Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Sponzorované odkazy

Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Není žádným tajemstvím, že v Microsoftu usilovně pracují na nové konzoli Xbox. Přesné informace o ní zatím bohužel nemáme k dispozici. Spekuluje se, že by tento nový model měl být ochuzen o mechaniku a zároveň jeho cena bude velmi příjemná.

V dnešním světě stahování na internetu je už celkem běžné, že i výroba notebooku se obejde bez optické mechaniky. Díky stále více populárním digitálním kopiím už vlastně optickou mechaniku ani nepotřebujeme. Z tohoto důvodu se Microsoft rozhodl do nového Xboxu nedávat mechaniku. Do budoucna tak můžeme počítat jenom s digitální distribucí exkluzivních titulů. Počítá se i s tím, že uživatelé nově zakoupeného Xboxu bez mechaniky budou chtít hrát i hry, které zakoupili dříve. Díky službě Disc-to-digital bude možné tyto starší tituly jednoduše převést na tzv. digitálních kopií. Aby uživatel mohl toto provést, bude k tomu stačit registrace v autorizovaném obchodě.

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Nový Xbox bez optické mechaniky bude levný

Bez mechaniky a výkonných součástek?

Ano! Bez výkonných součástek funguje například i známá konzole Nvidia Shield, na které si zahrajete bez problému i nové hry. Proto si Nvidia mohla dovolit instalovat do televizních konzolí takové součástky, které jsou podobně výkonné jako vybavení chytrého telefonu nebo tabletu – to teď chystá právě Microsoft. Cenově by se tak právě kvůli hardwarové výbavě měla novinka od Microsoftu být mnohem levnější než její předchůdci.

Sponzorované odkazy:

Článek Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu byl publikován 30. listopadu 2018 v 16.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!