FreeCall - volete zdarma na pevnou linku!

Tagy:  FreeCall, Free Call, FreeCall download

Sponzorované odkazy

FreeCall - volete zdarma na pevnou linku!

Slyšeli jste někdy o volání zdarma? A o volání přes internet? A co teprve volání přes internet na pevnou linku a to zdarma? FreeCall je prográmek, který vám umožní právě toto a ještě o trošku víc.

Instalační soubor je z těch drobnějších a neměl by dělat problémy libovolnému připojení. Po instalaci, která sice nabízí spoustu jazyků, ale češtinu ne, se bez nějakého chození kolem horké kaše objeví okénko vybízející k registraci či přihlášení. Jediné, co by se registraci dalo vytknout, je poněkud zdržující systém kontroly přihlašovacího jména až při pokusu o odeslání celého formuláře.

Telefonování na pevnou, jen bez placení a bez telefonu

FreeCall láká, jak můžete vidět ve jméně, především na (mírně omezené) volání zdarma. Je ovšem samozřejmé, že jeho autoři musí nějak generovat zisk a tak lze volat zdarma jen do některých destinací a s jistými omezeními. Všechno volání, které není zdarma, je zpoplatněno poměrně výhodným tarifem. Ačkoliv do několika exotických zemí budete muset volat za částku blížící se euru za minutu, do spousty „běžných“ se dovoláte i levněji než za desetinu této částky. Kromě toho program poskytuje možnost posílat SMS, jejichž ceny se už pohybují v poněkud příjemnějších relacích.

vzhled FreeCalluvzhled FreeCallu

Pět hodin týdně

Jelikož se už možná nemůžete dočkat, jak je to tedy s těmi omezeními volání zdarma, uvedu je na pravou míru. Volat zdarma se dá jen do některých zemí a i potom při využívání neplaceného trial tarifu může trvat jeden hovor pouze jednu minutu. Tyto hovory vám ale vydrží poměrně dlouho, jelikož můžete provolat až 300 minut na jeden týden a jednu IP, neprovolané minuty se ztrácejí. Přeci jen dobrou zprávou je, že do České republiky se na pevnou linku zdarma dovolat můžete, volání na mobilní telefony si ovšem už budete muset zaplatit. Volání na čísla umístěná na Slovensku je zpoplatněné, ať už chcete volat na pevnou linku nebo na mobil. Za SMS se v současné době platí v obou zemích.

s FreeCallem lze dokonce volat i přímo pomocí pevné linkys FreeCallem lze dokonce volat i přímo pomocí pevné linky

Hovor na Nový Zéland? Hned vás spojím…

Na stránce programu můžete sledovat rozsáhlé tabulky cen, kde se průběžně mění země, do kterých můžete v supernabídce volat či psát zdarma. Vyzkoušel jsem pouze volání zdarma (jelikož nemám známého s mobilním telefonem ve Venezuele, abych mu mohl napsat SMS, které jsou tam v době psaní článku v akci zdarma), které na pevnou linku do České republiky fungovalo bezvadně. Kdybyste projevili zájem o placené volání, tak se dá přes internet dobíjet „kredit“, ale předpokládám, že si leckdo vystačí i s 300 minutami volání týdně.

logo FreeCallulogo FreeCallu

Práce s FreeCallem je rychlá a intuitivní, takže pokud pro něj máte využití, rozhodně doporučuju vyzkoušet.

FreeCall ke stažení zde:
FreeCall download

Článek FreeCall - volete zdarma na pevnou linku! byl publikován 4. července 2008 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Radek Liška. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...