Seznam Pošťák do vašich Windows

Tagy:  Seznam, seznam.cz, email, e-mail, mail, pošťák, freemail, klient

Sponzorované odkazy

Seznam Pošťák do vašich Windows

Freemail pražských Seznamáků patří stále v České republice mezi nejrozšířenější a nejpoužívanější služby. Těžko byste hledali někoho, kdo email od Seznamu nikdy neviděl či jej neměl. I přes citelný odliv uživatelů ke konkurenci zůstává českému freemailu věrna spousta příznivců, kteří svého pošťáka využívají dennodenně. Právě těm je určená aplikace Seznam Pošťák přímo z dílen Seznamu, jenž se postará o rychlé upozornění na příchozí emailovou zprávu a následné otevření emailové schránky.

Aplikace Seznam Pošťák je dostupná pochopitelně zdarma. Ke stažení v poslední verzi ji najdete přímo na dceřiných stránkách Seznamu. Při instalaci je nutno zpozornět, abyste si nevědomky nenainstalovali další z aplikací Seznamu, tzv. Seznam lištička. Po instalaci se pošťák usídlí na hlavním panelu v oblasti hodin, odkud vás bude dle nastavení upozorňovat na příchozí nepřečtené zprávy.

Upozornění na příchozí zprávuUpozornění na příchozí zprávu

Jako první je nutné nastavit emailové účty. Provedete tak kliknutím pravým tlačítkem na ikonku a vyvoláním nabídky nastavení. Zde, v jednoduchém režimu, není nad čím bádat. Stačí vyplnit přihlášení ke schránce. Korektnost údajů ověříte dvojitým poklepáním na ikonku pošťáka, čímž dojde k otevření emailové schránky v okně. V pokročilém nastavení lze mimo jiné nastavit způsob otevírání emailové schránky, výchozí prohlížeč, způsoby upozorňování na novou zprávu, apod.

Pokročilé nastavení pošťákaPokročilé nastavení pošťáka

Seznam Pošťák bez problému spolupracuje, jak se stávajícím rozhraním emailové schránky, tak s testovaným novým (beta) rozhraním, ke kterému mám přístup. Otevřená schránka je v plnohodnotném režimu, tudíž s ní lze provádět veškeré obvyklé úkony spojené s vaší denní korespondencí.

Pošťák si poradí jak se starým, tak s novým rozhraním SeznamuPošťák si poradí jak se starým, tak s novým rozhraním Seznamu

Na závěr nezbývá než tuto miniaturní aplikaci vřele doporučit všem pravidelným uživatelům emailové schránky Seznamu. Zefektivníte si tak emailovou korespondenci, tedy budete schopni ihned reagovat na nové zprávy. Ledaže byste byli obětí svých přátel a do vašeho emailu chodily desítky zpráv denně, čímž by vám pochopitelně používání pošťáka ztrpklo.

Dobrý freeware
 

Sponzorované odkazy:

Článek Seznam Pošťák do vašich Windows byl publikován 14. března 2012 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!