Diskuse k novince Máte nelegální Windows 7? I vás může začít otravovat aktualizace

O nelegální software nestojím, ale...

Napsal/a: radek x

Přidáno: 03.03.2010 02.30

Odpovědět

Operační systém si představuju jako základ pro další, zvlášť prodávané programy, ať už od firmy vyrábějící třeba ten OS, nebo od jakékoliv jiné. Tohle pravidlo ten podě… Microsoft porušoval ať už vývojem nesmyslného přehrávače WMP nebo prohlížeče IE na kterém aspoň v Evropě docela pohořel, případně dalším kvantem zbytečností (které zákazník bohužel musí zaplatit). Já jsem si nakonec ty „Sedmičky“ legálně (tzn.draze) koupil, ale jejich cena je naprosto mimo finanční možnosti většinové české populace aniž by se nemusela uskromňovat, bohužel. S počítačem začínají dnes už opravdu hodně mladí lidé kteří žádné peníze nevydělávají, je jim jasné že rodiče jim na jakési Windows peníze dávat nebudou (když jim před týdnem dali na mobil s foťákem:), a částky od 3000 nahoru se vymykají jejich chápání proč je dávat za něco, co mi může „půjčit“ „kamarád“ atpd. A tady začíná problém legalizace zlodějství, neboť co se v mládí naučíš…, takže tito lidé ani v dospělosti nebudou mít „problémy“ se svědomím kdejaký soft si ukrást. Na vině je chamtivý Microsoft – kdo chce moc, nakonec nedostane nic…

Nelegálně legální

Napsal/a: Petr E.

Přidáno: 04.07.2010 19.12

Odpovědět

Sám jsem názoru, že alespoň operační systém by legální měl být. Také jsem zakoupil Windows7 nicméně využil jsem levnější nabídky distribuce z multilicence (pro nezasvěcené – podnik si koupí 50 licencí a co nespotřebuje, může podle platné legislativy prodat). Potíž u techto distribucí je, že jsou předaktivovány na serveru Microsoftu tzn. aktivují se při instalaci samy aniž zadáte licenční klíč (ani jej neznáte). Zmíněná policajtská aktualizace mi však označila windows za nelegální, takže Microsoft zašel opět ve své chamtivost příliš daleko a já teď musím složitě dokazovat, že jsem ty windowsy opravdu neukradl, abych získal licenci zpět. Co na to říci?

life

Napsal/a: anyous

Přidáno: 24.06.2014 15.57

Odpovědět

Just give it a chance, and you'll find that the city Women Louis Vuitton Artsy MM-Brown replica cartier watches Louis Vuitton M40249 has so much Women Louis Vuitton Alma MM-Brown Louis Vuitton M53150 more to offer than crime and fear.

ef

Napsal/a: Adriana

Přidáno: 01.08.2014 07.15

Odpovědět

Most humans yield amusement in purchasing abnormally on the accurate occasions like National vacation, Birthdays, Alliance ceremonies, Christmas, New Year and so on. Around every year on accurate occasions a lot of louis vuitton replica of on-line food action their discounted to their barter abnormally on the clothes and watches. A lot of individuals are admiring by a accumulation of reductions and bartering of altered able top superior watches, evocative of replica watches Cartier Reproduction Watches.It is acutely appropriate to accept Cartier Replica in accordance with your taste. You should accept the able accept how about Cartier Duplicate Watches and which Cartier Replica Watches apparel to replica chanel you. If you appear to accept no abstraction a lot about Cartier Reproduction Watches and their superior again it ability be a money loss. Number of a affectionate of beautiful Cartier Replica Watches which apparel to swiss replica watches your personality and breeding will apparently be accessible to brightness your accomplished image. In any added case it could be an ideal disaster. If youll acquirement Cartier Duplicate Watches for replica handbags you should be actual bright about your requirements that what you want. Youll acquisition all kinds of Cartier Duplicate Watches online.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny