UltraISO

Tagy:  UltraISO, Ultra ISO, UltraISO download, Ultra ISO download

Sponzorované odkazy

UltraISO

Máte na svém počítači nainstalovanou hru, která chce ke spuštění CD v mechanice, ale nemůžete ho zaboha najít? Máte na disku fotky z poslední akce se známými a jsou moc velké na poslání e-mailem? Pokud jste aspoň jednou odpověděli ano, určitě zbystřete, vaše problémy budou vyřešeny.

UltraISO je program, s nímž se pro vás vypalování dat a práce s virtuální mechanikou stane hračkou a běžnou každodenní rutinou.

UltraISO po spuštěníUltraISO po spuštění

Univerzální nástroj

Při práci s obrazy CD je UltraISO velmi mocný nástroj. Umí pracovat se všemi známějšími formáty obrazů – ISO, ISZ (což je vlastně zkomprimované ISO), BIN, MDF používaný Alcoholem, NRG používaný Nerem a IMG používaný CloneCD. Ve všech těchto formátech dokáže obrazy ukládat z CD/DVD, vytvářet ze zvolených dat na pevném disku a taky mezi nimi libovolně převádět.

Téměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazůTéměř nekonečné schopnosti, co se týče rozsahu podporovaných obrazů

S obrazy dokáže vše

Práci s obrazy dovádí k dokonalosti možnost upravovat je, což se může hodit, když zjistíte, že byste chtěli připálit ještě jeden soubor, či v podobných situacích. Další užitečnou schopností UltraISO je emulování CD/DVD mechaniky. Do ní už lze vložit nejenom oněch několik formátů, virtuální mechanika je schopna pojmout téměř libovolný existující formát obrazu disku, program jich podporuje desítky a o většině z nich v životě ani neuslyšíte, natož abyste s nimi přišli do styku.

Obrazovka vypalováníObrazovka vypalování

Pokud jste někdy používali Nero či jiný velký balík pro vypalování, možná vám budou scházet některé schopnosti, které UltraISO nedokáže nabídnout – k mému překvapení schází kopírování CD, z vlastností by taky hodně lidí mohlo dobře využít vypalování MP3 na CD použitelné i ve stolním přehrávači nebo vypalování DVD filmů tak, aby šly pustit v domácím kině.

Stojí to za to?

UltraISO možná postrádá nějaké minoritní schopnosti, které by si v něm uživatelé přáli, ale na druhou stranu to, co dělá, umí dělat velice dobře a je důstojnou konkurencí ostatním podobně zaměřeným programům, které v mnoha ohledech i překonává.

Program je distribuován jako trial verze, která se po vypršení zkušební doby odmítne spustit.

UltraISO ke stažení zde:
UltraISO download

Koupit UltraISO

Sponzorované odkazy:

Článek UltraISO byl publikován 26. března 2008 v 08.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Radek Liška. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!