Poslední chybějící služba od Seznamu je venku, teď se čeká na její spuštění

Tagy:  seznam, poslední chybějící služba, jarmara, jára, cimmrman, sklad, encyklopedie, Jarmara

Sponzorované odkazy

Poslední chybějící služba od Seznamu je venku, teď se čeká na její spuštění

Fenoménem českého internetu posledních týdnů bylo oznámení o spuštění nového projektu, služby chcete-li od Seznamu. Český portál Seznam.cz na svých tiskových stránkách oficiálně oznámil spuštění projektu pod pracovním názvem „Poslední chybějící služba“. To bylo vše, co se čtenář dozvěděl, žádné nastínění o čem projekt bude nebo něco podobného. Seznam k tiskové zprávě připojil tři nicneříkající obrázky.

Pochopitelně Twitter či Facebook se touto zprávou rozpohybovaly a začalo se ve velkém spekulovat, co vlastně na nás, uživatele internetu, Seznam chystá. Ať už na sociálních sítích či v diskusích pod články jste si mohli přečíst nejrůznější nápady a teorie, co Poslední chybějící služba vlastně bude.

Některé spekulace byli řekněme střízlivé, jiné vcelku komické. Ty komické byly blíže k pravdě, o tom však později. Nejčastěji se mluvilo o tom, že Seznam chystá ryze českou sociální službu. Další mluvili o Seznamovském Youtube apod. Všichni byli mimo, o to bylo větší překvapení při odhalení služby.

Představení „Poslední chybějící služby“ nenechalo na sebe dlouho čekat a Seznam tuto službu odhalil. Stalo se tak ve spolupráci se Zdeňkem Svěrákem dne 6. 9. 2011 na tiskové konferenci. Pro někoho to byl šok, pro někoho příjemné překvapení.

„Poslední chybějící služba“ nebo-li Jarmara je jakási encyklopedie nejslavnějšího Čecha Járy Cimmrmana. Járova Armara – Jarmara. Jarmara je k dispozici na stránce jarmara.at. Jedná se zatím o testovací verzi před ostrým spuštěním. Jarmaře totiž chybí k dokonalosti poslední a zásadní věc. Totiž Seznamu chybí správce (skladník) Jarmary.

JarmaraJarmara

Bylo vypsáno výběrové řízení, které má za úkol najít chytrého a spolehlivého člověka, který má navíc zájem o Cimmrmana a bude ochoten spravovat Jarmaru po celý rok. Seznam slibuje, že platové ohodnocení bude velice lukrativní.

Jarmara bude naplno spuštěna 10. 10. 2011.

Konečná Jarmara bude encyklopedie Cimmrmana, interaktivní hra, jakési bludiště Cimmrmanovstvím a další zábavné věci, které naplno objevím 10. 10.. Samozřejmě nebudou chybět různé tematické kvízy či soutěže.

„*Již ve svých počátcích měl Seznam.cz velkou spojitost s Járou Cimrmanem. První stránky, které Ivo Lukačovič udělal, byly právě s tematikou Járy Cimrmana. Je to symbolické, že se právě po patnácti letech opět spojí osud Járy Cimrrnana a Seznam.cz,*“ uvedl ke spolupráci Pavel Zima, výkonný ředitel společnosti Seznam.cz.

„*Teprve teď se heslo „Seznam, najdu tam, co hledám“ stalo pravdivým, když se přiblížilo firemnímu heslu Cimrmanova slavného informačního šapitó – všechno víme, odpovíme. Na webu jarmara.at najdou příznivci Cimrmanova díla všechno, vlastně i to, co původně vůbec nehledali,*“ komentoval spolupráci Zdeněk Svěrák.

Sponzorované odkazy:

Článek Poslední chybějící služba od Seznamu je venku, teď se čeká na její spuštění byl publikován 1. října 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Adam Beránek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!