Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Tagy:  heureka, zbozi, heureka.cz, zbozi.cz, zboží, zboží.cz

Sponzorované odkazy

Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Vyznat se v “záplavě” cen valících se na své zákazníky bývá často velmi obtížné. A to ví i provozovatelé porovnávacích portálů. Podíváme se tedy na dva zástupce, Zboží.cz a Heureka.cz , které patří na českém internetu zřejmě k nejznámějším a pokusíme se zjistit, který z nich je lepší.

Zboží.cz

Internetový portál Zboží.cz je velmi známý, však také patří do “velké rodiny” provozovatele Seznam. Mimo vyhledání a zobrazení hledaného zboží umožňuje seřazení výsledků hledání podle ceny, případně dostupnosti, způsobu platby apod.

Zboží.cz

Mezi jeho přednosti patří jednoduchost a přehlednost. Kliknutím na dané zboží se okamžitě přesuneme do místa jeho prodeje a ihned ho můžeme realizovat.

Heureka.cz

Je skutečně silný konkurentem svého právě zmíněného “předchůdce”. Jeho design je pojatý v modro-bílém základu. Mimo standardního vyhledávání a procházení zboží nabízí možnosti řazení výsledků dle ceny, oblíbenosti. Ke každému zboží je možné přidat známku oblíbenosti, psát recenze, diskutovat, procházet specifikace atd.

Heureka.cz

Heureka.cz vs. Zboží.cz – verdikt

Už podle jednotlivých popisů je patrné, který z těchto webových “srovnávačů” je lepší, bohatší. Zboží.cz bojuje jednoduchostí a přehledností. Pro nákup pevně vybraného zboží, přičemž hledáme nízkou cenu, je toto místo vhodné. Když více informací nepotřebujeme. Heureka.cz je už o něco dále, nabízí nejen cenové porovnání mnoha e-shopů disponující/na­bízející požadované zboží, ale rovněž umožňuje sledovat oblíbenost právě zvoleného kusu, číst uživatelské recenze, případně se zeptat na nějakou otázku k produktu. Je proto vhodný nejen k samotnému nákupu vybrané věci, ale také jako “křižovatka”, pokud máme přibližnou představu o poptávaném, nebo při výběru ze dvou různých typů. Uživatelské recenze, hodnocení i další aspekty nám tak mohou pomoci doupřesnit náš výběr, nebo i pomoct vybrat nco lepšího, alternativního.

Heureka.cz – uživatelské recenze

Co se týče sortimentu, na obou webech se nachází z 90% identický. Je však možné nalézt ty 10%-ní odchylky, které mohou tvořit mírný cenový rozdíl. Každopádně doporučuji podívat se před samotným nákupem na obě tato místa.

Heureka.cz

Zboží.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší? byl publikován 7. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!