Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu?

Tagy:  SEO, domény, webhosting, web

Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu?

Komerční sdělení:

Základem úspěšného webu je jistě kvalitní zázemí. Vyznat se v dnešní nabídce webových služeb je takřka nemožné a zvolit tu správnou možnost rovněž. Pokud tedy plánujete tvorbu nového webu, měli byste zbystřit.

Webhosting

Kongo.sk je poskytovatel na poli webových služeb již několik let. Nabízí bezproblémový webhosting za dobrou cenu. Mezi služby patří poskytování webhostingu, registrace domén, tvorba webových stránek, SEO optimalizace, aj.

Výpočetní technika – servery tohoto webhostingu jsou na vysoké úrovni a jsou umístěny v moderním klimatizovaném datacentru.

Jak je již zvykem, v nabídce je několik balíčků s poskytovanými službami, jenž se vzájemně liší. Všechny webhostingové balíčky obsahují tyto služby:

Základní nabídku tvoří čtyři balíčky služeb, určené zvláště pro méně náročné zákazníky.

Nejlevnější program MICRO je určený těm nejméně náročným zákazníkům, nevyžadující databázi MySQL. Nabízí slušný prostor jak pro web, tak pro emaily.

Pro nenáročné zákazníky, již vyžadují MySQL databázi, je určen program MINI, který nabízí přijatelný webový prostor pro web a plně dostačující prostor pro emaily.

Další programy už jsou určeny pro náročnější zákazníky, již zpravidla vyžadujíc více databází či více prostoru pro svou webovou prezentaci.

Pro ty nejnáročnější jsou určeny programy MAXI a PROFI. Program PROFI navíc nemá žádná omezení.

Domény

Základem pro dobrý web je bezpochyby i správná volba domény. Kongo.sk nabízí jak registraci nových (volných) domén, tak odchytávání již zabraných domén, jejichž majitel neprodloužil jejich platnost. Takováto doména je sledována a v případě uvolnění je ihned registrována pod Kongo.sk a následně poskytnuta zákazníkovi.

Registrace nové domény:

registrace domén samozřejmě nechybí možnost ověřit si, zda zvolená doména není obsazená. Pokud ano, zákazník má možnost si vybrat z opravdu široké škály domén.

Nabízené domény: .sk, .eu, .cz, .com, .net, .org, .name, .biz, .info, .mobi, .co, .asia, .tv, .si, .de, .at, .us, .pl, .be, .li, .hu, .in, .cn, .ru, .lt, .ch, .it, .ro, .hp, .hk

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Jedním z klíčových prvků úspěchů v tak rozsáhlé konkurenci ostatních webů je bezpochyby SEO optimalizace. SEO optimalizace, ve zkratce Search Engine Optimalization, je optimalizace webové stránky pro internetové vyhledávače.

Takto optimalizované weby pak mají větší úspěch umístit se výše ve výsledcích vyhledávání na internetových vyhledavačích.

Služby poskytující SeoCentrum.sk jsou určeny jak malým webů, tak velkým projektům. Služby od kompletní analýzy až po dokonalou optimalizaci zaručí zvýšenou návštěvnost vašich internetových stránek z webových vyhledávačů.

Článek Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu? byl publikován 15. listopadu 2010 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...