UltraISO

Tagy:  UltraISO, Ultra ISO, UltraISO download, Ultra ISO download

Sponzorované odkazy

UltraISO

Máte na svém počítači nainstalovanou hru, která chce ke spuštění CD v mechanice, ale nemůžete ho zaboha najít? Máte na disku fotky z poslední akce se známými a jsou moc velké na poslání e-mailem? Pokud jste aspoň jednou odpověděli ano, určitě zbystřete, vaše problémy budou vyřešeny.

UltraISO je program, s nímž se pro vás vypalování dat a práce s virtuální mechanikou stane hračkou a běžnou každodenní rutinou.

UltraISO po spuštěníUltraISO po spuštění

Univerzální nástroj

Při práci s obrazy CD je UltraISO velmi mocný nástroj. Umí pracovat se všemi známějšími formáty obrazů – ISO, ISZ (což je vlastně zkomprimované ISO), BIN, MDF používaný Alcoholem, NRG používaný Nerem a IMG používaný CloneCD. Ve všech těchto formátech dokáže obrazy ukládat z CD/DVD, vytvářet ze zvolených dat na pevném disku a taky mezi nimi libovolně převádět.

Téměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazůTéměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazů

S obrazy dokáže vše

Práci s obrazy dovádí k dokonalosti možnost upravovat je, což se může hodit, když zjistíte, že byste chtěli připálit ještě jeden soubor, či v podobných situacích. Další užitečnou schopností UltraISO je emulování CD/DVD mechaniky. Do ní už lze vložit nejenom oněch několik formátů, virtuální mechanika je schopna pojmout téměř libovolný existující formát obrazu disku, program jich podporuje desítky a o většině z nich v životě ani neuslyšíte, natož abyste s nimi přišli do styku.

Obrazovka vypalováníObrazovka vypalování

Pokud jste někdy používali Nero či jiný velký balík pro vypalování, možná vám budou scházet některé schopnosti, které UltraISO nedokáže nabídnout – k mému překvapení schází kopírování CD, z vlastností by taky hodně lidí mohlo dobře využít vypalování MP3 na CD použitelné i ve stolním přehrávači nebo vypalování DVD filmů tak, aby šly pustit v domácím kině.

Stojí to za to?

UltraISO možná postrádá nějaké minoritní schopnosti, které by si v něm uživatelé přáli, ale na druhou stranu to, co dělá, umí dělat velice dobře a je důstojnou konkurencí ostatním podobně zaměřeným programům, které v mnoha ohledech i překonává.

Program je distribuován jako trial verze, která se po vypršení zkušební doby odmítne spustit.

UltraISO ke stažení zde:
UltraISO download

Koupit UltraISO

Článek UltraISO byl publikován 26. března 2008 v 08.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Radek Liška. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...