Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu?

Tagy:  SEO, domény, webhosting, web

Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu?

Komerční sdělení:

Základem úspěšného webu je jistě kvalitní zázemí. Vyznat se v dnešní nabídce webových služeb je takřka nemožné a zvolit tu správnou možnost rovněž. Pokud tedy plánujete tvorbu nového webu, měli byste zbystřit.

Webhosting

Kongo.sk je poskytovatel na poli webových služeb již několik let. Nabízí bezproblémový webhosting za dobrou cenu. Mezi služby patří poskytování webhostingu, registrace domén, tvorba webových stránek, SEO optimalizace, aj.

Výpočetní technika – servery tohoto webhostingu jsou na vysoké úrovni a jsou umístěny v moderním klimatizovaném datacentru.

Jak je již zvykem, v nabídce je několik balíčků s poskytovanými službami, jenž se vzájemně liší. Všechny webhostingové balíčky obsahují tyto služby:

Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu? (https://www.swmag.cz)

Základní nabídku tvoří čtyři balíčky služeb, určené zvláště pro méně náročné zákazníky.

Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu? (https://www.swmag.cz)

Nejlevnější program MICRO je určený těm nejméně náročným zákazníkům, nevyžadující databázi MySQL. Nabízí slušný prostor jak pro web, tak pro emaily.

Pro nenáročné zákazníky, již vyžadují MySQL databázi, je určen program MINI, který nabízí přijatelný webový prostor pro web a plně dostačující prostor pro emaily.

Další programy už jsou určeny pro náročnější zákazníky, již zpravidla vyžadujíc více databází či více prostoru pro svou webovou prezentaci.

Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu? (https://www.swmag.cz)

Pro ty nejnáročnější jsou určeny programy MAXI a PROFI. Program PROFI navíc nemá žádná omezení.

Domény

Základem pro dobrý web je bezpochyby i správná volba domény. Kongo.sk nabízí jak registraci nových (volných) domén, tak odchytávání již zabraných domén, jejichž majitel neprodloužil jejich platnost. Takováto doména je sledována a v případě uvolnění je ihned registrována pod Kongo.sk a následně poskytnuta zákazníkovi.

Registrace nové domény:

registrace domén samozřejmě nechybí možnost ověřit si, zda zvolená doména není obsazená. Pokud ano, zákazník má možnost si vybrat z opravdu široké škály domén.

Nabízené domény: .sk, .eu, .cz, .com, .net, .org, .name, .biz, .info, .mobi, .co, .asia, .tv, .si, .de, .at, .us, .pl, .be, .li, .hu, .in, .cn, .ru, .lt, .ch, .it, .ro, .hp, .hk

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Jedním z klíčových prvků úspěchů v tak rozsáhlé konkurenci ostatních webů je bezpochyby SEO optimalizace. SEO optimalizace, ve zkratce Search Engine Optimalization, je optimalizace webové stránky pro internetové vyhledávače.

Takto optimalizované weby pak mají větší úspěch umístit se výše ve výsledcích vyhledávání na internetových vyhledavačích.

Služby poskytující SeoCentrum.sk jsou určeny jak malým webů, tak velkým projektům. Služby od kompletní analýzy až po dokonalou optimalizaci zaručí zvýšenou návštěvnost vašich internetových stránek z webových vyhledávačů.

Článek Co vše je potřebné pro tvorbu úspěšného webu? byl publikován 15. listopadu 2010 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  4. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Možnosti propagace jsou neomezené
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Google překladač - slovník na úrovni!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!