Novinky.cz

Tagy:  www.novinky.cz, novinky, zprávy, seznam.cz, seznam, stream.cz, Blesk, Právo

Sponzorované odkazy

Novinky.cz

Nejoblíbenější zpravodajský portál českého internetu. I takto by bylo možné charakterizovat server Novinky.cz. Novinky.cz pracují současně s deníkem Právo a vyhledávačem Seznam.cz. Oproti novinám však mají výhodu v téměř non-stop aktualizovaném obsahu.

Zajímavé věci na zajímavém místě

Základní nabídka vám možná bude připadat poněkud nepřehledná, ale na orientaci v ní si navyknete velmi rychle. Novinky.cz jsou děleny do několika rubrik, podle témat událostí. Největší místo patří na stránce nejnovější a nejdůležitější události, která se stala. Vybrat si můžete také z několika „bleskovek“. Kromě zpráv je k dispozici i výpis nejnovějších událostí ze sportovní obdoby Novinek, Sport.cz

novinky.cz hlavní strana

novinky.cz hlavní strana

Video.Novinky.cz

Kromě pouhých článků, jsou také některé zprávy ve formě videa a krátkého komentáře. Tyto videa jsou většinou amatérského původu, a jsou uložena na české obdobě Youtube, video hostingu Stream.cz. Nyní se u těchto reportáží objevila možnost vložit je na vaše internetové stránky, nebo je zaslat e-mailem přátelům. Kromě aktuálních události se celý projekt Video.Novinky.cz věnuje i kultuře, nově připravovaným filmům, nebo zajímavostem ze světa.

Seznamy médií

Kromě vlastních zpráv připravuje redakce Novinky.cz i výpis nejzajímavějších a nejdůležitějších událostí z jiných médií, například z tištěných deníků, nebo z jiných informačních serverů, provozovaných společností Seznam.cz. Pro přihlášené návštěvníky stránek je také možnost nastavovat vlastní seznam zdrojů, každý si tak může nastavit zobrazování těch zpráv, které ho opravdu zajímají.

novinky.cz seznam médií

novinky.cz seznam médií

Jediný problém: diskuze

Novinky.cz jsou velmi zdařilým projektem, který jistě najde i další návštěvníky, bohužel však trochu doplácí na svou návštěvnost. K většině zpráv je možné diskutovat, bohužel tyto diskuze se mnohdy zvrhnou v naprosto nelogické prohlašování o neschopnosti určitých osob a určité politické strany, popřípadě jsou diskuze zaměřovány na rasistické a xenofobní myšlenky, což jistě dobrému jméno portálu nepřispívá.

Novinky.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Novinky.cz byl publikován 29. května 2008 v 01.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Když web, tak od profesionála
  5. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  6. Google vyhledávač
  7. ICQ 5.1
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Ikony souborů: Jak na změnu ikonek v Průzkumníku krok za krokem
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!