Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě

Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě

Chytré mobilní telefony nám dovolují neustále s sebou nosit obrovskou studnici informací díky mobilnímu internetu. K okamžitému přístupu bez čekání je však potřeba výkon a dostatek paměti. Společně s elegancí to nabízejí vždy nekompromisní vlajkové lodě nejpopulárnějších výrobců, třeba v podobě Huawei P9.

Vlajková loď s výbornou výbavou

Slovíčko nekompromisní zdaleka nelze využívat pro označení každého telefonu. A i u vlajkových lodí často dochází k nepříjemným kompromisům, které možná rapidně sníží cenu, ale seberou řadu zajímavých funkcí. To ale není problém Huawei P9. Inženýři nejen v tuzemsku populární čínské značky Huawei se při vývoji „pédevítky“ spojili se známým výrobcem kvalitní optiky a fotoaparátů Leica za účelem zajistit co nejlepší fotoaparát do nejnovějšího přírůstku produktové řady Huawei.

Kam pro informace o Huawei P9?

Focení je bezesporu zábava a umožňuje nezapomenutelné zamrznutí krásných momentů v čase. Pokud máte kvalitní fotoaparát neustále při sobě, momentky pak nejsou jen rozmazané zašuměné obrázky, ale jsou cenným artiklem. Fotoaparát je ale pouze jednou z částí velice vybaveného Huawei P9. Telefon se totiž chlubí také dlouhou výdrží na baterii, displejem s vysokým rozlišením a dostatečnou úhlopříčkou, ale také například nejmodernějším konektorem USB typu C. Huawei navíc aktuálně přidává zajímavé nadstandardní VIP služby, například v podobě delší záruky anebo možnosti výměny rozbitého displeje zdarma.

Reference přímo od uživatelů

Při výběru telefonu, podobně jako další spotřební elektroniky, mnoho uživatelů nahlíží do recenzí a srovnávacích testů za účelem získat nějaké zajímavé reference od lidí, kteří mají s daným telefonem zkušenosti a otestovali jej v ostrém provozu. Ale proč složitě hledat kýžené informace na internetu, když je můžete najít na jediném webu společně s rozsáhlými technickými specifikacemi a odkazy na ověřené recenze? Stačí navštívit správný web, který pomůže při výběru zaostřit na úspěch, tedy na telefon, který po koupi nebude chtít dát z ruky.

Jak příběh pokračuje?

Mini hra s legendou

Zmíněný obsah pak doplňuje mini hra a soutěž zároveň. Jistě jste si v reklamách na internetu, v televizi, či na billboardech všimli, že hlavní tváří Huawei P9 je náš legendární hokejista Jaromír Jágr. A mini hra je věnovaná právě jemu. V devíti dílech seriálu popisujícího Jardův život se převtělíte právě do Jardy, s nímž prožíváte rozhodování ve všedních i nevšedních okamžicích. Na závěr pak můžete vyhrát řadu cen včetně mobilního telefonu. Z pohodlí domova vám mini hra dovolí lépe poznat jednak Jardu samotného, jednak mobilní telefon Huawei P9 a jeho přednosti. Více informací na webu Zaostřinaúspěch­.cz.

Článek Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě byl publikován 23. května 2016 v 21.30 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!