Máte nelegální Windows 7? I vás může začít otravovat aktualizace

Ani Windows 7 neunikly zájmu hackerů a během několika málo týdnů od uvedení se běžně Windows 7 základních i vyšších verzí objevovaly na různých serverech pro sdílení. Microsoft se rozhodl učinit přítrž používání hacknutého operačního systému a začal přes službu automatických aktualizací rozesílat speciální soubor, respektive aktualizaci nazvanou Windows Activation Technologies Update.

Windows Activation Technologies Update má za úkol najít a upozornit na jakoukoliv verzi systému, se kterou „není něco v pořádku“. Právě chyby například u licenčních čísel ukážou na nelegální verzi systému. Aktualizace je uvedena jako důležitá, avšak při stahování ostatních oprav je možné její instalaci odmítnout. Pokud má uživatel jistotu, že jeho Windows nejsou tak úplně legální aktualizaci jednoduše odmítne a nic se neděje.

Pokud si i přesto soubor stáhnete, bude Vás upozorňovat informačním hlášením na nepravost kopie a pracovní plocha bude mít vždy černé pozadí.

Do jaké míry ovlivní záplata svou „neodbytností“ uživatele je ale těžké posoudit.

Zdroj: Support.micro­soft.com

Novinka Máte nelegální Windows 7? I vás může začít otravovat aktualizace byla publikován 1. března 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!