UltraISO

Tagy:  UltraISO, Ultra ISO, UltraISO download, Ultra ISO download

Sponzorované odkazy

UltraISO

Máte na svém počítači nainstalovanou hru, která chce ke spuštění CD v mechanice, ale nemůžete ho zaboha najít? Máte na disku fotky z poslední akce se známými a jsou moc velké na poslání e-mailem? Pokud jste aspoň jednou odpověděli ano, určitě zbystřete, vaše problémy budou vyřešeny.

UltraISO je program, s nímž se pro vás vypalování dat a práce s virtuální mechanikou stane hračkou a běžnou každodenní rutinou.

UltraISO po spuštění

UltraISO po spuštění

Univerzální nástroj

Při práci s obrazy CD je UltraISO velmi mocný nástroj. Umí pracovat se všemi známějšími formáty obrazů – ISO, ISZ (což je vlastně zkomprimované ISO), BIN, MDF používaný Alcoholem, NRG používaný Nerem a IMG používaný CloneCD. Ve všech těchto formátech dokáže obrazy ukládat z CD/DVD, vytvářet ze zvolených dat na pevném disku a taky mezi nimi libovolně převádět.

Téměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazů

Téměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazů

S obrazy dokáže vše

Práci s obrazy dovádí k dokonalosti možnost upravovat je, což se může hodit, když zjistíte, že byste chtěli připálit ještě jeden soubor, či v podobných situacích. Další užitečnou schopností UltraISO je emulování CD/DVD mechaniky. Do ní už lze vložit nejenom oněch několik formátů, virtuální mechanika je schopna pojmout téměř libovolný existující formát obrazu disku, program jich podporuje desítky a o většině z nich v životě ani neuslyšíte, natož abyste s nimi přišli do styku.

Obrazovka vypalování

Obrazovka vypalování

Pokud jste někdy používali Nero či jiný velký balík pro vypalování, možná vám budou scházet některé schopnosti, které UltraISO nedokáže nabídnout – k mému překvapení schází kopírování CD, z vlastností by taky hodně lidí mohlo dobře využít vypalování MP3 na CD použitelné i ve stolním přehrávači nebo vypalování DVD filmů tak, aby šly pustit v domácím kině.

Stojí to za to?

UltraISO možná postrádá nějaké minoritní schopnosti, které by si v něm uživatelé přáli, ale na druhou stranu to, co dělá, umí dělat velice dobře a je důstojnou konkurencí ostatním podobně zaměřeným programům, které v mnoha ohledech i překonává.

Program je distribuován jako trial verze, která se po vypršení zkušební doby odmítne spustit.

UltraISO ke stažení zde:
UltraISO download

Koupit UltraISO

Sponzorované odkazy:

Článek UltraISO byl publikován 26. března 2008 v 08.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Radek Liška. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!