Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy:  sms, zprávy, zpráva, zdarma, free, smsky, smska, posílání, odesílání, zasílání, facebook

Sponzorované odkazy

Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Neomezené odesílání SMS zpráv do všech sítí mobilních operátorů zdarma? Není potřeba žádný drahý tarif a ani další speciální zařízení. Všechno důležité je pouze PC/notebook, připojení k síti internetu a kompatibilní internetový prohlížeč. Jak tedy na to a může toto používat každý? Odpovědi se budou nacházet, samozřejmě kde jinde, v tomto článku.

Něco málo na úvod…

Spojení internetové a mobilní komunikace je zřejmě v budoucnu nevyhnutelným. Už nyní je však možné z tohoto faktu těžit, totiž odesílat SMS zprávy z internetu zdarma na mobilní telefony. Tímto je možné ušetřit až několik desítek-stovek Kč za krátké textové zprávy (SMS).

Celé toto funguje skrze tzv. SMS brány, které jsou jakýmsi prostředníkem mobilní a internetové komunikace. Pomocí těchto bran je totiž možné odesílat již několikrát zmíněné “textovky” na mobil. Tyto brány jsou buď zdarma nebo placené, my se podíváme jen na ty zdarma a napíšeme si, kde je možné tuto činnost najít a využívat.

mobilní telefon Triomobilní telefon Trio

Jdeme rovnou na praxi

Nemá asi smysl zde psát nějaké možnosti fungování, každého zajímá jen výsledek a spolehlivost takto zasílaných zpráv. Není to snad tak?

V našem případě nebude ani potřeba žádný program, který by se musel instalovat, zabírat místo na disku. Postačí nám k tomu kompatibilní internetový prohlížeč a samozřejmě připojení k síti internetu. Kompatibilním prohlížečem přitom je takřka každý, s jakým se setkáme. Ať je to IE, Firefox, Chorme, Opera, Safari, tak i další třeba jen pro Linux určené.

SMSmania.czSMSmania.cz

Jak je vidět na právě uvedeném obrázku, jedná se o web SMSmania.cz, při jehož otevření se hned objeví jednoduchý formulář Poslat SMS zdarma. V něm napíšeme text zprávy, tel. číslo příjemce (možný příjem i operátorů O2, T-Mobile i Vodafone) a stiskneme “odeslat”. Pokud bude potřeba opsat kontrolní ověřovaní kód provedeme. Zpráva dorazí k příjemci v nejkratším možném čase, většinou ihned!

Sociální síť Facebook a SMS zdarma?

Tento modul a tato internetová stránka není jediným místem, odkud by bylo možné tyto SMS zprávy zasílat zdarma. V době rozmachu sociálních sítí se této možnosti nevyhnul ani Facebook, takže stačí vyhledat SMSmania.cz i zde a užít si neomezeného odesílání zpráv na mobily zdarma!

SMSmania.cz na FacebookuSMSmania.cz na Facebooku

Závěrečná slova…

Odesílání SMS zpráv na mobily je nyní skutečně velmi jednoduché a pokud je navíc zdarma, je to prostě výborné. Proto tuto funkci a možnost doporučujeme každému uživateli, bez výjimky. A zprávy skutečně v pořádku dorazí ;-)

SMSmania.cz

Pozn. redakce:

Obrázek mobilního telefonu Trio byl převzat z webu Public-domain-photos.com

Článek Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma byl publikován 13. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...