Loupak.cz: Zábavný web pro každého

Tagy:  Loupak.cz, zábava, web, flash, hry, videa, obrázky, YouTube.com, TOP

Sponzorované odkazy

Loupak.cz: Zábavný web pro každého

Chcete si dát na chvíli pauzu od práce či se jen prostě pobavit na webu? Máme pro vás zajímavý web, díky kterému se již opravdu nudit nebudete. Naleznete zde nepřeberné množství různých videí, flashových her, vtipných obrázků a mnoho dalšího. Pojďme se tedy podívat, jestli Loupak.cz splní svůj primární účel – pobavit návštěvníka.

Co může nabídnout?

Server Loupak.cz je všestranným zábavním centrem. Nabízí rozsáhlou databázi různých her a videí. Web je rozdělen do dvou sekcí. Na první z nich naleznete databázi videí a obrázků, na té druhé pro změnu nemalou řádku flashových her, které každý den, stejně jako videa a obrázky, přibývají. Jednotlivá videa můžete hodnotit a komentovat. Chcete-li obohatit video databázi nějakým zajímavým videem, můžete zažádat o jeho přidání, to samé platí i v případě flashových her. Musím se také zmínit o prodeji různých laskomin, avšak ke koupi musíte být registrováni. Registrací však neprohloupíte, otevře vám totiž mnoho dalších možností.

Sekce videa

Jako první se podíváme na video sekci. Tato sekce je nastavena jako vstupní, a tak jakmile navštívíte server Loupak.cz, zobrazí se vám právě Video sekce. Naleznete zde výběr různých zajímavých videí a také zajímavé souhrny obrázků na různá témata. Videa jsou samozřejmě rozdělena do různých kategorií podle tématického zaměření. Čeká vás zde opravdu široké portfolio různých kategorií počínaje různými vtípky, přes vědu a techniku, konče u sportu, kdo by ale čekal nějaký „tvrdší“ obsah, jako pornografické materiály, bude mít smůlu. Vybere si opravdu každý. Databáze videí je každý den aktualizována, přibude tedy přibližně 5 videí denně. Na každý den je připraven nový výběr obrázků z této kategorie. Jednotlivá videa nejsou přímo na serveru Loupak.cz, ale z různých video portálů jako například YouTube.com či třeba Break.com. Jakmile sledujete nějaké video, naleznete pod ním další podobně zaměřená videa. Určitě by se zde hodila „sledovací řada“, do které byste si uložili jednotlivá videa, které chcete později shlédnout. Každé video můžete okomentovat a zhodnotit. Pokud video nefunguje, můžete jej ohlásit redaktorům Loupak.cz.

Přehrávání videaPřehrávání videa

Na titulní straně video sekce Loupak.cz naleznete nejaktuálnější příspěvky, tím tedy myslím nejnovější videa a obrázky. Design je laděn do zelené a černé barvy a je relativně přehledný. Při první návštěvě se však leckteří ztratí. V horní části mohou reklamy lehce zmást vaši orientaci. Kvůli reklamám je totiž posunut pravý panel s rozcestníkem kategorií videí. Vedeny jsou samozřejmě i statistiky, například padesáti nejsledovanějších příspěvků. Na obohacení obsahu serveru Loupak.cz se můžete podílet i vy, a to prostřednictvím malého formuláře, který naleznete pod odkazem „Přidat video“. Video bude následně přehodnoceno redaktory server Loupak.cz a jestliže splní jejich požadavky, bude později přidáno na titulku.

Video sekceVideo sekce

Sekce flashových her

O video sekci jsme si již řekli, nyní se tedy můžeme podívat na sekci online her, nebo chcete-li flashových her. Naproti video sekci je tato sekce laděná do oranžové barvy. Přepnout se do ní můžete pomocí odkazu v nejvýše položeném panelu, kde je mimochodem také možnost registrace či zpráva účtu. O tom ale v další části článku. Databáze flashových her je opravdu rozsáhlá. Kategorie jsou stejně jako v případě video sekce velmi různorodé, a tak si vybere opravdu každý hráč. Redaktoři Loupak.cz přidávají stále nové hry, nudit se tedy určitě nebudete. U každé hry je samozřejmě znázorněno, jak se hra ovládá, a také další doporučené hry z podobné kategorie. Každou hru můžete samozřejmě okomentovat, jak se vám líbí či jen prostě přispět do již započaté diskuse. Bohužel mi u flashových her chybí hodnocení samotnými hráči, musíte si tedy na vlastní kůži zkusit, jestli hra stojí za to.

