Avira Free Security Suite 2017 - Hrnec plný software

Sponzorované odkazy

Avira Free Security Suite 2017 - Hrnec plný software

Avira Free Security Suite 2017, přináší první komplexní sadu bezplatného software, pro zabezpečení vašeho počítače.

Avira Free Security Suite 2017 je kompletní balík. Vaše prohlížení a práce na pc se provádí bezpečně, rychle, a anonymně, s důrazem na ochranu vašeho soukromí.

Zabezpečení nové generace

Vylepšená ochrana proti ransomware. Ransomware totiž představuje hrozbu v řádu miliard eur, a roste každým rokem.

Balík Free Security Suite nově obsahuje antivirová řešení. Ta dokáží ransomware identifikovat, blokovat a odstranit. To vše dříve před tím, než napadne vaše data.

Avira Phantom VPN v akci

Nově Ochrana soukromí

Avira Phantom VPN umožňuje vyhnout se globálnímu dohledu, maskuje vaši IP adresu, a dokonce obchází geografická omezení webových stránek.

Budete nevystopovatelní, nevypátratelní

Blokování hackerských přístupů k počítači. Nikdo se nenabourá do vašeho počítače. Vaše finanční informace, hesla a další soukromé sektory, jsou zabezpečené. Nemohou být zachyceny ani čteny třetími stranami.

Wi-fi připojení bude bezpečné

Zašifrovaný webový provoz a zabezpečené připojení k internetu, vám umožní bezpečně surfovat na veřejných wi-fi hotspotech. Phantom VPN vytvoří jedinečnou, soukromou a rychlou cestu pro vaše surfování. Zabrání vašemu poskytovateli služeb internetu (ISP), vás monitorovat.

Můžete si užívat anonymní surfování po síti, s neomezeným přístupem na své oblíbené webové stránky. Získáte přístup k vašim oblíbeným videím a televizním pořadům. ISP vás již nebude omezovat.

Zvýšení výkonu vašeho počítače

Vylepšený System Speed Up vyladí vaše pc k vyšší výkonnosti.

Jak je na tom vaše PC s prostorem na disku, rychlostí a digitálním soukromí, zjistíte a optimalizujete svůj výkon pouhým jedním kliknutím.

Odstraní všechny stopy vaší online historie, optimalizuje rychlost počítače a uvolní místo na pevném disku.

Bude udržovat váš počítač a funkční

Z pevného disku odstraní zastaralé a duplicitní soubory. Zabrání tak neaktivnímu software, zbytečně spotřebovávat paměť. Starty pc budou rychlejší, a surfování hladší.

Nakonec odinstaluje otravné programy, které se nechtějí odinstalovat.

Zabrání zamrzání a pádům systému

System Zrychlení nabízí počáteční optimalizaci, odstraní nevyžádané soubory a cookies, opravuje chyby, čistí registry a pomáhá smazat své digitální stopy.

Tento systém vymaže citlivé informace z aplikací, a vymaže důkazy o každé stránce, kterou jste navštívili, každém sledovaném videu a každém staženém souboru.

V případě ztráty či smazání souboru, Systém Zrychlení pomůže obnovou předchozího nastavení.

Avira v módu úspory energie

Battery Booster

Battery Booster rozšiřuje výkon nabitých baterií. Vydrží déle pohánět vaši stanici, spolu s dalšími funkcemi pro úsporu energie.

Software Updater

Software Updater udržuje váš software Windows aktualizovaný, po celou dobu, a to vše z jednoho místa.

Zranitelné aplikace jsou nejvyšší bezpečnostní problém. Udržet váš software aktuální, je nejjistější způsob, jak chránit váš počítač před zero-day útoky.

Detekuje a upozorní vás na zastaralý software, nabídne ruční aktualizace ze zabezpečených odkazů. V jednom kroku tam tiše stáhne a nainstaluje nejnovější verzi software.

Avira a jeho aktualizace software

Avira Password Manager

Bezplatný správce hesel ochrání vaše hesla, ani si je nemusíte pamatovat. Avira Password Manager vytvoří jedinečná heslo pro všechny účty, bezpečně je ukládá, a pak vás automaticky přihlásí. A můžete je použít ve všech svých zařízeních.

Avira a jeho hlášení o blokaci

Avira Safe Search

Rychlejší a bezpečnější spojení. Rychlý přístup, rychlejší výsledky, a víme, které stránky jsou bezpečné. Avira Bezpečné vyhledávání, je rozšíření prohlížeče, které zvýrazní infikované weby, a poskytuje rychlejší přístup k výsledkům vyhledávání.

Výsledky testů AV Comparatives

A jak si vede Avira v testech?

Před rokem dostala Avira, od AV Testu, perfektní ohodnocení. A letos snad ještě lepší. Ve svých nedávných testech v listopadu a prosinci, získala 6.0 za ochranu, a 5.5 z 6 za výkon a použitelnost.

AV Comparatives dalo Avira Antiviru, plný počet bodů pro blokování 100 procent hrozeb.

Hodnocení redakce:  85 %

Výborný program

Výhody:

  • Fantastický Antivirus.
  • Free.
  • Avira Phantom VPN je bezchybný.

Nevýhody:

  • Produkty Avira nejsou oficiálně v českém jazyce.
  • Objem přenesených dat, u Avira Phantom VPN Free, jen 500MB měsíčně.
  • Možná příliš mnoho software v jednom balíčku.

Sponzorované odkazy:

Článek Avira Free Security Suite 2017 - Hrnec plný software byl publikován 1. května 2017 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Voňka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!