Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Sponzorované odkazy

Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Není žádným tajemstvím, že v Microsoftu usilovně pracují na nové konzoli Xbox. Přesné informace o ní zatím bohužel nemáme k dispozici. Spekuluje se, že by tento nový model měl být ochuzen o mechaniku a zároveň jeho cena bude velmi příjemná.

V dnešním světě stahování na internetu je už celkem běžné, že i výroba notebooku se obejde bez optické mechaniky. Díky stále více populárním digitálním kopiím už vlastně optickou mechaniku ani nepotřebujeme. Z tohoto důvodu se Microsoft rozhodl do nového Xboxu nedávat mechaniku. Do budoucna tak můžeme počítat jenom s digitální distribucí exkluzivních titulů. Počítá se i s tím, že uživatelé nově zakoupeného Xboxu bez mechaniky budou chtít hrát i hry, které zakoupili dříve. Díky službě Disc-to-digital bude možné tyto starší tituly jednoduše převést na tzv. digitálních kopií. Aby uživatel mohl toto provést, bude k tomu stačit registrace v autorizovaném obchodě.

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Bez mechaniky a výkonných součástek?

Ano! Bez výkonných součástek funguje například i známá konzole Nvidia Shield, na které si zahrajete bez problému i nové hry. Proto si Nvidia mohla dovolit instalovat do televizních konzolí takové součástky, které jsou podobně výkonné jako vybavení chytrého telefonu nebo tabletu – to teď chystá právě Microsoft. Cenově by se tak právě kvůli hardwarové výbavě měla novinka od Microsoftu být mnohem levnější než její předchůdci.

Sponzorované odkazy:

Článek Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu byl publikován 30. listopadu 2018 v 16.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webu na klíč vám zvýší zisky
  4. Katastrální mapy online
  5. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Adobe Acrobat reader 8 cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!