Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře

Tagy:  Software602 Form Filler, software602, form filler, filler, formular, formulare, forms, vyplnovani, automaticke vyplnovani formularu, 602XML Filler, xml

Sponzorované odkazy

Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře

Software602 Form Filler je často známý pod názvem 602XML Filler a jedná se o počin, jehož primárním a hlavním úkolem je vyplňování tzv. inteligentních/in­teraktivních formulářů. Co to takový inteligentní formulář je, a jak tento program na jeho vyplňování získat, kolik stojí a kde všude ho můžeme využít? Odpovědi najdeme právě v této recenzi.

Form Filler, základní informace a cena

Form Filler je počinem v držení společnosti Software602, která je specializovaná na elektronizaci textových dokumentů a podobných prvků. Její jméno je také nerozlučně spojeno s mnohokrát diskutovanými datovými schránkami.

My tu však nebudeme tuto problematiku nijak rozebírat, ale podíváme se přímo na jeden z mála produktů Software602, který je dostupný zdarma. Ano, cena Form Filleru je nulová, ale možností využití není mnoho. Vlastně se jedná výhradně o vyplňování tzv. inteligentních formulářů, které jsou vytvořeny právě pro účel tohoto freeware.

Software602Software602

Inteligentní formuláře

S “*inteligentními formuláři*” jsme měli v posledních měsících velmi dobrou možnost se setkat. Jednalo se například o daňová přiznání z příjmů FO/PO, přehledech o příjmech a výdajích pro OSSZ atd. Tyto formuláře, většinou složené z několika stran, byly inteligentní v tom, že stačilo pomocí tohoto freeware doplnit některé hlavní položky (hlavička, výše příjmů, výdajů apod.) a vše ostatní už formulář automaticky vypočítal a zapsal.

Inteligentní formulářInteligentní formulář

Byla to pro některé podnikatele určitě neocenitelná pomůcka.

Software602 Form Filler se hodí

Byť se jedná o relativně jednorázově myšlený a přesně vyhraněný program, rozhodně není jeho instalace na škodu. Spousta lidí ho používá a pracuje s ním jen několikrát ročně, pouze při vyplňování několika formulářů, ale i tak by si mohl nalézt své místo u vás doma. Neobtěžuje zbytečnou reklamou a podobnými propagačními prvky, nezabírá velkou část diskového prostoru a v okamžiku, kdy přijde čas na jeho použití, dokáže předvést vše, co umí, i když toho neumí mnoho. A je-li zdarma, není snad ani problém nainstalovat si ho na zkušenou.

Software602 Form Filler (602XML Filler) ke stažení na eDownload.cz

Článek Software602 Form Filler: Inteligentní formuláře byl publikován 13. dubna 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...