Tvoříme vlastní internetové rádio

Tagy:  Rádio, tvoření rádia, muzika, mp3, hudba, vysílání, jak vytvořit vlastní rádio, program, zvuk

Sponzorované odkazy

Tvoříme vlastní internetové rádio

Sedíte doma u počítače a nudíte se? Posloucháte stále ty nudná komerční radia a nebaví vás to? V dnešní době lze vysílat své vlastní rádio a to pomoci internetu. Samozřejmě že i vytvoření takového rádia by stálo nějaké peníze, ale naštěstí existuje stránka Radio.ipip.cz, kde si zdarma své rádio muže vytvořit úplně každý, a to i ti, kteří se v počítačích zas tak dobře neorientují.

Tvoříme vlastní internetové rádio (https://www.swmag.cz)

Jak na to

Pro začátek, než se vrhneme na tvorbu rádia měli bychom mít asi promyšlené v jakém formátu bude vysílaní probíhat. Zdali budete do éteru vypouštět pouze písničky či je proložíte nějakým mluveným slovem. Také by jste určitě měli byt předem rozhodnuti na jaký hudební žánr se vaše rádio zaměří, což je důležité jelikož žánr budete muset zadat při vyplňování registračního formuláře,a později se bude i daný žánr objevovat pod linkem na vaše rádio.

Registrační formulář

Registrační formulář

O webu

Nebudu sem psát žádný zdlouhavý návod jak si rádio vytvořit, ten naleznete přímo na stránkách. Nejedna se však o žádnou složitou proceduru, nejdříve vyplníte registrační formulář, který odešlete a pak pomoci návodu nastavíte vše potřebné pro vysílání. Kvalita je vcelku slušná, a posluchači radia slyší písničku ve stejné kvalitě v jaké ji vy do vysílaní vložíte. S mluveným slovem to až tak dobré není, avšak pokud si pořídíte kvalitní mikrofon neměl by být problém ani zde. Na portálu se nachází 100free slotu pro vysíláni, to znamená, že je takřka vždy volné místo a vy můžete v kteroukoliv chvíli své rádio zapnout.

Seznam

Seznam

Slovo na závěr

Myšlenka rozhlasové svobody, a konkurence komerčních radii určitě stoji za povšimnutí, i ja měl v době ne tak vzdálené své vlastni rádio právě na tomto serveru a byly to chvíli opravdu zábavné zvláště pokud pomoci icq zapojíte do tvorby radia i posluchače, jednalo se ovšem o časově náročnou zábavu a tak sem s tím skončil. Ovšem existuje spousta lid kteří stále vysílají a poslech jejich radii je opravdu zábavný. Tak co jaké bude to TVOJE rádio?

Stránky projektu

Sponzorované odkazy:

Článek Tvoříme vlastní internetové rádio byl publikován 28. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Návody. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (7).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Vybíráme poskytovatele internetu: vesnice versus město
  6. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. DVD Shrink
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!