Adobe Premiere Pro Creative Clouds: Kvalita na prvním místě!

Sponzorované odkazy

Adobe Premiere Pro Creative Clouds: Kvalita na prvním místě!

Práce s grafikou byla vždy zajímavá a proto Vám dnes představíme program, kde skloubíme práci s grafikou a také videem. Ano, jedná se o program Adobe Premiere Pro Creative Cloud, který disponuje neskutečnými vlastnostmi a funkcemi, které využije při práci s tímto odvětvím úplně každý. A co vlastně vše umí? Může s tímto programem pracovat také začátečník? Na všechny tyto otázky se Vám budeme snažit odpovědět v tomto článku. Usaďte se a pozorně můžete začít číst.

Co je Adobe Premiere Pro CC?

Jedná se o grafický a střihový program, který slouží pro komplexní správu a tvorbu videa. Nabízí neskutečnou paletu funkcí a nástrojů, které využijete při práci s videem. Můžete importovat a libovolně kombinovat všechny formáty, které se na internetu nacházejí. Intuitivní rozhraní nabízí rychlou práci s videem bez nutnosti složitého přemýšlení, co jednotlivý funkce znamenají a co vlastně dělají. Klávesové zkratky slouží pro rychlejší pohyb po programu a následnou práci s programem. Program je vybaven jádrem Mercury Playback Engine, což není pro začátečníka důležité, který podporuje více GPU a tím dochází k rychlejšímu zpracování dat neboli renderingu a následného exportu videa do konečné podoby, které poté vidí zákazník na světě.

Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC

Maskování, sledování a podpora nových formátů

Perfektní funkce, kterou musíte vyzkoušet. Díky této funkci můžete zakrývat nebo naopak zvýraznit objekty tím, že budou následovat jejich pohyb v různých snímcích. Mimo jiné nabízí podporu nových formátů jako například formáty pro Sony, Canon a taktéž podpora pro formát Cinema DNG.

Creative Cloud a jeho přednosti

Díky tomuto programu máte plnou moc při práci s videem a grafikou. Můžete spolupracovat s ostatními programy značky Adobe, tudíž propojení jednotlivých programů je naprosto úžasné a hlavně funkční! Mimo jiné Adobe Premiere Pro CC nabízí nové funkce, vlastnosti a nástroje, které v minulých verzích nebyly dostupné, tudíž tady vidím postup vpřed velkým krokem. A co je vlastně pojem Creative Cloud? Jedná se o nástroj, který Vám dovolí sdílet data s ostatními uživateli na internetu. Stačí uložit na server a můžete s daty pracovat s jakékoliv stanice. Bohužel se jedná o placené úložiště, ale za modernizaci a kvalitu se prostě musí platit.

Závěrem

Jedná se o nástroj společnosti Adobe, takže každý bude hnedka vědět, že se jedná o kvalitní nástroj, který udělá na internetu poprask. Všechny aplikace Adobe nabízí intuitivní rozhraní, tudíž vše se směřuje na uživatele. Nabízí mu pěkně propracované prostředí, se kterým může jednoduše pracovat. Osobně mám tyto programy vyzkoušeny a nemůžu na ně dopustit. Bohužel se jedná o placený program, ale za kvalitu se prostě musí platit. Můžete jej používat ve zkušební verzi, ale nebudete moci vyzkoušet všechny jeho přednosti, kterých je opravdu hodně. Doporučuji Vám jej alespoň vyzkoušet a názor si pak může udělat úplně každý!

Moje hodnocení:  85 %

Výhody:

 • Intuitivní rozhraní
 • Perfektní funkce a nástroje
 • Česká lokalizace
 • Aktualizace

Nevýhody:

 • Pouze v rámci předplatného Creative Cloud

Sponzorované odkazy:

Článek Adobe Premiere Pro Creative Clouds: Kvalita na prvním místě! byl publikován 15. října 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
 3. MP3s.Nadruhou.net
 4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
 6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
 7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 9. Jak vytvořit domácí síť ve Windows
 10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!