Imageshack.us

Tagy:  imageshack.us, obrázky, flickr, virtuální galerie, vkládání, práce s obrázky, editory, fotografie

Sponzorované odkazy

Imageshack.us

Kdysi jsme si zde, na swmag.cz recenzovali virtuální fotoalbum Flickr.com. Dnes budeme hodnotit podobnou službu nazvanou Imageshack.us.

O co jde?

Myslím si, že většina uživatelů již tuto službu zná. Pro ukládání fotek a obrázku slouží celá řada našich i cizích webových serverů, avšak Imageshack.us patří k těm, prakticky nejznámějším. Pro vkládání obrázku stačí registrace s uvedením e-mailové adresy. Na tu vám posléze přijde aktivační mail, který potvrdíte a můžete směle vkládat obrázky.

Imageshack.usImageshack.us

Jak a co vložit

Vkládat je možné většinu obrázků formátu .jpg, .jpeg, .png, .gif, atd. Bohužel hned při prvním přihlášení a prvním vkládání vás zamrzí jedna věc. Častá reklama a relativně dlouhé nahrávání, které se však kompenzuje tím, že kromě obrázků jdou na Imageshack.us vkládat i videa, nebo přímo url oblíbených stránek. Vložení je jednoduché, nejde o žádné složité vkládání přes bůhví jaká rozhraní. Stačí pár kliků a obrázek je uložen. Neustále také máte seznam uložených, smazaných, nebo editovaných souborů.

vložení obrázku Imageshack.usvložení obrázku Imageshack.us

Doplňkové služby

Imageshack.us poskytuje velkou nabídku různých úprav, které můžete využívat jak při práci s obrázky, tak například při surfování po internetu. Jde o různé toolbary, nebo i odkazy na zajímavé a užitečné stránky, které nějak s Imageshack.us souvisí. V nabídce je i FAQ, tedy soubor nejčastějších otázek. Je zde osvětleno jak Imageshack.us funguje, jak se zaregistrovat, jak vložit obrázek, jak soubor smazat, jak soubor editovat, atd. Využít také můžete jakýsi seznam kamarádů, kde ukládáte například osoby od kterých často čerpáte data. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak blog. Jde vlastně o podobný systém jak FAQ, avšak na blogu je celá problematika registrace popsána detailněji a srozumitelnějším jazykem.

Placený účet

Na konci článku ještě stojí za zmínění placený účet, díky kterému získáte například možnost neomezeného stahování, nebo vkládání souborů, nárok na technickou podporu, popřípadě na automatické stahování.

Dobrá volba pro začátečníky

Pro ty, které omrzel Flickr je Imageshack.us skvělé řešení. Přístup k obrázkům máte téměř neustálý, webové rozhraní je jednoduché, vyznají se v něm i začínající užívatelé. Malou vadou na kráse je pomalejší stahování a vkládání obrázků.

Hodnocení: 90 %

Imageshack.us

Sponzorované odkazy:

Článek Imageshack.us byl publikován 18. června 2008 v 21.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!