SMS přání k svátku na internetu

Tagy:  sms, SMS, přání, Svátek, svátek, přáníčko, blahopřání, internet, net, ke stažení, ke stazeni, download, zdarma, free, zadarmo

Sponzorované odkazy

SMS přání k svátku na internetu

V předešlém díle jsme se setkali s smskama na Vánoce, které jsou více populární než smsky na svátky, ale nebrání nám něco si o nich říci. V dnešním článku se dozvíte něco málo o svátečních smskách a také něco o svátcích. V článku se zaměříme jako tradičně na 4 hlavní stránky, jako v předešlém dílu. Tak pojďme na to.

SRDCE.ESTRANKY.cz

SRDCE.ESTRANKY.czSRDCE.ESTRANKY.cz

Stránku najdeme na Srdce.estranky­.cz. Při vstupu na hlavní stránku, zjistíme, že se stránka skládá z více než jen přáníček na svátek. Můžeme zde najít například sms pro dědečka, o lásce, k Velikonocům nebo také svatební přání. Dneska se na této stránce zaměříme hlavně na sms k svátku. Na této stránce si můžeme vybrat z velkého množství sms. Stránka obsahuje opravdu velkou škálu sms. Při každém vložení smsky se u jednotlivé smsky objeví informace o uživateli, který danou sms vložil na server. Stránku můžete najít také na sociální síťi Facebook. Stránku můžete podpořit tím, že si na svůj web vložíte mini banner nebo velký. A pokud se vám stránka líbila a jste s ní spokojeni jako já, tak jim můžete napsat prostřednictvím formuláře. Sám tuto stránku používám při nějaké příležitosti (svátek, Vánoce) a mohu Vám ji doporučit. Není na škodu si ji uložit do záložek na internetu, protože nikdy nevíte, kdy budete chtít poslat sms a zrovna nic nebudete mít po ruce. Pak se stačí jen podívat na náš web a máte.

Blahopřání.Blahopřání.

SMS-PŘÁNÍ.cz

SMS-PRANI.czSMS-PRANI.cz

Stránku najdeme na Sms-prani.cz. Při vstupu na hlavní stránku, zjistíme, že stránku tvoří více než jeden typ smsek. Můžeme zde najít přáníčka typu: přání na dobrou noc, vyznání lásky, k Valentýnu. V minulém článku o Vánočních smskách jsme taky tuto stránku využili, ale dnes se zaměříme hlavně na sváteční smsky. Na této stránce si můžeme vybrat z velkého množství přáníček. Stránka je oblečená do červeného kabátu a na každého uživatele působí velice kladným způsobem. Myslím, že stránka patří mezi ty „top“ stránky o svátečních smskách.

Blahopřání.Blahopřání.

NEJ-SMS.cz

NEJ-SMS.CZNEJ-SMS.CZ

Kliknutím na tento odkaz Nej-sms.cz se jednoduše dostanete na hlavní stránku. Při vstupu vás určitě ohromí velká nabídka všelijakých sms. Na stránce najdeme sms jako jsou Vánoční, Velikonoční, zamilované, flirtovací aj. Tato stránka také nabízí poslání sms přímo ze stránky a k dispozici máte i poslání sms zdarma (poslatsms.cz). Stránka vám umožňuje přidání sms na stránku. Stránka Vám také nabízí ankety, ve kterých můžete hlasovat a zvolit si nejlepší sms a mnohé jiné. Stránka se řadí mezy ty nejpoužívanější vůbec. Tuto stránku denně navštivuje více jak 400 lidí. Vřele všem doporučuji.

Blahopřání.Blahopřání.

PRANISMSKOU.cz

PRANISMSKOU.czPRANISMSKOU.cz

Kliknutím na odkaz Pranismskoucz se dostaneme na krásně vypadající hlavní stránku. Při vstupu Vás určitě ohromí jak velká nabídka všelijakých sms tak design, kterým se tato stránka prezentuje. Na stránce je nám k dispozici např.: sms jako jsou Vánoční, Velikonoční, zamilované aj. Stránka také nabízí vložení sms přímo ze stránky. Stránka vám i mimo jiné umožňuje přidání sms na stránku. U každé smsky se ukazujou informace, které slouží k tomu, aby všichni věděli kdo ji napsal, kolik má znaků apod. Při vstupu si můžete také všimnou v pravém sloupci, že se tam nacházejí tipy na dárky, jak pro muže tak ženy aj. Stránku múžeme zařadit mezy ty povedenější. Tato stránka na každého působi velmi dobrým dojmem, jak smskama tak i designem.

Blahopřání.Blahopřání.

Co je to vůbec svátek?

Svátek je den se zvláštním náboženským nebo společenským významem, který se pravidelně opakuje a slaví. Státem uznané svátky jsou stanoveny zákonem a jsou to také dny pracovního klidu. Svátky mohou být pevné, určené stejným kalendářním datem (například Nový rok nebo Vánoce), nebo pohyblivé, většinou určované podle měsičního kalendáře.

Článek SMS přání k svátku na internetu byl publikován 29. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...