Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete

Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete

Na trhu je nyní spousta nabídek od webhostingových společností a je těžké se vyznat v tom, která z nich je nejvýhodnější. Někdo nabízí velký prostor, jiný vysoký výkon nebo dostupnost. A kdo dokáže vyhovět vašim požadavkům za nejlepší cenu? Navštivte PorovnejHosting.cz a dozvíte se více.

Jaké webhostingy na PorovnejHosting najdete?

Nejdůležitějším parametrem webhostingu je kvalitní servis a včasná reakce v případě problémů. Na výběr u nás najdete pouze webhosting od zodpovědných webhosterů, kteří garantují dostupnost služby a mají reference. Rozhodnout se tak můžete podle parametrů služeb, které nabízí.

Dodatečné služby k webhostingu

Již se staly běžné instalátory aplikací jako Wordpress, díky kterým můžete vytvořit blog nebo jiné dynamické stránky hodně rychle. Úložiště typu SSD urychlí přístup k datům a tím i zkrátí čas načítání vašeho webu. Doporučujeme také provozovat web na zabezpečeném protokolu HTTPS. Kromě toho, že zabráníte útočníkům v odchytávání hesel, bude to mít také pozitivní efekt na vaše SEO. Není ani nutností hostovat na zvláštní IP adrese, můžete si pořídit službu HTTPS na doméně SNI.

S kupónem získáte na hosting slevu

Pokud chcete přejít na nový hosting nebo si zařídit úplně nový, jste ve výhodě. Díky konkurenčnímu prostředí nabízí webhosteři spoustu slev a akcí pro nové zákazníky. Například u WEDOS získáte 55% slevu, díky které vás vyjde základní webhosting jen na jednotky korun měsíčně. Se slevami nezahálí ani Savana s 50% slevovým kupónem. U nás tyto slevy vždy najdete, a proto je lepší objednávat hosting přes nás.

PorovnejHosting.cz – srovnávač webhostingových služeb se slevami

Který hosting je nejpopulárnější?

Bez pochybností vede WEDOS, který je oblíbený díky jednoduchosti, rozšířenosti a nízké ceně. Do popředí se však dostává i Ebola, Savana, Český webhosting a další. Ať už jste začátečník nebo profesionál, u nás si jednoduše vyberete a ještě k tomu ušetříte.

Článek Srovnejte si nabídky webhostingu a ušetřete byl publikován 23. září 2016 v 14.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!