Tvoříme vlastní internetové rádio

Tagy:  Rádio, tvoření rádia, muzika, mp3, hudba, vysílání, jak vytvořit vlastní rádio, program, zvuk

Sponzorované odkazy

Tvoříme vlastní internetové rádio

Sedíte doma u počítače a nudíte se? Posloucháte stále ty nudná komerční radia a nebaví vás to? V dneÃ…¡ní dobÄ› lze vysílat své vlastní rádio a to pomoci internetu. SamozÃ…™ejmÄ› Ã…¾e i vytvoÃ…™ení takového rádia by stálo nÄ›jaké peníze, ale naÃ…¡tÄ›stí existuje stránka Radio.ipip.cz, kde si zdarma své rádio muÃ…¾e vytvoÃ…™it úplnÄ› kaÃ…¾dý, a to i ti, kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ se v počítačích zas tak dobÃ…™e neorientují.

TvoÃ…™ÃƒƒÃ‚­me vlastní internetové rádio (https://www.swmag.cz)

Jak na to

Pro začátek, neÃ…¾ se vrhneme na tvorbu rádia mÄ›li bychom mít asi promyÃ…¡lené v jakém formátu bude vysílaní probíhat. Zdali budete do éteru vypouÃ…¡tÄ›t pouze písničky či je proloÃ…¾ÃƒÃ‚­te nÄ›jakým mluveným slovem. Také by jste určitÄ› mÄ›li byt pÃ…™edem rozhodnuti na jaký hudební Ã…¾ÃƒÃ‚¡nr se vaÃ…¡e rádio zaměÃ…™ÃƒƒÃ‚­, coÃ…¾ je dÃ…¯leÃ…¾ité jelikoÃ…¾ Ã…¾ÃƒÃ‚¡nr budete muset zadat pÃ…™i vyplÃ…ˆování registračního formuláře,a pozdÄ›ji se bude i daný Ã…¾ÃƒÃ‚¡nr objevovat pod linkem na vaÃ…¡e rádio.

Registrační formulář

Registrační formulář

O webu

Nebudu sem psát Ã…¾ÃƒÃ‚¡dný zdlouhavý návod jak si rádio vytvoÃ…™it, ten naleznete pÃ…™ÃƒƒÃ‚­mo na stránkách. Nejedna se vÃ…¡ak o Å¾ÃƒÃ‚¡dnou sloÃ…¾itou proceduru, nejdÃ…™ÃƒƒÃ‚­ve vyplníte registrační formulář, který odeÃ…¡lete a pak pomoci návodu nastavíte vÃ…¡e potÃ…™ebné pro vysílání. Kvalita je vcelku sluÃ…¡ná, a posluchači radia slyÃ…¡ÃƒÃ‚­ písničku ve stejné kvalitÄ› v jaké ji vy do vysílaní vloÃ…¾ÃƒÃ‚­te. S mluveným slovem to aÃ…¾ tak dobré není, avÃ…¡ak pokud si poÃ…™ÃƒƒÃ‚­díte kvalitní mikrofon nemÄ›l by být problém ani zde. Na portálu se nachází 100free slotu pro vysíláni, to znamená, Ã…¾e je takÃ…™ka vÃ…¾dy volné místo a vy mÃ…¯Ã…¾ete v kteroukoliv chvíli své rádio zapnout.

Seznam

Seznam

Slovo na závěr

MyÃ…¡lenka rozhlasové svobody, a konkurence komerčních radii určitÄ› stoji za povÃ…¡imnutí, i ja mÄ›l v dobÄ› ne tak vzdálené své vlastni rádio právÄ› na tomto serveru a byly to chvíli opravdu zábavné zvláštÄ› pokud pomoci icq zapojíte do tvorby radia i posluchače, jednalo se ovÃ…¡em o ÄasovÄ› náročnou zábavu a tak sem s tím skončil. OvÃ…¡em existuje spousta lid kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ stále vysílají a poslech jejich radii je opravdu zábavný. Tak co jaké bude to TVOJE rádio?

Stránky projektu

Sponzorované odkazy:

Článek Tvoříme vlastní internetové rádio byl publikován 28. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Návody. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (7).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!