Seznam Pošťák do vašich Windows

Tagy:  Seznam, seznam.cz, email, e-mail, mail, pošťák, freemail, klient

Sponzorované odkazy

Seznam Pošťák do vašich Windows

Freemail pražských Seznamáků patří stále v České republice mezi nejrozšířenější a nejpoužívanější služby. Těžko byste hledali někoho, kdo email od Seznamu nikdy neviděl či jej neměl. I přes citelný odliv uživatelů ke konkurenci zůstává českému freemailu věrna spousta příznivců, kteří svého pošťáka využívají dennodenně. Právě těm je určená aplikace Seznam Pošťák přímo z dílen Seznamu, jenž se postará o rychlé upozornění na příchozí emailovou zprávu a následné otevření emailové schránky.

Aplikace Seznam Pošťák je dostupná pochopitelně zdarma. Ke stažení v poslední verzi ji najdete přímo na dceřiných stránkách Seznamu. Při instalaci je nutno zpozornět, abyste si nevědomky nenainstalovali další z aplikací Seznamu, tzv. Seznam lištička. Po instalaci se pošťák usídlí na hlavním panelu v oblasti hodin, odkud vás bude dle nastavení upozorňovat na příchozí nepřečtené zprávy.

Upozornění na příchozí zprávu

Upozornění na příchozí zprávu

Jako první je nutné nastavit emailové účty. Provedete tak kliknutím pravým tlačítkem na ikonku a vyvoláním nabídky nastavení. Zde, v jednoduchém režimu, není nad čím bádat. Stačí vyplnit přihlášení ke schránce. Korektnost údajů ověříte dvojitým poklepáním na ikonku pošťáka, čímž dojde k otevření emailové schránky v okně. V pokročilém nastavení lze mimo jiné nastavit způsob otevírání emailové schránky, výchozí prohlížeč, způsoby upozorňování na novou zprávu, apod.

Pokročilé nastavení pošťáka

Pokročilé nastavení pošťáka

Seznam Pošťák bez problému spolupracuje, jak se stávajícím rozhraním emailové schránky, tak s testovaným novým (beta) rozhraním, ke kterému mám přístup. Otevřená schránka je v plnohodnotném režimu, tudíž s ní lze provádět veškeré obvyklé úkony spojené s vaší denní korespondencí.

Pošťák si poradí jak se starým, tak s novým rozhraním Seznamu

Pošťák si poradí jak se starým, tak s novým rozhraním Seznamu

Na závěr nezbývá než tuto miniaturní aplikaci vřele doporučit všem pravidelným uživatelům emailové schránky Seznamu. Zefektivníte si tak emailovou korespondenci, tedy budete schopni ihned reagovat na nové zprávy. Ledaže byste byli obětí svých přátel a do vašeho emailu chodily desítky zpráv denně, čímž by vám pochopitelně používání pošťáka ztrpklo.

Dobrý freeware

 

Sponzorované odkazy:

Článek Seznam Pošťák do vašich Windows byl publikován 14. března 2012 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!