CentralNews - Tvoříme a rozesíláme newslettery

CentralNews - Tvoříme a rozesíláme newslettery

Stále plné schránky různých reklamních sdělení a letáků jsou trnem v oku mnoha lidí. V současné době chytrých telefonů, tabletů a širokého pokrytí internetem již klasické papírové letáky vycházejí z módy. Mnohem více se na scénu dostává elektronická distribuce aktualit a akčních letáků. Jak je ale snadno a efektivně rozesílat a tvořit? Existuje celá řada možností.

Dobře cílené aktuality

Rozesílání elektronických aktualit a letáků, zkráceně email marketing, je žhavým předmětem internetového marketingu. V zásadě oslovuje pouze čtenáře či zákazníky, kteří souhlasili se zasíláním newsletterů, nebo-li emailů s aktualitami či akčními nabídkami.

Celou podstatou dobře fungujícího email marketingu je efektivní rozesílání newsletterů. Přeci jen obsloužit mnohdy tisíce e-mailových kontaktů, není v případě běžných e-mailých klientů otázkou několika kliknutí. Je tedy nutné sáhnout po specializovaných řešeních, která se postarají o účinné rozeslání všem zainteresovaným kontaktům.

Ještě významnějším částí email marketingu je tvorba kvalitního a především velmi poutavého obsahu newsletteru. V současnosti již nemusí jít pouze o strohé textové zprávy, ale nabízejí se i graficky složitější newslettery.

Titulní strana: Vše potřebné ihned po ruce.

Titulní strana: Vše potřebné ihned po ruce.

Newslettery v praxi

Zajímavou volbou v oblasti správy a tvorby newsletterů je český systém CentralNews, který nabízí širokou funkcionalitu a velmi intuitivní ovládání. Na titulní straně je k dispozici základní přehled veškerého dění spojeného s newslettery. Jde například o statistiku aktivních odběratelů s možností rychlého importu nových kontaktů, dále pak přehled úspěšnosti aktuálního newsletteru. Nechybí ani možnost rychlé tvorby nového newsletteru s jednoduchým průvodcem. Systém poskytuje také celou řadu připravených šablon, díky kterým může být i tvorba graficky složitějších newsletterů otázkou několika minut.

Průvodce tvorbou nového newsletteru

Průvodce tvorbou nového newsletteru

Novinkou v aktuální verzi je chytrý algoritmus pro zacílení newsletterové kampaně podle zájmů klientů. Pokud zákazník již provedl nákup v e-shopu, je možné tuto událost naimportovat do systému CentralNews prostřednictvím filtru. Následně lze filtr použít při tvorbě nového newsletteru například v rámci kampaně na propagaci nového výrobku z podobné kategorie. Zákazník pak dostane cílené echo o prodeji nového výrobku ze stejné či podobné kategorie. Praktická ukázka je k dispozici níže ve videu.

Jízda MHD již nemusí být otrava

A v čem že tkví síla emailového marketingu a newsletterů? Především v široké dostupnosti těchto zpráv, které nejsou vázané na často ne zcela spolehlivé roznášce klasických letáků či pošty. Zákaznici a čtenáři si navíc mohou letáky přečíst například při cestě do práce či do školy ve svém mobilním telefonu nebo tabletu. Chcete-li své čtenáře či zákazníky pravidelně informovat o aktualitách či akčním zboží, používání newsletterů stojí minimálně za zkoušku. V případě CentralNews to platí dvojnásob, neboť nabízí nepřeberné množství funkcí a intuitivní ovládání. Systém můžete vyzkoušet na oficiálním webu Centralnews.

Článek CentralNews - Tvoříme a rozesíláme newslettery byl publikován 25. března 2014 v 17.15 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Libimseti.cz
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!