Rapidshare

Tagy:  Rapidshare.com, Rapidshare bez čekání, Rapid share, Rapidshare download, Rapidshare premium

Sponzorované odkazy

Rapidshare

Potřebovali jste někdy poslat známému fotografie, texty, oblíbené video nebo jakýkoliv jiný soubor a jeho velikost byla nad rámec e-mailu, popřípadě by jste chtěli soubor mít někde uložen trvale a jen na něj zájemce odkazovat? Tak právě pro takovéto případy je zde světově nejúspěšnější úložiště dat – www.Rapidshare.de a www.Rapidshare.com.

Oba dva weby provozuje švýcarská společnost Rapidshare AG a nutno říci, že se jí to daří vskutku náramně. Momentálně projekt pohání konektivita o rychlosti 140 Gigabit/s a úložné místo dosahuje 3,5 Petabajtů!

Proč právě Rapidshare?

Vybrat si pro sdílení dat právě službu Rapidshare je výhodné hned z několika důvodů. Zásadní je funkčnost a stabilita, protože Rapidshare nemá naprosto žádné výpadky a upload a download souborů je neskutečně rychlý a „vyždímá“ vaše internetové připojení na maximum.

Rapidshare – jednoduchý a přehledný

Rapidshare – jednoduchý a přehledný

Druhým aspektem je možnost používat službu zdarma byť v omezeném režimu (soubory uložené na serveru mají životnost 90 dní od posledního stažení, nemáte neomezený download, nemůžete využít multi download, atd.). Pokud ale obětujete pár Euro můžete stahovat vesměs bez přestání a využít veškerých výhod plynoucích z Premium účtu. Ještě donedávna bylo třeba platit za účet prostřednictvím služby PayPal, ale nyní je možné koupit si účet přes tuzemské prodejce a získat tak účet se slevou. Jak vidno nabízí Rapidshare opravdu skvělé podmínky za poměrně nízké náklady (měsíční účet za 239 Kč, roční účet za 1749 Kč).

Proč Rapidshare nepoužívat?

Pokud nemáte Premium účet a máte sdílenou IP adresu je neskutečný problém něco stáhnout, protože Rapidshare loguje přihlášení a stahování podle IP adresy, takže je možné, že třeba kvůli sousedovi nestáhnete nic, protože okupuje Rapidshare on.

Pro nepoučitelné „warezáky“ (lidé co stahují pirátské verze programů, her, atd.) nemá Rapidshare pochopení a tak nemilosrdně maže veškeré uploady, které jsou s touto tématikou nebo na které bylo upozorněno některým uživatelem.

Nic lepšího není

Rapidshare je bezesporu nejoblíbenější službou s touto tématikou a asi i dlouho bude, neboť tvůrci neusínají na vavřínech a neustále své služby zdokonalují. Pokud potřebujete zálohu dat či jen něco někomu poslat, rozhodně není na škodu zkusit právě Rapidshare.

Sponzorované odkazy:

Článek Rapidshare byl publikován 14. listopadu 2007 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (21).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. iVysílání – online televizní archiv České televize
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!