Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete

Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete

Na trhu je nyní spousta nabídek od webhostingových společností a je těžké se vyznat v tom, která z nich je nejvýhodnější. Někdo nabízí velký prostor, jiný vysoký výkon nebo dostupnost. A kdo dokáže vyhovět vašim požadavkům za nejlepší cenu? Navštivte PorovnejHosting.cz a dozvíte se více.

Jaké webhostingy na PorovnejHosting najdete?

Nejdůležitějším parametrem webhostingu je kvalitní servis a včasná reakce v případě problémů. Na výběr u nás najdete pouze webhosting od zodpovědných webhosterů, kteří garantují dostupnost služby a mají reference. Rozhodnout se tak můžete podle parametrů služeb, které nabízí.

Dodatečné služby k webhostingu

Již se staly běžné instalátory aplikací jako Wordpress, díky kterým můžete vytvořit blog nebo jiné dynamické stránky hodně rychle. Úložiště typu SSD urychlí přístup k datům a tím i zkrátí čas načítání vašeho webu. Doporučujeme také provozovat web na zabezpečeném protokolu HTTPS. Kromě toho, že zabráníte útočníkům v odchytávání hesel, bude to mít také pozitivní efekt na vaše SEO. Není ani nutností hostovat na zvláštní IP adrese, můžete si pořídit službu HTTPS na doméně SNI.

S kupónem získáte na hosting slevu

Pokud chcete přejít na nový hosting nebo si zařídit úplně nový, jste ve výhodě. Díky konkurenčnímu prostředí nabízí webhosteři spoustu slev a akcí pro nové zákazníky. Například u WEDOS získáte 55% slevu, díky které vás vyjde základní webhosting jen na jednotky korun měsíčně. Se slevami nezahálí ani Savana s 50% slevovým kupónem. U nás tyto slevy vždy najdete, a proto je lepší objednávat hosting přes nás.

PorovnejHosting.cz – srovnávač webhostingových služeb se slevami

PorovnejHosting.cz – srovnávač webhostingových služeb se slevami

Který hosting je nejpopulárnější?

Bez pochybností vede WEDOS, který je oblíbený díky jednoduchosti, rozšířenosti a nízké ceně. Do popředí se však dostává i Ebola, Savana, Český webhosting a další. Ať už jste začátečník nebo profesionál, u nás si jednoduše vyberete a ještě k tomu ušetříte.

Článek Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete byl publikován 23. září 2016 v 14.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  4. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Google překladač - slovník na úrovni!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!