Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře

Tagy:  Software602 Form Filler, software602, form filler, filler, formular, formulare, forms, vyplnovani, automaticke vyplnovani formularu, 602XML Filler, xml

Sponzorované odkazy

Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře

Software602 Form Filler je často známý pod názvem 602XML Filler a jedná se o počin, jehož primárním a hlavním úkolem je vyplňování tzv. inteligentních/in­teraktivních formulářů. Co to takový inteligentní formulář je, a jak tento program na jeho vyplňování získat, kolik stojí a kde všude ho můžeme využít? Odpovědi najdeme právě v této recenzi.

Form Filler, základní informace a cena

Form Filler je počinem v držení společnosti Software602, která je specializovaná na elektronizaci textových dokumentů a podobných prvků. Její jméno je také nerozlučně spojeno s mnohokrát diskutovanými datovými schránkami.

My tu však nebudeme tuto problematiku nijak rozebírat, ale podíváme se přímo na jeden z mála produktů Software602, který je dostupný zdarma. Ano, cena Form Filleru je nulová, ale možností využití není mnoho. Vlastně se jedná výhradně o vyplňování tzv. inteligentních formulářů, které jsou vytvořeny právě pro účel tohoto freeware.

Software602

Software602

Inteligentní formuláře

S “*inteligentními formuláři*” jsme měli v posledních měsících velmi dobrou možnost se setkat. Jednalo se například o daňová přiznání z příjmů FO/PO, přehledech o příjmech a výdajích pro OSSZ atd. Tyto formuláře, většinou složené z několika stran, byly inteligentní v tom, že stačilo pomocí tohoto freeware doplnit některé hlavní položky (hlavička, výše příjmů, výdajů apod.) a vše ostatní už formulář automaticky vypočítal a zapsal.

Inteligentní formulář

Inteligentní formulář

Byla to pro některé podnikatele určitě neocenitelná pomůcka.

Software602 Form Filler se hodí

Byť se jedná o relativně jednorázově myšlený a přesně vyhraněný program, rozhodně není jeho instalace na škodu. Spousta lidí ho používá a pracuje s ním jen několikrát ročně, pouze při vyplňování několika formulářů, ale i tak by si mohl nalézt své místo u vás doma. Neobtěžuje zbytečnou reklamou a podobnými propagačními prvky, nezabírá velkou část diskového prostoru a v okamžiku, kdy přijde čas na jeho použití, dokáže předvést vše, co umí, i když toho neumí mnoho. A je-li zdarma, není snad ani problém nainstalovat si ho na zkušenou.

Software602 Form Filler (602XML Filler) ke stažení na eDownload.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře byl publikován 13. dubna 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!