JetAudio

Tagy:  JetAudio, Jet Audio

Sponzorované odkazy

JetAudio

Kdo by neznal Winamp, BS Player, WMP a další? Všechno šlape jak má nebo si během přehrávání filmů či audio souborů trháte vlasy kvůli nemohoucnosti vašeho programu? Pokud tedy nejste spokojeni s Vaším stávajícím přehrávačem multimediálních souborů, je možná načase přejít ke konkurenci. Swmag.cz představuje software, který si s největší pravděpodobností rychle oblíbíte – JetAudio.

Seznámení

Po spuštění programu JetAudio se nám objeví velice přehledné okno, ve kterém už jsou vnořeny všechny důležité funkce (jako třeba grabování CD, vypalování audio CD, převod video i audio formátů). Přes levou část obrazovky se můžeme proklikat do knihovny médií s různými kategoriemi, v miniokně si také můžeme přehrát jakýkoliv video soubor, pokud jsou dostupné potřebné kodeky.

Playlist JetAudioPlaylist JetAudio

Další vlastnosti programu

Tento komplexní přehrávač ale toho přináší mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Má příjemný vzhled s možností změny skinu a vizualizací, není problém stáhnout češtinu, reprodukuje výtečný zvuk i na kvalitnějších soustavách (boduje na rozdíl od Winampu), obsahuje mnohopásmový equalizér, pokročilé DSP efekty, možnost plovoucího panelu a má samozřejmě snadné ovládání.
Klidně si nastavte časovač, který provede určitou akci nebo spustí funkci programu po stanovém časovém limitu nebo si pomocí aplikace JetCast provozujte vlastní broadcastingové vysílání, chatujte nebo přenášejte soubory mezi přáteli.

Převod videa JetAudioPřevod videa JetAudio

Přehrávání videa

JetAudio dominuje v nastavení během přehrávání. Není vůbec třeba se procházet žádnou složitou nabídkou, abychom si změnili velikost titulků nebo jejich font. Zajímavou funkcí je zvětšení nebo zmenšení okna videa přímo během přehrávání nebo také kontrola rychlosti přehrávání.

JetAudio má naskok

Ale v čem že je ten zázračný rozdíl, který jej odlišuje od konkurence? Vše je rychlejší, protože program zabírá relativně málo operační paměti, dokáže pracovat se spoustou formátů, takže můžete zapomenout na nějaké doplňkové programy. K veškerému přehrávání Vám samotné JetAudio bude stačit. Program toho nabízí opravdu více, než „normální“ uživatel vůbec dokáže využít.

Lyrics databáze JetAudioLyrics databáze JetAudio

Pro:

– Nenáročnost na systém, komplexnost, příjemný vzhled. Každý ocení množství doplňkových funkcí, což u free softwaru nebývá standardem
- Zobrazování textů písní, jež aplikace rychle vyhledává v internetových databázích
- Rozsáhlé možnosti nastavení

Proti:

– Občas se může stát, že Vám při nastavování equalizéru během poslechu krátce zapraská zvuk nebo se na začátku používání nebudete moci zorientovat v nastavení jetCastu
- V základní verzi nelze ripovat ani konvertovat audio soubory do formátu MP3 (vše vynahradí dokoupení rozšiřujícího balíčku)
- Převod videa je v základní verzi omezen pouze na 30 vteřin

Co říci závěrem?

JetAudio ukazuje, jak by měl multimediální přehrávač v dnešní době vypadat a měl by být jednoznačnou volbou pro ty, co každý den zápasí s nevyhovujícím softwarem.

Oficiální stránky výrobce

Jet Audio ke stažení zde:
Jet Audio download

Článek JetAudio byl publikován 27. dubna 2008 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Petr Baštan. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...