Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy:  sms, zprávy, zpráva, zdarma, free, smsky, smska, posílání, odesílání, zasílání, facebook

Sponzorované odkazy

Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Neomezené odesílání SMS zpráv do všech sítí mobilních operátorů zdarma? Není potřeba žádný drahý tarif a ani další speciální zařízení. Všechno důležité je pouze PC/notebook, připojení k síti internetu a kompatibilní internetový prohlížeč. Jak tedy na to a může toto používat každý? Odpovědi se budou nacházet, samozřejmě kde jinde, v tomto článku.

Něco málo na úvod…

Spojení internetové a mobilní komunikace je zřejmě v budoucnu nevyhnutelným. Už nyní je však možné z tohoto faktu těžit, totiž odesílat SMS zprávy z internetu zdarma na mobilní telefony. Tímto je možné ušetřit až několik desítek-stovek Kč za krátké textové zprávy (SMS).

Celé toto funguje skrze tzv. SMS brány, které jsou jakýmsi prostředníkem mobilní a internetové komunikace. Pomocí těchto bran je totiž možné odesílat již několikrát zmíněné “textovky” na mobil. Tyto brány jsou buď zdarma nebo placené, my se podíváme jen na ty zdarma a napíšeme si, kde je možné tuto činnost najít a využívat.

mobilní telefon Triomobilní telefon Trio

Jdeme rovnou na praxi

Nemá asi smysl zde psát nějaké možnosti fungování, každého zajímá jen výsledek a spolehlivost takto zasílaných zpráv. Není to snad tak?

V našem případě nebude ani potřeba žádný program, který by se musel instalovat, zabírat místo na disku. Postačí nám k tomu kompatibilní internetový prohlížeč a samozřejmě připojení k síti internetu. Kompatibilním prohlížečem přitom je takřka každý, s jakým se setkáme. Ať je to IE, Firefox, Chorme, Opera, Safari, tak i další třeba jen pro Linux určené.

SMSmania.czSMSmania.cz

Jak je vidět na právě uvedeném obrázku, jedná se o web SMSmania.cz, při jehož otevření se hned objeví jednoduchý formulář Poslat SMS zdarma. V něm napíšeme text zprávy, tel. číslo příjemce (možný příjem i operátorů O2, T-Mobile i Vodafone) a stiskneme “odeslat”. Pokud bude potřeba opsat kontrolní ověřovaní kód provedeme. Zpráva dorazí k příjemci v nejkratším možném čase, většinou ihned!

Sociální síť Facebook a SMS zdarma?

Tento modul a tato internetová stránka není jediným místem, odkud by bylo možné tyto SMS zprávy zasílat zdarma. V době rozmachu sociálních sítí se této možnosti nevyhnul ani Facebook, takže stačí vyhledat SMSmania.cz i zde a užít si neomezeného odesílání zpráv na mobily zdarma!

SMSmania.cz na FacebookuSMSmania.cz na Facebooku

Závěrečná slova…

Odesílání SMS zpráv na mobily je nyní skutečně velmi jednoduché a pokud je navíc zdarma, je to prostě výborné. Proto tuto funkci a možnost doporučujeme každému uživateli, bez výjimky. A zprávy skutečně v pořádku dorazí ;-)

SMSmania.cz

Pozn. redakce:

Obrázek mobilního telefonu Trio byl převzat z webu Public-domain-photos.com

Sponzorované odkazy:

Článek Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma byl publikován 13. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  7. Převody jednotek
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!