Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy:  sms, zprávy, zpráva, zdarma, free, smsky, smska, posílání, odesílání, zasílání, facebook

Sponzorované odkazy

Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Neomezené odesílání SMS zpráv do všech sítí mobilních operátorů zdarma? Není potřeba žádný drahý tarif a ani další speciální zařízení. Všechno důležité je pouze PC/notebook, připojení k síti internetu a kompatibilní internetový prohlížeč. Jak tedy na to a může toto používat každý? Odpovědi se budou nacházet, samozřejmě kde jinde, v tomto článku.

Něco málo na úvod…

Spojení internetové a mobilní komunikace je zřejmě v budoucnu nevyhnutelným. Už nyní je však možné z tohoto faktu těžit, totiž odesílat SMS zprávy z internetu zdarma na mobilní telefony. Tímto je možné ušetřit až několik desítek-stovek Kč za krátké textové zprávy (SMS).

Celé toto funguje skrze tzv. SMS brány, které jsou jakýmsi prostředníkem mobilní a internetové komunikace. Pomocí těchto bran je totiž možné odesílat již několikrát zmíněné “textovky” na mobil. Tyto brány jsou buď zdarma nebo placené, my se podíváme jen na ty zdarma a napíšeme si, kde je možné tuto činnost najít a využívat.

mobilní telefon Trio

Jdeme rovnou na praxi

Nemá asi smysl zde psát nějaké možnosti fungování, každého zajímá jen výsledek a spolehlivost takto zasílaných zpráv. Není to snad tak?

V našem případě nebude ani potřeba žádný program, který by se musel instalovat, zabírat místo na disku. Postačí nám k tomu kompatibilní internetový prohlížeč a samozřejmě připojení k síti internetu. Kompatibilním prohlížečem přitom je takřka každý, s jakým se setkáme. Ať je to IE, Firefox, Chorme, Opera, Safari, tak i další třeba jen pro Linux určené.

SMSmania.cz

Jak je vidět na právě uvedeném obrázku, jedná se o web SMSmania.cz, při jehož otevření se hned objeví jednoduchý formulář “Poslat SMS zdarma”. V něm napíšeme text zprávy, tel. číslo příjemce (možný příjem i operátorů O2, T-Mobile i Vodafone) a stiskneme “odeslat”. Pokud bude potřeba opsat kontrolní ověřovaní kód provedeme. Zpráva dorazí k příjemci v nejkratším možném čase, většinou ihned!

Sociální síť Facebook a SMS zdarma?

Tento modul a tato internetová stránka není jediným místem, odkud by bylo možné tyto SMS zprávy zasílat zdarma. V době rozmachu sociálních sítí se této možnosti nevyhnul ani Facebook, takže stačí vyhledat SMSmania.cz i zde a užít si neomezeného odesílání zpráv na mobily zdarma!

SMSmania.cz na Facebooku

Závěrečná slova…

Odesílání SMS zpráv na mobily je nyní skutečně velmi jednoduché a pokud je navíc zdarma, je to prostě výborné. Proto tuto funkci a možnost doporučujeme každému uživateli, bez výjimky. A zprávy skutečně v pořádku dorazí ;-)

SMSmania.cz

Pozn. redakce:

Obrázek mobilního telefonu Trio byl převzat z webu Public-domain-photos.com

Sponzorované odkazy:

Článek Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma byl publikován 13. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!