Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Tagy:  heureka, zbozi, heureka.cz, zbozi.cz, zboží, zboží.cz

Sponzorované odkazy

Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?

Vyznat se v “záplavě” cen valících se na své zákazníky bývá často velmi obtížné. A to ví i provozovatelé porovnávacích portálů. Podíváme se tedy na dva zástupce, Zboží.cz a Heureka.cz , které patří na českém internetu zřejmě k nejznámějším a pokusíme se zjistit, který z nich je lepší.

Zboží.cz

Internetový portál Zboží.cz je velmi známý, však také patří do “velké rodiny” provozovatele Seznam. Mimo vyhledání a zobrazení hledaného zboží umožňuje seřazení výsledků hledání podle ceny, případně dostupnosti, způsobu platby apod.

Zboží.cz

Zboží.cz

Mezi jeho přednosti patří jednoduchost a přehlednost. Kliknutím na dané zboží se okamžitě přesuneme do místa jeho prodeje a ihned ho můžeme realizovat.

Heureka.cz

Je skutečně silný konkurentem svého právě zmíněného “předchůdce”. Jeho design je pojatý v modro-bílém základu. Mimo standardního vyhledávání a procházení zboží nabízí možnosti řazení výsledků dle ceny, oblíbenosti. Ke každému zboží je možné přidat známku oblíbenosti, psát recenze, diskutovat, procházet specifikace atd.

Heureka.cz

Heureka.cz

Heureka.cz vs. Zboží.cz – verdikt

Už podle jednotlivých popisů je patrné, který z těchto webových “srovnávačů” je lepší, bohatší. Zboží.cz bojuje jednoduchostí a přehledností. Pro nákup pevně vybraného zboží, přičemž hledáme nízkou cenu, je toto místo vhodné. Když více informací nepotřebujeme. Heureka.cz je už o něco dále, nabízí nejen cenové porovnání mnoha e-shopů disponující/na­bízející požadované zboží, ale rovněž umožňuje sledovat oblíbenost právě zvoleného kusu, číst uživatelské recenze, případně se zeptat na nějakou otázku k produktu. Je proto vhodný nejen k samotnému nákupu vybrané věci, ale také jako “křižovatka”, pokud máme přibližnou představu o poptávaném, nebo při výběru ze dvou různých typů. Uživatelské recenze, hodnocení i další aspekty nám tak mohou pomoci doupřesnit náš výběr, nebo i pomoct vybrat nco lepšího, alternativního.

Heureka.cz – uživatelské recenze

Heureka.cz – uživatelské recenze

Co se týče sortimentu, na obou webech se nachází z 90% identický. Je však možné nalézt ty 10%-ní odchylky, které mohou tvořit mírný cenový rozdíl. Každopádně doporučuji podívat se před samotným nákupem na obě tato místa.

Heureka.cz

Zboží.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší? byl publikován 7. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Katastrální mapy online
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!