Pinnacle Studio 16: Hvězda mezi editory!

Tagy:  Pinnacle Studio, Pinnacle, Pinnacle Studio 16, editace videa, editace filmů, střih, střižna, úprava videa, práce s videem

Sponzorované odkazy

Pinnacle Studio 16: Hvězda mezi editory!

Celosvětová společnost vydává novou verzi střihového a editačního programu Pinnacle Studio 16, díky kterému můžete pracovat a upravovat jako naprostí profesionálové. Nabízí opravdu unikátní funkce pro zpracování 3D, rychlý import, profesionální editace, tvorba videa v HD kvalitě a rozšířenější nabídku efektů a možnosti použití titulků. Navíc nabízí export dokumentu do nejpoužívanějších formátů, automatické vytváření filmů, nástroj Scorefitter, který slouží k vytváření vlastního soundtracku. Nejnovější akvizicí je možnost využití 50 GB cloudu, díky kterému můžete spravovat své dokumenty online.

Rychlý import videa a fotografií

Velkou novinkou nejnovější verze je až neuvěřitelně rychlý import dat, editace za pomocí „Drag and Drop“ a automatická tvorba hudby. Výsledný film si můžete přehrávat v reálném čase. Můžete si vybrat z více než tisíc profesionálně vypadajících přechodů a efektů, které tato verze nabízí.

Vytvořte si vlastní 3D filmy

Disponuje špičkovým nástrojem 3D technologie. Zvládá importovat 3D ze zdrojů jako GoPro 3D kamery, provádět úpravy v různých režimech zobrazení, přidávat skutečné 3D efekty a díky optimalizaci NVIDIA 3D Vision si vychutnávat tu nejlepší kvalitu. Dokonce umožňuje i míchání 2D a 3D v jednom projektu, editace 3D v časové ose (i v HD), zobrazení na dvou monitorech současně a export do „Side by Side“ formátu.

Snadná editace

Editace klipů a videa je opravdu jednoduchá. Stačí jen nahrát stopu (film) a poté přidávat nejrůznější přechody, efekty a texty do již vytvořeného filmu. Zvládá také střih a úpravu samotného filmu. Na závěr přidáte titulky, vytvoříte menu a uložíte na DVD a nebo vytvoříte soubor, který můžete kdykoliv upravit, či výsledný soubor, který přehrajete v jakémkoliv přehrávači.

Pinnacle Studio 16

Základní parametry

 • Vytváření MiniDVD disků
 • Vytváření DVD a AVCHD disků
 • Nahrávání na Youtube a Facebook v HD kvalitě
 • Snadný export do formátů DVD, Flash, DivX Plus HD, QuickTime, QuickTime HD, AVCHD, AVCHD Lite, PS3, Wii, Xbox apod.

Hodnocení

S programem Pinnacle Studio pracuji již mnoho let a vždy jsem s ním byl naprosto spokojený. Nejnovější verzí se to jen potvrdilo. Práce s 2D a hlavně s 3D je jednoduchá, ale přitom velice kvalitní. Výsledné filmy, případně videoklipy jsou moderní a naprosto profesionálně vypadající. Perfektní software pro začínající, ale i profesionální editory a střihače. Jedinou nedokonalostí programu je fakt, že ke své správě potřebuje hodně paměti, kapacity na pevném disku a hardwarové požadavky taky nejsou nejmenší, ale to je úděl profesionálního programu. Věřím, že další verze nabídne zase nějaké vychytávky a funkce, které nikde jinde nenajdete!

Moje hodnocení:  95 %

Výhody:

 • Snadná obsluha
 • Intuitivní ovládání a práce
 • Široká škála nástrojů, funkcí a efektů

Nevýhody:

 • Placená verze Plus nabízí více funkcí a nástrojů
 • Vysoké hardwarové nároky

Sponzorované odkazy:

Článek Pinnacle Studio 16: Hvězda mezi editory! byl publikován 4. března 2013 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. Nejlepší souborové manažery zdarma
 4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
 8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!