Diskuse ke článku Psychologická online poradna: Rychlá pomoc nebo nebezpečná hra?

Neviděl bych to tak

Napsal/a: agent

Přidáno: 05.11.2011 16.08

Odpovědět

Na druhé straně je spousta lidí, kteří na to od Boha mají, nebo nemají.

Pokud někdo nemá talent či empatii, pak vystudováním může svůj handicap mírně zlepšit, ale stále prostě nemusí být lepší, než člověk s talentem, citem a školou života.

Titul zde v tomto státě má kdejaký jouda. A jak jejich odborné zásahy vypadají se můžeme přesvědčit v mnoha oborem počítaje vládou a jejími poradci.

P.S.: Pro jistotu, studuji druhou úspěšně vysokou školu. Jsem před státnicemi. První jsem vystudoval před 15 lety a druhou studuji dnes. Požadavky a studium je dnes směšňounce jednoduché a cvičená opice bez inteligence vystuduje většinu dnešních vysokých škol – stačí jen trochu snahy. Dříve to bylo těžší.

Máte-li 3–5 let času, trochu peněz (na státní vysokou školu), trochu disciplíny, pak dnešní titul získá téměř každý kdo nemá diagnózu mentální retardace – aniž by se ho daný obor výrazněji dotknul. Pokud máte dost peněz na soukromou, budete to mít ještě 1000× jednodušší a snadnější, tak už to dostane i lehký mentální retard.

RE: Neviděl bych to tak

machan.kveta

Odpovědět

dobrý den,…poradíte mi…mojemu partnerovi nevadí,když se na mě muži kouknou nebo se otočí za mnou,ale říká mi,že má stále v hlavě myšlenku,´když jsem sama doma ,tak mám doma muže a mám s ním styk,je to taky o duvěře,ale já mu opakuji stále,že ho miluji,když jsem na internetu mysli si,že si dopisuji s muži,ale není to tak,náš krásný vztah se rozpadá,chce se mnou být 24 hodin denně ,ale to neni možný.Stále pláče,žádný psycholog mu zatím nepomohl,tak moc bych si přála mu pomoc já…už nemám koníčky co jsem měla ráda,už nemám kamarády a stále je to horší a horší.Děkuji

Odpověď redaktora

Napsal/a: Daniel Hlas

Přidáno: 02.12.2011 18.17

Odpovědět

Pěkný den, machan.kveta, doporučuji vám vyhledat partnerskou poradnu, kde budete tento problém řešit. Podle toho, jak vše popisujete, bych situaci rozhodně nepodceňoval a opravdu se soustředil na řešení problému. Uleví se jak vám, tak partnerovi.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny