Libimseti.cz – seznamka, erotika a flirt

Tagy:  seznamka, erotika, seznámení, flirt, sex, akce, srazy, sraz, párty, bavit se, pobavit se, flirtovat, láska, milenec, milenka, přítel, přítelkyně, manžel, manželka, blog, internet, libimseti.cz, libimseti, líbímseti, fotografie, fotky, foto, fotka, fota, muži, ženy, děti, video, diskuze, spolužáci, přátelé, kamarádi, kamarád, sociální síť

Sponzorované odkazy

Libimseti.cz – seznamka, erotika a flirt

Hledáte nové přátelé nebo lásku, ale bohužel nemáte v soukromém životě takové štěstí? Nebo se jen chcete pobavit s přáteli? Máte chuť si zaflirtovat? Denně pracujete a nezbývá Vám čas řešit takové věci? Nebojte se a vyzkoušejte dobře známou internetovou seznamku Libimseti.cz a třeba se Vám to podaří. V dnešním článku se na tuto seznamku více zaměříme a podíváme se na zajímavé možnosti, které se Vám na tomto serveru nabízí. Budete-li mít potřebné štěstí, které k tomu bezpochybně patří, seznámíte se zde s novými přáteli a nebo si dokonce najdete novou životní lásku.

Co vše na této internetové seznamce naleznete?

Seznamte se. Pobavte se. Zaflirtujte si. Libimseti.cz.

Máte chuť se seznamovat? Vyzkoušejte seznamku zvanou Libimseti.cz. Jednotlivé uživatele této seznamky si můžete bez problému prohlídnout, aniž byste byli zaregistrovaní a následně přihlášení v systému. Kdybyste jim chtěli, ale napsat či zanechat jen zprávu a nebo si je přidat do přátel, tak již musíte být zaregistrovaní a přihlášení v systému. Registrace uživatelů je velice jednoduchá. Odkaz naleznete v následujícím odstavci, které se tímto tématem zabývá.

Chcete-li si jen prohlídnout profily jednotlivých osob, klikněte na odkaz Uživatelé, kde naleznete seznam všech registrovaných osob. Jde-li Vám jen o fotky, klikněte na Fotky a můžete se kochat fotografiemi náhodně vybraných profilů jednotlivých uživatelů.

Obrázek I. Libimseti.cz

Registrace zcela zdarma

Registrace na tomto seznamovacím serveru je zcela zdarma, tudíž Vás to nic nestojí. Díky této registraci máte možnost komunikovat s přáteli, pobavit se s nimi a případně si i flirtovat.

Bezplatná registrace na Libimseti.cz

Obrázek II. Registrace uživatele

Zajímavosti portálu Libimseti.cz

LíbímsetiLife

V této sekci se dozvíte nejnovější informace o srazech a akcích, které jsou pořádané touto seznamkou. Je zde uveden seznam nejbliže se konajících akcích na území ČR.

Akce a srazy na Libimseti.cz

Obrázek III. LíbímsetiLife – akce, srazy, párty

Diskuze

V této rubrice se můžete zapojit i do diskuze, kde se řeší nejrůznější věci. Máte-li s něčím problém, zde jej napište a třeba se Vám někdo pokusí poradit.

Diskuze na Libimseti.cz

Chat

Jednoduše si vyberte rubriku chatu (Města a místa, Pokec a zábava, Seznámení a flirt apod.), která se Vám nejvíce zamlouvá. Poté se přihlašte do příslušných, již vytvořených chatovacích místností a bavte se s přáteli.

Chat na Libimseti.cz

Blog

Na internetové stránce máte možnost přidávat i nové články do blogu, kde se můžete podělit o své zájmy, dojmy, poznatky a zkušenosti se svými přáteli.

Blogujte na Libimseti.cz

Obrázek IV. Blog na Libimseti.cz

Video

Kochejte se vlastními příspěvky. Máte na výběr z několika skupin videí.

 • hudba
 • funny videa
 • sport
 • film
 • reklamy
 • líbímseti
 • games

Sledujte videa na Libimseti.cz

Obrázek V. Video na Libimseti.cz

Spolužáci

Hledáte své spolužáky ze základky, střední nebo z výšky? Chcete pozvat své známé na Libimseti.cz a jen tak si pokecat?

Připravil jsem si pro Vás pár základních kroků, jak si najít své spolužáky na Libimseti.cz

 • vyberte si školu, zadejte název školy a ročník, do kterého chodíte
 • vstupte do ročníku ke svým přátelům nebo si založte vlastní nový ročník
 • pozvěte všechny své spolužáky do ročníku, i ty, kteří ještě nemají založený vlastní uživatelský profil

Nalezněte své spolužáky na Libimseti.cz

Hodnocení uživatelských fotografií

Každý čtenář, respektive uživatel i ten nezaregistrovaný, může bodovat jednotlivé fotky od 1 do 10 bodů (min. 1, max. 10). Nakonec se můžete podívat na bodové ohodnocení jednotlivých uživatelských fotek a udělat si vlastní názor. Případně se můžete kouknout na prozatimní celkové ohodnocení všech dostupných uživatelských fotografií.

Hodnocení fotek na Libimseti.cz

Obrázek VI. Bodové ohodnocení fotek

Závěrem

Seznamte se. Pobavte se. Zaflirtujte si. Libimseti.cz.

Internetová seznamka Libimseti.cz patří již delší dobu k těm nejznámějším, nejvyužívanějším a nejžádanějším seznamovacím serverům na našem území. Díky rychlému nástupu dalších sociálních sítí (Facebook, Twitter) se seznamka Libimseti.cz dostala malinko do pozadí, ale doufám, že se to brzo změní a zase se dostane na vrchol.

Osobně mám s tímto serverem velmi dobré zkušenosti. Vřele Vám tuto seznamku doporučuji a doufám, že i Vy, zde naleznete nové přátelé, popřípadě i vysněnou životní lásku.

Přeji Vám příjemné a krásné seznamování na portálu Libimseti.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek Libimseti.cz – seznamka, erotika a flirt byl publikován 2. října 2010 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. Nejlepší souborové manažery zdarma
 4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
 8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!