Flashová hraFlashová hra

Za zmínku stojí určitě různé turnaje, kde jde především o co největší skóre. Občas je k mání také turnaj o nějaké ceny. Turnaje se samozřejmě týkají jen vybraných her. Svůj um v jednotlivých hrách můžete porovnávat s ostatními hráči díky rozsáhlým statistikám. Nejlepší hráči na celém serveru dostanou své poctivé místo v TOP 10, popřípadě jsou čas od času pořádány různé soutěže o výhry, v minulosti to byl například seskok padákem nebo DVD přehrávač. Jestliže vás některá z her opravdu nadchla, můžete si jí přidat do vlastního seznamu oblíbených. Stejně jako ve video sekci zde můžete přidávat, respektive dávat tipy na hry. Před tím, než se vaše hra objeví na serveru a bude možné u ní ukládat skóre, musí hru přidat jeden z redaktorů serveru Loupak.cz.

Herní sekceHerní sekce

Registrace

Registrace na serveru Loupak.cz platí pro obě sekce. Díky registraci se vám zpřístupní mnoho různých možností. Otevře se vám i možnost přispívat do diskusního fóra. V případě video portálu můžete sledovat vaše statistiky zhlédnutých videí, počet komentářů, příspěvků na fóru či třeba datum posledního přihlášení. O hodnocení jednotlivých videí jsem se již zmiňoval. Co se týče herní sekce, tak můžete sledovat počet prvních míst, vyhraných turnajů či počet umístění v TOP 3 nejlepších hráčů jednotlivých her. Teď ale k samotné registraci. Odkaz na formulář pro registraci se nachází v pravém horním rohu hned vedle přihlašovacího formuláře.

Registrační formulářRegistrační formulář

Registrace je velmi jednoduchá. Ve formuláři musíte vyplnit všechny zadané informace. V případě loginu nesmíte používat diakritiku. Dolní položka „Pozval mě“ slouží k vyplnění přezdívky někoho, kdo vás pozval. Nad tím se ještě nacházejí smluvní podmínky registrace. Po úspěšné registraci se můžete ihned registrovat. Mezitím vám však přijde e-mail s registrační­mi údaji.

Položka NastaveníPoložka Nastavení

Základní ovládání vašeho účtu naleznete v pravém horním rohu. Položka „Zprávy“ slouží k jednoduché komunikaci s ostatními uživateli. V položce „Nastavení“ naleznete rozšiřující nastavení a změnu hesla. Do vašeho účtu můžete přidat i malou ikonku, nebo chcete-li avatar.

ÚčetÚčet

Verdikt

Loupak.cz je opravdu zajímavý projekt, který zabaví nejednoho uživatele. Otevírají se před vámi rozsáhlé možnosti. Databáze videí a flashových her je opravdu rozsáhlá, vybere si každý. Registrace není povinná, díky ní však můžete soutěžit s ostatními na různých turnajích a občas i hrát o nějaké ceny. Zajímavé a velmi rozsáhlé jsou i statistiky, kde zjistíte nejen vaše umístění v různých hrách. Obě dvě sekce jsou velmi aktivně a pravidelně aktualizovány. U videí bych určitě uvítal nějaký playlist, který by umožnil vytvořit řadu po sobě jdoucích videí. Rozvržení webu je sice dobře udělané, nový návštěvník se ale může lehce ztratit. Také mi chybí uživatelské hodnocení jednotlivých flashových her. Tak i tak je Loupak.cz zdařilý projekt. chcete-li se tedy bavit v práci, doma, ve škole… prostě kdekoliv, mohu vám Loupak.cz doporučit.

Moje hodnocení:  85 %

Web: www.loupak.cz

Výhody:

  • Rozsáhlé databáze her a videí
  • Herní turnaje
  • Časté aktualizace
  • Statistiky

Nevýhody:

  • Chybí playlisty videí
  • Absence hodnocení her

Článek Loupak.cz: Zábavný web pro každého byl publikován 13. května 2010 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...