Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Tagy:  heureka, zbozi, heureka.cz, zbozi.cz, zboží, zboží.cz

Sponzorované odkazy

Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Vyznat se v “záplavě” cen valících se na své zákazníky bývá často velmi obtížné. A to ví i provozovatelé porovnávacích portálů. Podíváme se tedy na dva zástupce, Zboží.cz a Heureka.cz , které patří na českém internetu zřejmě k nejznámějším a pokusíme se zjistit, který z nich je lepší.

Zboží.cz

Internetový portál Zboží.cz je velmi známý, však také patří do “velké rodiny” provozovatele Seznam. Mimo vyhledání a zobrazení hledaného zboží umožňuje seřazení výsledků hledání podle ceny, případně dostupnosti, způsobu platby apod.

Zboží.czZboží.cz

Mezi jeho přednosti patří jednoduchost a přehlednost. Kliknutím na dané zboží se okamžitě přesuneme do místa jeho prodeje a ihned ho můžeme realizovat.

Heureka.cz

Je skutečně silný konkurentem svého právě zmíněného “předchůdce”. Jeho design je pojatý v modro-bílém základu. Mimo standardního vyhledávání a procházení zboží nabízí možnosti řazení výsledků dle ceny, oblíbenosti. Ke každému zboží je možné přidat známku oblíbenosti, psát recenze, diskutovat, procházet specifikace atd.

Heureka.czHeureka.cz

Heureka.cz vs. Zboží.cz – verdikt

Už podle jednotlivých popisů je patrné, který z těchto webových “srovnávačů” je lepší, bohatší. Zboží.cz bojuje jednoduchostí a přehledností. Pro nákup pevně vybraného zboží, přičemž hledáme nízkou cenu, je toto místo vhodné. Když více informací nepotřebujeme. Heureka.cz je už o něco dále, nabízí nejen cenové porovnání mnoha e-shopů disponující/na­bízející požadované zboží, ale rovněž umožňuje sledovat oblíbenost právě zvoleného kusu, číst uživatelské recenze, případně se zeptat na nějakou otázku k produktu. Je proto vhodný nejen k samotnému nákupu vybrané věci, ale také jako “křižovatka”, pokud máme přibližnou představu o poptávaném, nebo při výběru ze dvou různých typů. Uživatelské recenze, hodnocení i další aspekty nám tak mohou pomoci doupřesnit náš výběr, nebo i pomoct vybrat nco lepšího, alternativního.

Heureka.cz – uživatelské recenzeHeureka.cz – uživatelské recenze

Co se týče sortimentu, na obou webech se nachází z 90% identický. Je však možné nalézt ty 10%-ní odchylky, které mohou tvořit mírný cenový rozdíl. Každopádně doporučuji podívat se před samotným nákupem na obě tato místa.

Heureka.cz

Zboží.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší? byl publikován 7. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!