Internet na doma od AIM lze získat i zdarma

Internet na doma od AIM lze získat i zdarma

Trh s poskytovateli internetu je bohatý. Bohužel, málokdo z nich vám nabídne něco extra, co ostatní nemají. Mezi ty, kteří lákají na doposud neviděné, v ČR patří zejména společnost AIM. Ta se totiž nesnaží prodat za co nejvyšší cenu, ale nabídnout rychlé a stabilní internetové připojení co největšímu počtu lidí.

Kdo se moc nevyzná v technologiích, ten se snadno nechá napálit. Poskytovatelé internetu lákají zejména na rychlé připojení, o kterém pak zjistíte, že je agregované, takže inzerované rychlosti nikdy nedosáhnete. Jindy oslní nízkou cenou a vy později objevíte FUP limit. Případně vám nabízí Wi-Fi internet bez kabelů, ale nezmíní se o tom, jak moc je jeho funkčnost závislá na dobrém počasí. Internet na doma od AIM na vás žádné takové pasti nechystá.

Rychlý internet chtějí všechny věkové skupiny, a to i na vesnicích

Mezi roky 2015 a 2018 narostl počet uživatelů internetu do 40 let pouze o 3 %, u lidí v důchodovém věku ovšem téměř o 13 %. Tato statistka ČSÚ je tedy jasným důkazem, že nejen mladí se chtějí připojit k internetu. Starší lidé využívají internetovou televizi, čtou si, co je ve světě nového, potřebují komunikovat s rodinou. A internet od AIM jim to umožňuje.

AIM kdysi začínala nabízet internet Praha 13. Odstartovala v hlavním městě, respektive na sídlištích v hlavním městě, a dnes je rozšířená po celé republice. Nabídne vám internet Plzeň, Brno, Ostrava, nicméně nezapomíná ani na menší vesničky. Jaké možnost nabízí právě u vás, snadno zjistíte, když u nich na webu zapíšete svou adresu. Automaticky se vám ukáže dostupná nabídka, a to i s cenami.

Impulsovic tarif je možné vyhrát i zdarma

Na konci léta se navíc AIM spojila s rádiem Impuls. Společně vytvořili Impulsovic tarify, o které se každý pracovní den soutěží na rádiu Impuls ve vysílání Fanda a jeho česká banda. Vyhrát rok internetu tedy můžete i vy.

Společnost AIM boduje nejen širokou nabídkou po celé republice, ale právě i svými marketingovými aktivitami, které na nikoho nezapomínají. Chce připojit celou republiku a ráda lidi překvapuje tím, že i v jejich obci je k dispozici rychlá přípojka.

Článek Internet na doma od AIM lze získat i zdarma byl publikován 17. prosince 2019 v 20.15 v rubrice Internet. Autorem článku je Redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!