Vytvořte si vlastní webové stránky bez znalosti HTML a programování

Vytvořte si vlastní webové stránky bez znalosti HTML a programování

Webové stránky v současné době představují poměrně nákladnou položku, pokud tedy oslovíte digitální agenturu. U freelancera je sice cena o něco nižší, ovšem stále se pohybujete v řádu několika tisíc korun. Pokud teprve začínáte s podnikáním, pravděpodobně nemáte finance na rozhazování, a proto vám v následujících řádcích představíme jeden atraktivní projekt, s jehož pomocí si vytvoříte webovou prezentaci, aniž byste museli znát HTML či programovací jazyky.

V případě, že vám programování vůbec nic neříká, nemáte ani příliš grafické cítění, ale přesto si nemůžete dovolit profesionální webové stránky za desetitisíce korun, máme pro vás alternativu, jak vytvořit levné webové stránky.

Představujeme vám Saywebpage

Právě pro takové zájemce o vlastní webové stránky vznikl projekt zvaný Saywebpage, jenž nabízí přehledné a intuitivní administrativní prostředí, skrze které si vytvoříte půvabnou firemní prezentaci. Postačí vám takové řešení v případě, že jste drobní či začínající podnikatelé, máte malou dílnu, prodejnu, kancelář či pobočku. Samozřejmě není možné vytvořit speciální funkce.

Celý systém je v českém jazyce, takže se nemusíte bát, že byste něčemu nerozuměli. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, stačí se obrátit na technickou podporu. Vyzkoušet si navíc můžete Saywebpage zdarma.

Kolik služba stojí?

Jestliže nechcete platit za něco, co jste ani nevyzkoušeli, nemusíte, protože se vám nabízí tvorba webových stránek zdarma. Jakmile si všechno odzkoušíte, stačí zaplatit poplatek z uvedeného ceníku. Vyberete si konkrétní balíček MINI, ECONOMY, STANDARD či PROFI. Nejpopulárnější volbou je STANDARD, jenž vás vyjde momentálně na 189 korun měsíčně.

Už se nemusíte ptát, jak vytvořit web. Saywebpage je totiž odpověď.

Článek Vytvořte si vlastní webové stránky bez znalosti HTML a programování byl publikován 30. července 2019 v 23.30 v rubrice Internet. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Smajlíci
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!