Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě

Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě

Chytré mobilní telefony nám dovolují neustále s sebou nosit obrovskou studnici informací díky mobilnímu internetu. K okamžitému přístupu bez čekání je však potřeba výkon a dostatek paměti. Společně s elegancí to nabízejí vždy nekompromisní vlajkové lodě nejpopulárnějších výrobců, třeba v podobě Huawei P9.

Vlajková loď s výbornou výbavou

Slovíčko nekompromisní zdaleka nelze využívat pro označení každého telefonu. A i u vlajkových lodí často dochází k nepříjemným kompromisům, které možná rapidně sníží cenu, ale seberou řadu zajímavých funkcí. To ale není problém Huawei P9. Inženýři nejen v tuzemsku populární čínské značky Huawei se při vývoji „pédevítky“ spojili se známým výrobcem kvalitní optiky a fotoaparátů Leica za účelem zajistit co nejlepší fotoaparát do nejnovějšího přírůstku produktové řady Huawei.

Kam pro informace o Huawei P9?

Kam pro informace o Huawei P9?

Focení je bezesporu zábava a umožňuje nezapomenutelné zamrznutí krásných momentů v čase. Pokud máte kvalitní fotoaparát neustále při sobě, momentky pak nejsou jen rozmazané zašuměné obrázky, ale jsou cenným artiklem. Fotoaparát je ale pouze jednou z částí velice vybaveného Huawei P9. Telefon se totiž chlubí také dlouhou výdrží na baterii, displejem s vysokým rozlišením a dostatečnou úhlopříčkou, ale také například nejmodernějším konektorem USB typu C. Huawei navíc aktuálně přidává zajímavé nadstandardní VIP služby, například v podobě delší záruky anebo možnosti výměny rozbitého displeje zdarma.

Reference přímo od uživatelů

Při výběru telefonu, podobně jako další spotřební elektroniky, mnoho uživatelů nahlíží do recenzí a srovnávacích testů za účelem získat nějaké zajímavé reference od lidí, kteří mají s daným telefonem zkušenosti a otestovali jej v ostrém provozu. Ale proč složitě hledat kýžené informace na internetu, když je můžete najít na jediném webu společně s rozsáhlými technickými specifikacemi a odkazy na ověřené recenze? Stačí navštívit správný web, který pomůže při výběru zaostřit na úspěch, tedy na telefon, který po koupi nebude chtít dát z ruky.

Jak příběh pokračuje?

Jak příběh pokračuje?

Mini hra s legendou

Zmíněný obsah pak doplňuje mini hra a soutěž zároveň. Jistě jste si v reklamách na internetu, v televizi, či na billboardech všimli, že hlavní tváří Huawei P9 je náš legendární hokejista Jaromír Jágr. A mini hra je věnovaná právě jemu. V devíti dílech seriálu popisujícího Jardův život se převtělíte právě do Jardy, s nímž prožíváte rozhodování ve všedních i nevšedních okamžicích. Na závěr pak můžete vyhrát řadu cen včetně mobilního telefonu. Z pohodlí domova vám mini hra dovolí lépe poznat jednak Jardu samotného, jednak mobilní telefon Huawei P9 a jeho přednosti. Více informací na webu Zaostřinaúspěch­.cz.

Článek Zaostřujeme na Huawei P9 – O výkonu a eleganci vlajkové lodě byl publikován 23. května 2016 v 21.30 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Libimseti.cz
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!