Přehled programů specializující se na zasílání free sms

Tagy:  mojelogo SMS ToolBar, sms zdarma, sms gratis, sms program, sms kubík

Sponzorované odkazy

Přehled programů specializující se na zasílání free sms

V tomto článku si dnes ukážeme jaké máte možnosti s výběrem programů pro zasílání free sms do třech našich tuzemských sítí: O2, T-Mobile a Vodafone. Probírané programy: SMS Zdarma, Kubik SMS DreamCom, :-)mojelogo SMS ToolBar U všech programů očekávám: českou lokalizaci, možnost tvořit kontakty a archivovat zprávy, pokud tyto vlastnosti program nemá, budu na to upozorňovat, jinak tyto vlastnosti očekávejte u každého programu.

SMS Zdarma

Program SMS Zdarma je velmi populární mezi uživateli co do stažení- zřejmě za to může název programu, který je vyhledávací fráze pro internetový vyhledávač. Zajímavé vlastnosti programu jsou: přehledné uživatelské prostředí, možnost zajímavého nastavení a přizpůsobení (ač ne neomezené) vzhledu programu. Program umožňuje odesílat do sítí O2 a Vodafone free sms a není nutné opisovat bezpečnostní kódy, které známe z free sms brán operátorů (tzv. CAPTCHA). Nevýhodou programu je pak nutnost registrace u výrobce pokud chcete posílat do sítě T-Mobile a zobrazování reklamy. Reklamu lze vypnout pouze pokud jste se registrovali u výrobce- je nutné poslat 99 Kč nebo více (existuje více PLUS účtů). Takže jak je vidno program není zase tak zdarma, jak tvrdí jeho jméno.

Kubik SMS DreamCom

Hned při instalaci programu je vám nabídnuta možnost instalace podpory OLE- snadné odesílání SMS z Excelu. Já osobně jsem se vyhnul této instalaci, protože bych tuto funkci jistě nevyužil. Program vás v těchto dnech upozorní na probíhající akci na webu- možnost získat bezplatně registrovanou verzi programu. Nyní ale k samotnému programu.

Tento program, stejně jako program SMS Zdarma, zobrazuje dotěrnou reklamu. Program je velmi známý, protože nabízí některé zajímavé funkce, které nejsou jinde moc vidět. Výčet některých funkcí: posílání sms, obrazových zpráv, e-mailů, melodií; práce s frontou posílaných zpráv, možnost skriptů, přijímat zprávy, záloha dat, profily, synchronizace adresáře, připojení mobilu a mnoho dalšího.

Nevýhody: program není zdarma, na některé funkce musíte zakoupit licenci a do všech sítí je nutné opisovat CAPTCHU.

:-)mojelogo SMS ToolBar

:-)mojelogo SMS ToolBar je unikátní v tom, že odesílání zpráv je prováděno přes internetový prohlížeč- nainstaluje se vám tam panel (toolbar). V tray oblasti (vedle hodin) pak běží „podpůrný“ program- kde lze provést některé nastavení a archivuje vaše zprávy. Program se umí sám aktualizovat.

Nevýhody tohoto programu: Do T-Mobile odešlete jen pokud se registrujete na webu výrobce; a musíte do zbylých sítí opisovat CAPTCHU. Panel běží jen v Internet Exploreru a Firefoxu. Problém však nastane, když se snažíte rozjet tento panel ve Firefoxu 3. Firefox jej totiž odmítne, z důvodů, že rozšíření udává spolupráci jen s dvojkovou řadou Firefoxu.

Závěr

Já osobně nejvíce preferuji :-)mojelogo SMS ToolBar, poté Kubik SMS DreamCom a třetí místo si u mě symbolicky získal program SMS Zdarma. Vyzkoušejte si sami jednotlivé programy a budu rád když si v diskuzi vyměníme názory o těchto programech.

SMS Zdarma ke stažení zde:
SMS Zdarma download

Kubik SMS DreamCom ke stažení zde:
Kubik SMS DreamCom download

:-)mojelogo SMS ToolBar ke stažení zde:
:-)mojelogo SMS ToolBar download

Článek Přehled programů specializující se na zasílání free sms byl publikován 29. prosince 2008 v 13.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...