Internetové seznamky

Tagy:  Seznamka, Libimseti.cz, Stesti.cz, Lide.cz

Sponzorované odkazy

Internetové seznamky

Mohlo by se zdát, že seznámit se s někým v dnešní době je přetěžký úkol. Opak je ale pravdou, v podstatě už ani nemusíme vytáhnout paty z domu, abychom nalezli spřízněnou duši. Věk internetového seznamování už prošel svým boomem a nyní rozhodně máme z čeho vybírat.

Nezůstane nit suchá

V jakém jsi znamení? Kde bydlíš? Kolik je ti let? Jsi vdaná / ženatý? Jakou máš barvu očí, vlasů, jaké máš koníčky, jakým mottem se řídíš? A klidně toho o sobě pověz něco víc! Takovéto a ještě mnohem specifičtější otázky čekají na každého, kdo by měl zájem si založit svůj profil v nějaké internetové seznamce. Někomu se klidně mohou zdát až příliš osobní a nalijme si čistého vína, ony takové opravdu jsou. Jak jinak by člověk měl jednoduše najít svého partnera a dozvědět se o něm co nejvíce ještě před první schůzkou? Seznamování jako takové prochází určitou formou proměny, prvek náhodného setkání v tramvaji nebo v trafice je kvůli internetu prakticky anulován. Nechci tady polemizovat nad tím, jestli je to tak správně nebo není, důležité je, že chceme zjistit o svém potencionálním budoucím partnerovi / partnerce co nejvíce a poté si jednoduše najdeme toho „pana božského a svou princeznu“. Ale kde hledat? Jak už název článku napovídá, zaměříme se dnes na seznamky internetové a konkrétně na jedny z největších z nich.

Lidé.cz

80000 žen; 82000 mužů (přibližný počet osob registrovaných v seznamce)

Tato seznamka je podle jejích tvůrců TA největší, to však platilo kdysi, dnes jí na paty šlapou další. Portál www.lide.cz se díky návaznosti na www.seznam.cz logicky dennodenně rozrůstá o další uživatele a tím pádem přibývají i nabídky k seznámení. Systém jako takový se v podstatě nijak zvlášť neliší od svých konkurentů, nabízí klasické seznámení přes inzeráty podobným těm z tisku. Jejich nevýhodou je možnost vkládání inzerátů i neregistrovaným uživatelům, jako lepší varianta se jeví zatrhnutí inzerátů od registrovaných uživatelů, kteří byli ochotni přiložit i svou fotografii. Www.lide.cz však jde ještě o pár kroků dále. Tak třeba variabilita upravování svých vlastních profilů je rozhodně širší než je tomu u konkurentů, což je jednoznačné plus. Navíc je seznamka přehledná, rozdělená do kategorií, kam patří nejenom klasické vážné Ona hledá jeho atd., ale dostanete i možnost nalézt někoho, kdo by s vámi cestoval k moři nebo zašel do divadla nebo do kavárny.

Lidé.cz

Štěstí.cz

59000 žen; 97000 mužů

Stane se i pro vás www.stesti.cz tou osudovou seznamkou? Kdo ví. Jedno je jisté, pomocí přehledné fotoseznamky rozhodně najdete někoho, kdo alespoň částečně odpovídá vašim požadavkům. Zadejte výšku a váhu hledaného partnera / partnerky, pohlaví a sexuální orientaci, dále je důležité, jestli hledáte vážný, přátelský nebo jiný vztah a také jakou oblast ČR máte momentálně ve svém hledáčku. Na www.stesti.cz jsou profily uživatelů vyčerpávající, budete mít možnost dozvědět se, jestli mají děti a pokud ano tak kolik, jaké čtou knihy a co poslouchají za muziku, jaký vlastní majetek (bydlení, automobil…) a co se týče těch jedinců, kteří hledají sexuální povyražení, uživatelé a uživatelky je nechají nakouknout do svých intimností – tím mám na mysli jejich vztah k sexu, zkušenosti apod. Www.stesti.cz dále nabízí možnost nahlásit obtěžující vzkazy a spam, což administrátoři urychleně řeší a spammeři a jiní nevhodní uživatelé mohou dostat smluvní pokutu, která bude vymáhána klidně i soudně. Takže pozor co komu píšete!

Štěstí.cz

Líbímseti.cz

Neznámý počet žen a mužů; 200000 unikátních návštěv denně; v průměru 30000 – 40000 uživate­lů online

V podstatě se nejedná o žádnou převratnou seznamku, protože i ostatní nabízejí skoro stejný způsob seznamování (fotoseznamka, textová seznamka), jde jen o to, že populární „libko“ má v dnešní době, pokud to přeženu, nejedna čerstvá puberťačka a třicátník s vysokou školou. Co se týče textových inzerátů, k dnešnímu dni je na www.libimseti.cz kolem 14000 inzerátů s nabídkou k seznámení – opět se jedná o vážné, přátelské, sport, tanec aj. – to znamená, že strávíte hodiny rolováním a hledáním toho správného inzerátu. Radši použijte už zmíněnou fotoseznamku, která je určitě rychlejší a přehlednější. Jinak těžko něco k této službě dodat, po 6 letech se stala známou a zaběhnutou, snad jen že www.libimseti.cz organizuje velké srazy a různé akce – tzv. Libimsetilife akce – nejen pro své uživatele, takže budete mít konečně možnost potkat některé z uživatelů i v reálu.

Líbímseti.cz

Hodně Štěstí, ať se vám Lidé Líbí

Nakonec stejně zůstane volba jen na vás a bude v podstatě jedno, kterou ze služeb využijete, pravděpodobnost úspěchu i neúspěchu je stejná, vzhledem k množství lidí, kteří se přes internet v dnešní době seznamují. Ale pokud neuspějete, nezoufejte, vyražte do ulic. I tam je stále šance, že na někoho zajímavého narazíte.

Sponzorované odkazy:

Článek Internetové seznamky byl publikován 14. června 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Petr Baštan. Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!