On-line kancelářské balíky v přehledu - Který je nejlepší?

Sponzorované odkazy

On-line kancelářské balíky v přehledu - Který je nejlepší?

A je to tady! Desktopové aplikace začínají být minulostí a na svět se dostávají online aplikace, se kterými můžete pracovat kdykoli a odkudkoli, bez nutnosti samotné instalace programu v počítači. A proto Vám představuji online kancelářské balíky, které naleznete volně dostupné na internetu a můžete s nimi pracovat okamžitě. V tomto článku si jednotlivé programy představíme a ukážeme Vám jednotlivé výhody těchto programů.

Co je Google Docs?

Jako první si představíme online kancelářský balík od Google, který se nazývá Google Docs. S tímto online programem můžete vytvářet svoji práci s kýmkoli na internetu. Stačí když mu přidělíte práva a můžete pracovat na dokumentu společně. Součástí tohoto rozsáhlého balíku jsou programy, které všichni moc dobře známe. Patří zde Excel, Powerpoint, Word a další aplikace, které můžete bezplatně využívat. Abyste mohli tyto aplikace používat, musíte mít přístup do Googlu. Práce s programem je úplně stejná, jako práce s klasickými programy. Základní operace můžete provádět snadno, můžete vytvářet různé seznamy s odrážkami, možnost vložení tabulek, vzorců apod. Jednotlivé dokumenty si můžete ukládat do počítače, případně jej nahrávat zpětně na server.

Mojo hodnocení:  90 %

Google DocsGoogle Docs

Další online balík Zoho Docs

Jedná se o méně rozšířený online kancelářský balík od společnosti Zoho Corp, který se jmenuje Zoho Docs. Nabízí několik aplikací, které budete v životě běžně potřebovat. Disponuje textovým editorem Zoho Writer, tabulkovým procesorem Zoho Sheet a taktéž aplikací pro tvorbu prezentací, která se nazývá Zoho Show. Jednotlivé dokumenty můžete mezi uživateli jednoduše sdílet, upravovat a následně i mazat a expedovat do počítače. Všechny tyto aplikace můžete používat zcela zdarma, bez nutnosti dokoupení aktivací apod. Stačí si založit účet a začít s programy jednoduše pracovat.

Moje hodnocení:  80 %

Zoho DocsZoho Docs

Jako poslední si ukážeme ThinkFree Office

ThinkFree Office je kancelářský balík, který obsahuje textový procesor, tabulkový procesor, program pro tvorbu prezentací a HTML editor. Jednotlivé aplikace se nazývají Write, Cals a Show. Sdílení dokumentů s ostatními uživateli je naprostá samozřejmost! V případě zájmu je potřeba se zaregistrovat a poté můžete využívat všechny aplikace tohoto kancelářského balíčku.

ThinkFree OfficeThinkFree Office

Moje hodnocení:  70 %

Závěrem

Nechcete-li stahovat nejrůznější kancelářské balíčky, tak Vám doporučuji vyzkoušet výše uvedené balíky, které jsou zcela zdarma! Stačí se zaregistrovat, přihlásit se a začít pracovat s jednotlivými dokumenty. Vše můžete sdílet s uživateli a editovat dokumenty v reálném čase. Následný export můžete provést do počítače, případně někde na externí disk. Osobně Vám doporučuji používat balík Google Docs, protože se domnívám, že se jedná o nejlepší online kancelářský balík, který se u nás na trhu nachází. Napojení na celý Google účet je prostě povedené!

Sponzorované odkazy:

Článek On-line kancelářské balíky v přehledu - Který je nejlepší? byl publikován 18. srpna 2014 v 05.00 v rubrice Programy a Internet. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!