Slevomat.cz - kolektivní nakupování na internetu se slevou

Tagy:  slevy, akce, slevomat, Slevomat.cz, sleva, zdarma, internet, nakupování, sleva, nakupování na internetu

Sponzorované odkazy

Slevomat.cz - kolektivní nakupování na internetu se slevou

Dostali jste pozvánku na narozeninovou oslavu? Nemáte dárek a potřebujete jej koupit? Bohužel nemáte dostatek peněz? Nevadí, v letošním roce byl vytvořen zbrusu nový webový server Slevomat.cz, který se zabývá nejrůznějšími akcemi, slevami a nákupy produktů či služeb. Naleznete zde vše, co potřebujete. V dnešním článku se Vám budu snažit tuto společnost více přiblížit a doufám, že Vás i zaujme a poté začnete prostřednictvím této stránky nakupovat.

Představení nového webového serveru Slevomat.cz

Internetový server Slevomat.cz se zaměřuje na hledání a následné získávání bezkonkurenčních slevových cen na produkty a služby, které Vám poté nabízí. Společnost Slevomat.cz Vám pravidelně nabízí nejlepší slevy do restaurací, na vstupenky, zážitky, pobyty, nákupy apod.

Jak vlastně Slevomat.cz funguje?

Správci webového serveru vloží na stránky nejnovější akci a poté se této slevové akci začne odpočítávat čas. Jednotlivé akce jsou platné jen tehdy, koupí-li si tuto nabídku dostatečný počet zákazníků. V případě, že dostatečný počet zájemců nenalezneme, případná sleva nebude aktivována a tudíž ji nemůžete využít.

Více informací o tom, jak tento server funguje, naleznete na Slevomat.cz.

Co na webových stránkách společnosti můžete najít?

Nabídka slev platí pro Prahu, Brno a Olomouc

Dnešní sleva

Každý den se zde objevuje nová akce. Je jen na Vás, jestli se této akce taky budete účastnit. Samozřejmě je velice důležité, aby se této akce zúčastnilo, co nejvíce zájemců, poté se tato sleva aktivuje a Vy si můžete bez problémů nakupovat, co se Vám zalíbí. Jednotlivé slevy jsou zde detailně rozebrané, takže se o nich dozvíte vše, co potřebujete. Rozhodnutí o nákupu je pak jen a jen na Vás.

Obrázek I. Ukázka I. Dnešní sleva – Slevomat.czObrázek I. Ukázka I. Dnešní sleva – Slevomat.cz

Obrázek II. Ukázka II. Dnešní sleva – Slevomat.czObrázek II. Ukázka II. Dnešní sleva – Slevomat.cz

Předchozí slevy

Z názvu již vyplývá, že v této sekci naleznete tzv. předchozí slevy, jejichž platnost už vypršela. Tudíž jsou deaktivované. Jednotlivé nabídky si můžete rozkliknout a kouknout se, kolik lidí si tuto nabídku zakoupilo, kolik ušetřili a zda se tato akce ještě někdy objeví na trhu.

Obrázek III. Předchozí slevy – Slevomat.czObrázek III. Předchozí slevy – Slevomat.cz

Časté otázky

V této rubrice naleznete nejznámější a nejčastěji zodpovídané otázky zájemců. Budete-li mít s něčím problém, koukněte se do této sekce a třeba tam naleznete odpověď zrovna na Vaší otázku. Pokud se tam odpověď na Vaší otázku nenachází, navštivte jejich sekci Kontakt, kde naleznete kontaktní údaje na pověřené pracovníky společnosti.

Kontakt

Máte-li nějakou otázku týkající se slev, napište jim na Zákaznický email, který naleznete v této sekci. V případě, že zde máte zájem prezentovat Vaši firmu, napište jim na Obchodní email a nebo využijte dostupného telefonního čísla. Vše naleznete v sekci Kontakt. Mimo jiné zde můžete najít i základní údaje o společnosti.

Obrázek IV. Kontakt – Slevomat.czObrázek IV. Kontakt – Slevomat.cz

Na Slevomatu naleznete i Blog

Stačí se zde zaregistrovat. Poté můžete reagovat na jednotlivé články pomocí přidávání vlastních komentářů. Na blogu naleznete archiv jednotlivých měsíců, kde si můžete přečíst i ty nejstarší příspěvky. Mimo jiné zde můžete objevit i kalendář.

Obrázek V. Blog – Slevomat.czObrázek V. Blog – Slevomat.cz

Soutěž

Rádi soutěžíte? Jste soutěživý typ? Na blogu společnosti Slevomat.cz naleznete i soutěž o iPody. Více informací o této soutěži si můžete přečíst na Blogu. Soutěže se může zúčastnit kdokoli.

Závěrem

Obrovské slevy až 80% na jednotlivé produkty a služby. Akce 1+1 zdarma.

Nakupování na těchto internetových stránkách je snadné, efektivní, spolehlivé a především velice výhodné. Slevy jednotlivých produktů a služeb mnohdy šplhají až k 80% z běžné ceny.

Domnívám se, že nakupování na tomto serveru se vyplatí, protože zde opravdu naleznete bezkonkurenční cenové slevy a také ušetříte.

Sledovat slevové akce na webovém serveru Slevomat.cz

Článek Slevomat.cz - kolektivní nakupování na internetu se slevou byl publikován 13. září 2010 v 23.00 v rubrice Návody. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (12).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...