Vánoční přání, novoročenky a internet

Tagy:  PF 2012, novoroční přání, novoročenky, PFka, vánoce, nový rok

Sponzorované odkazy

Vánoční přání, novoročenky a internet

Vánoce se blíží, i když to tak venku nevypadá. Jak je to letos s novoročenkami a přáními k Vánocům?

Doba je moderní a není novinkou, že psaní dopisů a pohledů je tak trochu pasé. Nahradí i tuhle věc neosobní přání složené z jedniček a nul?

Začneme zlehka

Preferujete moderní technologie, chcete poslat novoročenku či přání k Vánocům a znáte e-mail příjemce?

Poslat-přání.cz

Stránka Poslat-přání.czStránka Poslat-přání.cz

Přání jsou zde členěná do několika kategorií, stránka Poslat-přání.cz se neomezuje pouze na Vánoce, nalezneme zde zastoupení všemožných přání, ať už k narozeninám, svátku nebo třeba blahopřání svatebčanům. Najít to pravé ořechové nebude problém.

Otázkou je, jestli nám bude vyhovovat forma. Psaní přání je jednoduché, příjemné a přehledné, web nám dokonce dokáže poradit s textem, stačí jedno kliknutí a nové okno nám nabídne několik tematických šablon. Na zkoušku jsem poslal přání sám sobě (vůbec v tom nevidím zoufalost), níže můžeme vidět výsledek.

VýsledekVýsledek

Položme si však ruku na srdce a zeptejme se sami sebe – je toto forma přání, kterým bychom chtěli udělat radost lidem, které máme rádi? Reklama na stránky je pomalu větší než přání samotné, text přání je v podivném barevném rámečku a oba prvky, tedy obrázek a text, se chovají, jakoby k sobě vůbec nepatřili. Nutno dodat, že celá služba je zdarma.

A ano, to dokáže smést všechny negativa pod stůl – pokud hledáme přání „aby se neřeklo“ a pokud pomineme fakt, že stáhnout Gimp, obrázek a vymyslet originální text je jen o málo těžší a přitom o mnoho lepší.

Vytvořit přáníVytvořit přání

Těžší kalibr

Za dobré služby se platí, za ty nejlepší nejvíc. Ať už pro firmu, soukromníka nebo člena rodiny daleko od ostatních, internet nabízí i placená přání. Víme, že to nebude levné, bude to ale to pravé?

Bez obálky

Bez ObálkyBez Obálky

Internetová služba Bez obálky nabízí přání všeho druhu doslova „bez obálky“. Maximum, co od společnosti dostaneme, je příloha v e-mailu.

Animovaná přání

Velká výhoda elektronických přání je možnost animací – když už posílat elektronické přání, tak animované. Nabídka je zde rozsáhlá – svatebčané na kole, srdce z ozubených koleček a jiná svatební animovaná oznámení v ceně 2750 Kč, neanimovaná pak za 1221 Kč.

Svatební animaceSvatební animace

V nabídce novoročenek dokonce můžeme odeslat přání v podobě minihry, kde buď jako mrazík zasněžujeme náměstí, lepicí páskou lepíme rušivé elementy Vánoc nebo jako skřítci stavíme dům z diamantů, to vše za cenu 3700 Kč. Do všech novoročenek je společnost ochotná dosadit přiložené logo, slogan apod.

PF animacePF animace

Všechny ceny jsou jednorázové, za finanční obnos nám firma zašle e-mail s přílohou, kterou dále můžeme rozesílat, jak se nám zlíbí. Pokud přeci jen chceme přání tištěné, firma za příplatek, jak jsem již řekl, dodá PDF soubor.

Pokud si z dané nabídky nevybereme, firma rovněž nabízí tvorbu na zakázku.

Klasická PF

Webové stránky jako PFka.cz a Novoročenky.eu nabízejí klasické elektronické novoročenky, které po objednávce můžeme rozeslat svým známým. Stránka PFka.cz nabízí i tisk, jedinou podmínkou je objednat si minimálně 30 kusů.

Kyoprint.cz

Stránka Kyoprint nabízí rozsáhlou škálu přáníček. A když říkám rozsáhlou, myslím až 10 katalogů plných nejrůznějších motivů. Firma také nabízí jak elektronická, tak tištěná přání.

Kyoprint.czKyoprint.cz

Ke všem novoročenkám je samozřejmě možnost přidat vlastní logo a text, společnost nabízí několik druhů papírů a využívá i netradiční tiskové techniky.

Závěr

Elektronické novoročenky jsou určitě v módě, většina firem ale pořád nabízí i jejich tištění, takže o pocit toho, že držíme přání v ruce, se snad úplně nevytratí.

Tímto chci i já popřát všem čtenářům Veselé Vánoce a hodně štěstí a úspěchů do nového roku.

Článek Vánoční přání, novoročenky a internet byl publikován 12. prosince 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Martin Štěpánek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...