výsledky se poté vyhodnotí a zjistíme, jak to vlastně je ;-). Osobně by mě to také velice zajímalo.

S pozdravem redaktor

je to sh..t

Napsal/a: Josef

Přidáno: 11.09.2010 17.12

Odpovědět

Hodně cestuju a jsem často na různejch wifinách v různejch zemích. No, co mi tenhle nefunkční krám předváděl…, to už jsem dlouho neviděl… Záleželo, kde jsem si stahoval poštu, ale někdy jsem ji prostě nestáhnul a jen jsem si přečetl milon hlášek, že chybí nějaký certifikát domény, chybí něco atd.

Možná , když to máte na pevným počítači (doma), ale na cestování (a různé wifi) se nakonec ukázal nejlepší Google e-mail, který lze používat off-line a nemá problém ať se připojím, kdekoliv.

reup. je to sh..t

Zbyněk Maier

Odpovědět

Dobrý den,

samozřejmě jsem tohoto poštovního klienta také vyzkoušel, ale abych byl upřímný, MS Windows Mail je nehorázně nespolehlivý program a když mi došla trpělivost, tak jsem přešel na Mozilla Thunderbird, který je přímo bombastický a nikdy jsem s ním neměl žádný problém. Vřele doporučuji Všem, co nesnáší pošťáka od Windowsu.

S pozdravem redaktor

Mozilla Thunderbird není špatný

Napsal/a: Josef

Přidáno: 12.09.2010 16.04

Odpovědět

Mozilla Thunderbird není špatný (rozhodně lepší než ten MS sh..t),ale taky se musel nastavovat a občas mi to taky nefungovalo.

U Google emailu – stačí v prohlížeči kliknout OFF-line a pak už je vše OK. Nemusí se nastavovat IMAP, POP3 atd – funguje všude a bez nejmenšího problému a taky je to freeware. Nic se nemusí instalovat – prostě super. Kdo má G-mail účet – je to jasná volba.

reup. Mozilla Thunderbird není špatný

Zbyněk Maier

Odpovědět

Dobrý den,

nastavení emailových účtů v programu Mozilla Thunderbird je velice snadné. Protokoly IMAP, POP3 apod. není potřeba nastavovat, protože program vše udělá a nastaví za Vás. Google Mail je také kvalitní, ale chcete-li spravovat více emailových účtů současně, není lepší volba než Mozilla Thunderbird.

S pozdravem redaktor

OE a Mozilla firefox

Napsal/a: madeincz76

Přidáno: 13.07.2011 09.23

Odpovědět

Dobrý den,potřeboval bych radu ohledně toho jak nastavit Outlook Express tak aby se odkazy které dostávám v poště otvíraly v Mozille a né v Exploreru díky za radu.

406cikgz

Napsal/a: asmtch2v3m

Přidáno: 29.05.2016 05.22

Odpovědět

[url=http://te­normin.click/]a­tenolol[/url] [url=http://bu­yretina.cricket/]re­tin-a[/url] [url=http://bu­yserpina.xyz/]ser­pina[/url] [url=http://pro­zac.site/]pro­zac[/url] [url=http://str­aterra.eu/]strat­tera[/url]

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny