Jak vytvořit vlastní kalendář pro rok 2011?

Tagy:  vlastní kalendář, kalendář, 2011, visací, stolní, svátky

Sponzorované odkazy

Jak vytvořit vlastní kalendář pro rok 2011?

Visací kalendáře na zeď, či jejich stojací verze, lze jednoduše koupit v papírnictví. Co ale dělat, když se nám žádné z nabízených nelíbí a máme vlastní představu o tom, co by měl takovýto kalendář obsahovat? Udělat si přece vlastní. Není to totiž vůbec nic těžkého, s naší radou to zvládne každý.

Který software vybrat?

Softwarů na jejich vytvoření existuje hned několik a každý z nich je bezpochyby kvalitním a mistrovským dílem. My se však spokojíme s jednoduchou webovou aplikací, která nám právě toto umožní. A bude k tomu stačit naše představa, podklady pro jeho vytvoření a počítač s připojením na internet + webový prohlížeč samozřejmě.

Vytváříme kalendář

Tato aplikace je dostupná na webu pod názvem Vlastní kalendář 2011 a orientace v ní je skutečně jednoduchá. Hned na titulní stránce stačí vybrat, zda se bude jednat o 13 listový kalendář nebo stolní kalendář. Pro účely této demonstrace zvolíme „Stolní kalendář 2011“.

titulní strana

titulní strana

Následně navolíme další specifikace kalendáře, jako je jeho základní tvar, použitá barva, druh písma, případné další možnosti (kudrlinky, svátky) apod. Vše potvrdíme zadání platné e-mailové adresy a potvrzením tlačítkem Pokračovat na titulní stranu.

výběr a nastavení kalendáře

výběr a nastavení kalendáře

Zde máme možnost nahrát vlastní obrázek na titulní stranu či dokonce nahrát obrázky mezi jednotlivé zobrazované týdny, pro každé dva týdny jeden obrázek. Dokonce máme možnost uvést i vlastní barevné popisky pro jednotlivé dny, například rodinné svátky, narozeniny atd.

Na závěr editace se automaticky vytvoří náhledové PDF, které je však “omezené” nápisem “DEMO”. To proto, aby se námi navržený a vytvořený kalendář nemohl tisknout a užívat jen tak, zdarma. Dle použitých barev a dalších doplňků se totiž automaticky přepočítává cena na jeho vytvoření. A s rostoucím množství tato cena za 1 ks samozřejmě klesá.

kalendář je hotov

kalendář je hotov

Závěr

Webová aplikace Vlastní kalendář 2011 je velmi hezky a uživatelsky příjemně zpracovanou možností, jak vytvořit vlastní rodinný/domácí kalendář, nebo i firemní výtvor čítající několik desítek až stovek kusů. To vše za relativně “lidskou” cenu a z pohodlí domova, pracovny.

Vytvoření vlastního kalendáře na www.vlastni-kalendar.cz

Výhody:

 • rychlé
 • jednoduché
 • možnost vložení vlastních obrázků, poznámek

Nevýhody:

 • výsledek není zdarma

Sponzorované odkazy:

Článek Jak vytvořit vlastní kalendář pro rok 2011? byl publikován 28. dubna 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 3. MP3s.Nadruhou.net
 4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 5. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 6. Odesíláme SMS z internetu
 7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 8. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
 9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!