Novinky.cz

Tagy:  www.novinky.cz, novinky, zprávy, seznam.cz, seznam, stream.cz, Blesk, Právo

Sponzorované odkazy

Novinky.cz

Nejoblíbenější zpravodajský portál českého internetu. I takto by bylo možné charakterizovat server Novinky.cz. Novinky.cz pracují současně s deníkem Právo a vyhledávačem Seznam.cz. Oproti novinám však mají výhodu v téměř non-stop aktualizovaném obsahu.

Zajímavé věci na zajímavém místě

Základní nabídka vám možná bude připadat poněkud nepřehledná, ale na orientaci v ní si navyknete velmi rychle. Novinky.cz jsou děleny do několika rubrik, podle témat událostí. Největší místo patří na stránce nejnovější a nejdůležitější události, která se stala. Vybrat si můžete také z několika „bleskovek“. Kromě zpráv je k dispozici i výpis nejnovějších událostí ze sportovní obdoby Novinek, Sport.cz

novinky.cz hlavní strana

novinky.cz hlavní strana

Video.Novinky.cz

Kromě pouhých článků, jsou také některé zprávy ve formě videa a krátkého komentáře. Tyto videa jsou většinou amatérského původu, a jsou uložena na české obdobě Youtube, video hostingu Stream.cz. Nyní se u těchto reportáží objevila možnost vložit je na vaše internetové stránky, nebo je zaslat e-mailem přátelům. Kromě aktuálních události se celý projekt Video.Novinky.cz věnuje i kultuře, nově připravovaným filmům, nebo zajímavostem ze světa.

Seznamy médií

Kromě vlastních zpráv připravuje redakce Novinky.cz i výpis nejzajímavějších a nejdůležitějších událostí z jiných médií, například z tištěných deníků, nebo z jiných informačních serverů, provozovaných společností Seznam.cz. Pro přihlášené návštěvníky stránek je také možnost nastavovat vlastní seznam zdrojů, každý si tak může nastavit zobrazování těch zpráv, které ho opravdu zajímají.

novinky.cz seznam médií

novinky.cz seznam médií

Jediný problém: diskuze

Novinky.cz jsou velmi zdařilým projektem, který jistě najde i další návštěvníky, bohužel však trochu doplácí na svou návštěvnost. K většině zpráv je možné diskutovat, bohužel tyto diskuze se mnohdy zvrhnou v naprosto nelogické prohlašování o neschopnosti určitých osob a určité politické strany, popřípadě jsou diskuze zaměřovány na rasistické a xenofobní myšlenky, což jistě dobrému jméno portálu nepřispívá.

Novinky.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Novinky.cz byl publikován 29. května 2008 v 01.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!