Imageshack.us

Tagy:  imageshack.us, obrázky, flickr, virtuální galerie, vkládání, práce s obrázky, editory, fotografie

Sponzorované odkazy

Imageshack.us

Kdysi jsme si zde, na swmag.cz recenzovali virtuální fotoalbum Flickr.com. Dnes budeme hodnotit podobnou službu nazvanou Imageshack.us.

O co jde?

Myslím si, že většina uživatelů již tuto službu zná. Pro ukládání fotek a obrázku slouží celá řada našich i cizích webových serverů, avšak Imageshack.us patří k těm, prakticky nejznámějším. Pro vkládání obrázku stačí registrace s uvedením e-mailové adresy. Na tu vám posléze přijde aktivační mail, který potvrdíte a můžete směle vkládat obrázky.

Imageshack.us

Imageshack.us

Jak a co vložit

Vkládat je možné většinu obrázků formátu .jpg, .jpeg, .png, .gif, atd. Bohužel hned při prvním přihlášení a prvním vkládání vás zamrzí jedna věc. Častá reklama a relativně dlouhé nahrávání, které se však kompenzuje tím, že kromě obrázků jdou na Imageshack.us vkládat i videa, nebo přímo url oblíbených stránek. Vložení je jednoduché, nejde o žádné složité vkládání přes bůhví jaká rozhraní. Stačí pár kliků a obrázek je uložen. Neustále také máte seznam uložených, smazaných, nebo editovaných souborů.

vložení obrázku Imageshack.us

vložení obrázku Imageshack.us

Doplňkové služby

Imageshack.us poskytuje velkou nabídku různých úprav, které můžete využívat jak při práci s obrázky, tak například při surfování po internetu. Jde o různé toolbary, nebo i odkazy na zajímavé a užitečné stránky, které nějak s Imageshack.us souvisí. V nabídce je i FAQ, tedy soubor nejčastějších otázek. Je zde osvětleno jak Imageshack.us funguje, jak se zaregistrovat, jak vložit obrázek, jak soubor smazat, jak soubor editovat, atd. Využít také můžete jakýsi seznam kamarádů, kde ukládáte například osoby od kterých často čerpáte data. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak blog. Jde vlastně o podobný systém jak FAQ, avšak na blogu je celá problematika registrace popsána detailněji a srozumitelnějším jazykem.

Placený účet

Na konci článku ještě stojí za zmínění placený účet, díky kterému získáte například možnost neomezeného stahování, nebo vkládání souborů, nárok na technickou podporu, popřípadě na automatické stahování.

Dobrá volba pro začátečníky

Pro ty, které omrzel Flickr je Imageshack.us skvělé řešení. Přístup k obrázkům máte téměř neustálý, webové rozhraní je jednoduché, vyznají se v něm i začínající užívatelé. Malou vadou na kráse je pomalejší stahování a vkládání obrázků.

Hodnocení: 90 %

Imageshack.us

Sponzorované odkazy:

Článek Imageshack.us byl publikován 18. června 2008 v 21.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí
  5. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Katastrální mapy online
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!