Huawei představuje AI. Nový reproduktor, který si zamilujete.

Sponzorované odkazy

Huawei představuje AI. Nový reproduktor, který si zamilujete.

Nejnovějším produktem čínské společnosti Huawei se stal reproduktor, nesoucí jméno Al. Dostupný bude zatím jen na lokálním trhu Číny a prozatím nejsou dostupné informace, zda bude dostupný také celosvětově. Čím malý repráček uživatele nejvíce zaujme je nejen jeho elegantní design, který se hodí do domácnosti, ale také svým asistentem a tak trochu podobným vzhledem, který připomíná Echo nebo HomePod.

Elegantní a šarmantní v každé domácnosti

Celkovým vzhledem se podobá AI podobá HomePadu od Apple. Horní část jakoby zase vypadla z oka konkurentovi Echo od Amazonu. Tento malý a přesto velmi šikovný repráček v sobě schovává mnohem víc, než jeho předchůdci Al cube nebo Alexa proprietárního asistenta Xiaoyi a také se může chlubit rozdílnou cenou, kterou si zamilujete, protože je levnější než většina konkurence. Pořízení vás přjde na 60 dolarů, což je cca 1000 Kč.

Chytrý repráček ve dvou barevných variantách

Čím však mnoho uživatelů potěší je zajímavost, že je audio technologie Dynaudio s algoritmem Histen, který totiž uživatelé mohou nalézt v telefonech výrobce Huawei. Tento malý repráček doslova splňuje přísloví “malý ale šikovný”, jeho výkon je 10 W a nechybí 6 mikrofonů a rozpoznání hlasu, aby jej mohl ovládat kdokoliv.

Sponzorované odkazy:

Článek Huawei představuje AI. Nový reproduktor, který si zamilujete. byl publikován 9. listopadu 2018 v 05.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!