Offshore podnikání – aneb podnikejte výhodněji

Tagy:  offshore, anonymita, společnost

Offshore podnikání – aneb podnikejte výhodněji

Komerční sdělení:

V tomto článku si přiblížíme problematiku offshore podnikání, které se začíná masivně rozšiřovat po celém světě. Jaký k tomu mají podnikatelé důvod a jaké výhody z toho čerpají? To vše a mnohem více se dozvíte dále.

Co je to vlastně offshore podnikání?

Offshore podnikání je druh podnikání, které je uskutečňováno v určité zemi, při čemž se týká majetku v zemi jiné. Z toho plyne, že úřady v prvním státě se na toto podnikání dívají odlišně a toto podnikání vůbec nebo jen minimálně podléhá daním. Když si spočítáte, kolik druhů podnikání existuje v každém státě, zjistíte, že při spojení mezinárodních podniků či založení s.r.o. můžete vytvořit opravdu mnoho kombinací a způsobů jak naložit s offshore podnikání je tedy opravdu dostatek. Tento způsob tedy částečně připomíná diskutované daňové ráje.

Jaké výhody poskytuje?

Jak již bylo zmíněno, mezi hlavní výhody patří značné daňové úlevy, kterých se vám v České republice jen těžko dostane. V některých zahraničních státech je také pevnější a stabilnější politická situace a nehrozí tak různé trable a problémy s novými zákony či negativní úpravou těch stávajících. V případě offshore podnikání je váš majetek anonymní a informace o vás a vašich aktivitách nejsou snadno zjistitelné. Díky tomu je zde také značná ochrana majetku a vlastnictví.

Statistiky

Na statistikách můžeme jasně vidět exponenciální nárůst v zakládání offshore podniků. A není divu, protože podmínky takového podnikání jsou opravdu výhodné. Můžeme tak očekávat stále se zvyšující počet offshare podnikatelů, kteří chtějí využít již dostatečně ověřených metod, jak čerpat spousty výhod z podnikání.

Pro koho je offshore podnikání určeno?

Offshore podnikání se hodí pro každého podnikatele, který chce těžit z výhod zahraničních zákonů. Není jen pro velké a složité společnosti, ale i pro drobné podnikatele, kterým se nelíbí zákony České republiky. Je třeba také říci, že offshore podnikání je naprosto a zcela legální a opravdu kdokoliv může touto cestou zvýhodnit svůj podnik.

Závěrem

Věřím, že v tomto článku jste se dozvěděli základní informace o offshore podnikání, které budete moct dále využít. Pro své podnikání můžete využít i hezké vizitky.

Článek Offshore podnikání – aneb podnikejte výhodněji byl publikován 12. března 2012 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Dell Latitude 14 Rugged Extreme: Váš notebook v kufříku
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Libimseti.cz
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!