Internetový obchod na šabloně - Který zvolit?

Sponzorované odkazy

Internetový obchod na šabloně - Který zvolit?

Každý začínající podnikatel, který chce provozovat e-shop začíná úvodní otázkou, kde internetový obchod založit?

Kde hledat

Dnes si představíme tři různé platformy internetových obchodů, přičemž k jednomu z nich Vám v dalším díle poskytneme zcela zdarma plnohodnotný ná­vod!

Prvním z nich je Oxyshop – svojí slávu si užíval již před deseti lety, kdy patřil ke špičkám na trhu. Konkurence však nezaostala a rozhodně teď má konkurence schopné vrstevníky.

Dalším velice zajímavým poskytovatelem je Webnode – ten se specializuje spíše na webové stránky, nicméně to je to něco „navíc“, co může Vašemu eshopu dodat šmrnc.

A třetím dnešním poskytovatelem je EshopRychle – vybrali jsme ho proto, že sice patří mezi tu hrstku menších poskytovatelů, kteří se předhání v cenách a výhodách pro klienty, nicméně je v této kategorii jeden z nejlepších.

Oxyshop

Pro ucelení, stránky tohoto poskytovatele naleznete zde.. Nabízí Vám jak eshopy pronajímané (tedy šablonové), dále pak i na míru – ty jsou pak samozřejmě pro mnohem hmotnější a kvantitativnější firmy, které mají vyšší základní kapitál. My se však dnes chceme zaměřit na nejvýhodnější e-shopové poskytovatele pro malé podnikatele.

Úvodní stránka Oxyshopu

Oxyshop si můžete vyzkoušet na celých 60 dní zdarma, což se nám zdá jako adekvátní doba. Navíc po celou dobu pronájmu se Vám věnuje specializovaný pracovník.

Co Vám mohou nabídnout

Cenově Oxyshop patří rozhodně mezi ty dražší, nicméně můžeme říct, že nadstandartní služby tu rozhodně fungují. Měsíčně dostáváte zpětné vazby, Váš specializovaný pracovník se z vlastní iniciativy neustále snaží o prosperování e-shopu a tak navrhuje efektivní řešení. Utracené peníze za pronájem se Vám tedy určitě vrátí.

Ceník dvou balíčků

Oxyshop nabízí také mnoho rozšířených balíčků – modulů. Některé jsou v ceně základního balíčku, některé jsou v ceně pouze u balíčku premium. Nicméně k základnímu chodu Vás určitě nic chybět nebude. TIP: Pokud potřebujete nějaký modul a jeho cena se pohybuje okolo 2 tisíc korun, zkuste Vašeho zástupce poprosit o doplnění modulu zdarma. Vzhledem k ceně pronájmu si zákazníků velice váží a mají vlastní zájem, aby jste prosperovali.

Přehled balíčků

Další záležitost, kterou budete muset samozřejmě řešit, je šablona. Oxyshop velice rozšířil svojí nabídku šablon a tak máte opravdu z čeho vybírat. Nezapomínejte však, že tento proces je nevratný a pokud by po čase se Vám šablona nelíbila, budete nuceni celý eshop předělat do jiné šablony! Nejpoužívanější je šablona FLAT.

Šablony

Oxyshop nabízí i další služby jako například marketing nebo hosting, které Však v porovnání cena x kvalita nepatří k těm nejlepším na trhu.

Webnode

Druhým zajímavým poskytovatelem Webnode a naleznete zde.

Webnode

Webnode má oproti Oxyshopu velkou výhodu jako hlavní poskytovatel webových stránek umí výborně propojit kódování stránek s pěkným designem, což u Oxyshopu můžeme cítit jako slabinu.

Co vám v základu nabídnou

Tento poskytovatel se také neřadí mezi ty nejlevnější na trhu, ale ani mezi ty nejdražší. Vyvažuje zde zdravě poměr ceny x kvality, který je pro menší podnikatele ideální.

Ceník Webnode

Webnode oproti Oxyshopu marketing nenabízí, ale i zde najdete webový hosting.

Eshop rychle

Posledním zajímavým poskytovatelem je eshoprychle.cz, naleznete zde.

Eshoprychle – úvod

Eshop rychle nabízí zkušební dobu na 15 dní, což není mnoho na ozkoušení, ale vzhledem k měsíčnímu paušálu Vás tolik nebude trápit jednorázová platba. Eshoprychle také nabízí vlastního zástupce.

Jak začít eshoprychle

Zde se tedy dočkáte příznivějších cen, nicméně kde uberete na penězích, musíte ubrat i na kvalitě a požadavcích. Můžeme však s klidem říct, že rozhodně nebudete nespokojení, pokud jedete v počtu do 1000 produktů.

Ceník první část
Ceník druhá část

Eshoprychle také nabízí marketingové služby, jejich ceník se však odvíjí od požadavků klienta, nejsou tedy paušální.

V případě, že si potrpíte na kvalitu, ale nechcete zbytečně být fixování na grafické úpravy, doporučujeme Oxyshop. V designovém světě Vás naopak nezklame Webnode a pokud chcete kvalitu za málo peněz, volte eshoprychle.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek Internetový obchod na šabloně - Který zvolit? byl publikován 29. května 2017 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Klára Janstová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!