Kde hledat povánoční slevy a výprodeje?

Tagy:  slevy, akce, výprodeje, povánoční, vánoční, výhodný nákup

Sponzorované odkazy

Kde hledat povánoční slevy a výprodeje?

Vánoce roku 2011 jsou neodvratnÄ› za námi. UrčitÄ› na nÄ› máme více neÃ…¾ dobré vzpomínky. Pro nÄ›které ale tyto svátky jeÃ…¡tÄ› neskončily, naopak. NÄ›kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ totiÃ…¾ celé toto slavnostní období čekají na povánoční výprodeje a slevy. Kde vÃ…¡ak najít informace o tÄ›chto a dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ch výhodných nákupech?

Stačí otevÃ…™ÃƒƒÃ‚­t oči

Vánoční výzdoba, stejnÄ› jako povánoční slevy, čekají snad na kaÃ…¾dém rohu. Stačí se projít po námÄ›stí a sledovat výlohy obchodÃ…¯. RozhodnÄ› si vÃ…¡imnete nápisÃ…¯ výhodných cen se slevami čítající mnoho desítek procent.

Pokud doma vlastníte televizní nebo rozhlasový pÃ…™ijímač, ani vám by nemÄ›ly informace o výhodných povánočních nákupech ujít bez vÃ…¡imnutí. Také jich je zde vÃ…¡ude dostatek. Zkusili jste si napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad spočítat, kolik takovýchto reklam zahlédnete napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad pÃ…™i sledování čistých 60 minut?

SLEVY A AKCE

SLEVY A AKCE

Internet je ráj reklam

Co se týče internetu, zde je to reklamou pÃ…™ÃƒƒÃ‚­mo aÃ…¾ zahlceno, samozÃ…™ejmÄ› závisí na navÃ…¡tíveném portálu. Pokud vÃ…¡ak vezmeme napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad celosvÄ›tovÄ› snad neznámÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ a nejoblíbenÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ vyhledávač Google, stačí zadat magické sousloví a vybrat si z nepÃ…™eberného mnoÃ…¾ství nalezených výsledkÃ…¯.

povánoční výprodej – Google vyhledávání

povánoční výprodej – Google vyhledávání

Výprodeje a slevy hledejte na oblíbených místech

Aby se Ã…¾ÃƒÃ‚¡dná takováto slevová nabídka neminula svým účinkem, vÄ›zte, Ã…¾e informace o nich nejsou nikde skryté v patičce webu apod. VÃ…¡e musí být rychle pÃ…™ÃƒƒÃ‚­stupné a viditelné.

TÄ›mto nabídkám se samozÃ…™ejmÄ› nevyhnuly ani tak velké portály, jako je napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad v ÄŒeské republice známý aukční portál Aukro. To nás na tyto výhodné akce mÃ…¯Ã…¾e nalákat buď reklamou z titulní strany nebo jen prostÄ› stačí zadat pojem “povánoční”. Ihned se objeví seznam mnoha desítek poloÃ…¾ek.

Aukro – povánoční akce

Aukro – povánoční akce

Heureka je skutečnÄ› kvalitní srovnávač a vyhledávač cen produktÃ…¯ snad ze vÃ…¡ech oblastí. Zde se tedy také stačí porozhlédnout, slevy na sebe nenechají dlouho Äekat.

Heureka – povánoční akce

Heureka – povánoční akce

Jaká jsou rizika?

Povánoční slevy ve vysokých Ã…™ÃƒƒÃ‚¡dech % nemusí být “slevami” v pravém slova smyslu. ÄŒlovÄ›k i v tomto období musí být více neÃ…¾ ostraÃ…¾itý, pÃ…™eci jen kupuje zboÃ…¾ÃƒÃ‚­ od obchodníkÃ…¯, jejichÃ…¾ cílem je maximalizovat svÃ…¯j zisk.

Mnohdy se tak objeví napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad povánoční výprodeje se zkrácenou zárukou. Proč ale? Kupujeme-li si nové zboÃ…¾ÃƒÃ‚­, zákonem stanovená záruka musí být dodrÃ…¾ena!

Je také dÃ…¯leÃ…¾ité dÃ…¯kladnÄ› vybírat, sleva 80% mÃ…¯Ã…¾e znít více neÃ…¾ lákavÄ›, ale pokud je i pÃ…™es to cena onÄ›ch 20% ve stejné výši, jako cena nového produktu beze slevy, tak jaký to má význam? Na človÄ›ka rozhodnÄ› psychologický, protoÃ…¾e co je ve slevÄ›, to prostÄ› musí být výhodnéâ€Ã‚¦ Hloupost!

Kde hledat povánoční slevy a výprodeje? (https://www.swmag.cz)

VÃ…¡eho s mírou

Mnozí lidé čekají tÃ…™eba celý rok na Vánoční a povánoční slevy, díky kterým své zázemí obohatí o spoustu bytových i nebytových prvkÃ…¯. VÃ…¡ude pÃ…™ÃƒƒÃ‚­tomná reklama tomu navíc více neÃ…¾ nahrává, takÃ…¾e proč toho vÃ…¡eho nevyuÃ…¾ÃƒÃ‚­t?

MÃ…¯Ã…¾e se ale velice lehce stát, Ã…¾e človÄ›k prostÄ› nakoupí doslova “plné auto” vÄ›cí, které mu na jednu stranu udÄ›lají skutečnÄ› radost, obzvláštÄ› koupí-li je v povánočních slevách, ale na druhou stranu zaplní svÃ…¯j dÃ…¯m “zbytečnostmi”, které mu mohou krátkodobÄ› slouÃ…¾it pro potěÃ…¡ení, ale brzy se dostanou z kurzu a stanou se pÃ…™ebytečné a k ničemu. Co pak? Nabídnout je nÄ›komu dalÃ…¡ÃƒÃ‚­mu, obchodní Ã…™etÄ›zec mÃ…¯Ã…¾e pokračovat.

Slova na závÄ›râ€Ã‚¦

Slevy jsou teď skutečnÄ› vÃ…¡ude, ale človÄ›k musí být obezÃ…™etný a vÃ…¡ÃƒÃ‚­mavý. MÄ›l by se také zamyslet nad tím, zda skutečnÄ› danou vÄ›c vyuÃ…¾ije, i kdyÃ…¾ je ve „slevě“. Ale nikdo neÃ…™ÃƒƒÃ‚­ká, Ã…¾e si nemÃ…¯Ã…¾e udÄ›lat Vánoce jeÃ…¡tÄ› jednou, sám pro sebe, Å¾e?

Sponzorované odkazy:

Článek Kde hledat povánoční slevy a výprodeje? byl publikován 8. ledna 2012 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!