Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Sponzorované odkazy

Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Není žádným tajemstvím, že v Microsoftu usilovně pracují na nové konzoli Xbox. Přesné informace o ní zatím bohužel nemáme k dispozici. Spekuluje se, že by tento nový model měl být ochuzen o mechaniku a zároveň jeho cena bude velmi příjemná.

V dnešním světě stahování na internetu je už celkem běžné, že i výroba notebooku se obejde bez optické mechaniky. Díky stále více populárním digitálním kopiím už vlastně optickou mechaniku ani nepotřebujeme. Z tohoto důvodu se Microsoft rozhodl do nového Xboxu nedávat mechaniku. Do budoucna tak můžeme počítat jenom s digitální distribucí exkluzivních titulů. Počítá se i s tím, že uživatelé nově zakoupeného Xboxu bez mechaniky budou chtít hrát i hry, které zakoupili dříve. Díky službě Disc-to-digital bude možné tyto starší tituly jednoduše převést na tzv. digitálních kopií. Aby uživatel mohl toto provést, bude k tomu stačit registrace v autorizovaném obchodě.

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Bez mechaniky a výkonných součástek?

Ano! Bez výkonných součástek funguje například i známá konzole Nvidia Shield, na které si zahrajete bez problému i nové hry. Proto si Nvidia mohla dovolit instalovat do televizních konzolí takové součástky, které jsou podobně výkonné jako vybavení chytrého telefonu nebo tabletu – to teď chystá právě Microsoft. Cenově by se tak právě kvůli hardwarové výbavě měla novinka od Microsoftu být mnohem levnější než její předchůdci.

Sponzorované odkazy:

Článek Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu byl publikován 30. listopadu 2018 v 16.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Vybíráme poskytovatele internetu: vesnice versus město
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  8. www.Spolužáci.cz
  9. Jak správně psát email - zásady a chyby
  10. DVD Shrink

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!