Fotor - Snadná úprava fotek pro každého

Sponzorované odkazy

Fotor - Snadná úprava fotek pro každého

Sháníte kvalitní nástroj pro úpravu fotografií? Nechcete platit za drahé programy? Doporučuji Vám vyzkoušet zdarma stažitelný nástroj pro jednoduchou úpravu fotek, který nabízí snadné rozhraní, intuitivní ovládání a bezproblémové grafické nástroje, které Vám zpříjemní práci s fotkami. A o jaký program se vlastně jedná? Jedná se o ne moc známý program Fotor. V následujícím článku si tento pěkný program krátce představíme a ukážeme Vám, jaké nejlepší efekty můžete s tímto program udělat. Nabízí moderní nástroje, které Vám pomohou rychle se zorientovat v této oblasti a udělat z obyčejné fotografie naprostou bombu a to vše bez předchozích zkušeností!

Co je vlastně Fotor?

Jedná se o jednoduchou aplikaci, která slouží pro úpravu fotografií. Obsahuje nejen filtry a různé efekty, ale tak můžete změnit ostrost, kontrast a celkově si můžete s fotkou pohrát dle vlastního uvážení. Jednotlivé fotografie si můžete umístit do již připravených rámců, které jsou součástí programu. Následně jej můžete ořezávat, používat nejrůznější efekty, a dokonce i sdílet data po internetu, respektive na sociálních sítích. Mezi další výhody programu patří tvorba koláží, kde si můžete jednotlivé fotky poskládat podle vlastních představ, případně použit již předpřipravených šablon.

FotorFotor

Hlavní přednosti programu

Opravdu se jedná o vynikající program pro úpravu nejrůznějších fotografií. Můžete si vybrat z mnoha voleb barev pozadí, ořezů, zajímavých okrajů, korekcí barev a nejrůznějšího přizpůsobení fotografie. Prostě i „lajk“ dokáže upravit fotku jako profesionál. A dokonce vše rychle, kvalitně a moderně upravíte! Mezi nejzajímavější funkce například patří také možnost vkládání různých ozdobných rámečků. Součástí programu jsou moderní šablony pro snadnou tvorbu grafických koláží z Vámi vybraných fotografií.

FotorFotor

Závěrem

Určitě se nejedná o grafický program, jako například Photoshop, protože jednoduše nedosahuje takových kvalit a nedisponuje tolika funkcemi, ale nabízí snadnou správu fotografií, úpravu již upravených fotek a další šikovné funkce, které jinde nenajdete. Mezi hlavní výhody programu patří jednoduchost, intuitivní ovládání programu a hlavně moderní funkce, které při práci s fotkami budete potřebovat. A navíc je zcela zdarma, takže odpadá nutnost placení, případně nějakého upgradu za novou verzi. Doporučuji Vám tento program alespoň vyzkoušet, a když se Vám bude líbit tak si jej můžete nastavit dle vlastního uvážení a budete vytvářet perfektní fotky.

Moje hodnocení:  60 %

Výhody:

 • Zcela zdarma
 • Moderní funkce
 • Žádné hardwarové nároky

Nevýhody:

 • Nemá českou lokalizaci

Sponzorované odkazy:

Článek Fotor - Snadná úprava fotek pro každého byl publikován 9. května 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 3. Rozzlobenimuzi.com
 4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 5. Jak na vklad v online casinu? Zkuste platbu pomocí SMS
 6. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
 7. Odesíláme SMS z internetu
 8. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
 9. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
 10. Objevte informační systém, který příznivě ovlivní vaše podnikání

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!