Libimseti.cz

Tagy:  libimseti, libimseti.cz, seznamka, chat, magazín

Sponzorované odkazy

Libimseti.cz

Chcete pokecat s přáteli, či dozvědět se něco nového? Chcete se ukázat světu? Nebo hledáte vhodného partnera? Se vším tím vám pomůže služba libimseti.cz.

Libimseti.cz je hodně podobná konkurenčnímu Xchat.cz. Je vlastně komplex různých internetových služeb. Obsahuje např. seznamku, chat, hry, magazíny, videa, apod. Na libimseti.cz se můžete pohybovat nepřihlášení, ovšem pokud chcete využít všech služeb musíte se zaregistrovat.

A jakéže služby nám to nabízí? Pojďme si je představit…

Můj profil

Po zaregistrování na libimseti.cz a potvrzení účtu přes email si můžete nastavit všemožné informace o sobě. Čím více toho vyplníte, tím větší bude šance, že na nás koukne větší množství lidí. Co má ovšem zásadní vliv na počtu návštěv vašeho profilu je, zda máte svoji fotografii. Tím zvýšíte počet návštěv svého profilu až několikanásobně, jelikož většina návštěvníků libimseti.cz se právě věnuje hodnocení fotografií a je tedy celkem logické, že bez fotografie není žádné hodnocení možné :) Stejně tak když někdo hledá partnera, ve většině případů kliká právě na profily s fotografiemi. Ovšem v tomto případě jsou i infomace o sobě poctivě vyplněné důležité, jelikož jenom fotka moc neřekne.

Za největší mínus však považuji VIP členství. To, že vám na libimseti.cz blokují určité (mnohdy důležité) funkce a požadují za to posílání sms (nijak levných), je zkrátka špatně a může to mít následky v nižší návštěvnosti a uživatelé raději přejdou ke konkurenčnímu xchat.cz.

Po registraci tedy můžete používat „plně“ výhod serveru libimseti.cz.

Hodnocení

K tomu není co dodat. Vyberete si určitou skupinu lidí (např. dívka, 18–20let, Praha) a systém vám automaticky vyhledává fotografie uživatelek. Když fotografii ohodnotíte, automaticky přejdete na další. Pokud určitou fotografii nechcete hodnotit, můžete se sami přepnout na další.

Seznámení

Zde si opět vyberete určitou skupinu podle výše zmiňovaného systému a podle fotografií si můžete vybrat určitou osobu, se kterou se chcete seznámit. Na výběr ano-ne. Pokud se s dotyčným člověkem chcete seznámit, doručí se mu zpráva… Zde bych opět poznamenal výhodu fotografie v profilu :-)

Uživatelé

Zde si můžete nechat opět vyjet přehled uživatelů, splňujících vaše požadavky. Pokud chcete vyhledat určitého uživatele, můžete tak učinit ve vyhledávání zadáním jeho přezdívky. Pokud přezdívku neznáte celou, můžete zadat část. Systém automaticky vyhledá uživatele se stojnou částí přezdívky.

Fotky

Zde si můžete nechat vyhledat fotografie vložené uživateli dle zadaného slova (např: fotbal, hokej, příroda atp.)

Libimseti life

Zde máte přehled různých akcí, které byli uživately vloženy, nebo různých akcí a soutěží, pořádaných libimseti.cz. Máte zde i seznam různých klubů či fotoreporty z již proběhlých akcí.

Diskuze

K tomu není co dodat. Po nalezení zajímavého tématu můžete diskutovat nad určitým tématem či můžete nějaké téma založit.

Chat

Podobné diskuzi ovšem s tím rozdílem, že diskutujete v reálném čase. Na výběr máte několik kategorií.

Web & blog

Zde si můžete přečíst různé články od registrovaných uživatelů. Pokud budete mít zájem, můžete si založit vlastní blog a přispět vlastním článkem :-)

Video

Zde máte databázi videí (podobně jako na youtube – samozřejmě v menší míře) nahraných redakcí libimseti.cz. Pokud máte nějaké zajímavé video, můžete ho poslat redakci a ta se postará o uveřejnění.

Hry

Hry jsou totožné jako jako na serveru lidé.cz. Máte zde na výběr velký počet online her proti živým soupeřům, nebo hry, ve kterých hrajete sami. Na své si myslím přijde každý.

Magazín

Novinka na libimseti.cz. Naleznete zde množství článků z různých kategorií (móda, pro muže, horoskopy apod.). Pokud se nudíte a chcete si přečíst nějaké ty zajímavosti, určitě zde něco najdete.

Libimseti.cz je jasnou volbou, když chcete zabít trochu nudy a zároveň chcete dát o sobě vědět. Nevažte se, ukažte se – na libimseti.cz.

Článek Libimseti.cz byl publikován 12. ledna 2008 v 15.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Kohout. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...