Servery pro jednorázové sdílení fotografií

Tagy:  image servery, image hosting, media hosting, imageshack.us

Sponzorované odkazy

Servery pro jednorázové sdílení fotografií

Při různých chatech nebo při prolézání diskuzních serverů, jste mohli narazit na potřebu sdílet s někým obrázek plochy nebo vaši fotografii. Nahrávat fotografii na vlastní webový stránky nebo internetový profil a poté ji zase mazat je nepraktické, využijte specializované služby jednorázových sdílecích serverů.

O jakou jde službu?

Jak už bylo řečeno tyto media hostingy nabízejí dočasné nebo dlouhodobé uskladnění vašeho digitálního materiálu (obvykle jen obrázky, ale není výjimka i video). Po nahráti se vám vygeneruje přímý odkaz na obrázek, na jeho klikatelný náhled (při kliku navštívíte daný web) nebo i neklikatelný náhled. Pokud jste klikly na klikatelný náhled, bude vám s velkou pravděpodobností zobrazeno vedle multimédia také reklama, které udržuje server finančně v chodu.

Na některých serverech je také možné zakoupit účet, limitovaný třeba jedním rokem, který např. nabízí více funkcí, možnost technické podpory nebo nezobrazuje reklamu.

Některé servery nabízejí i různé nástroje nebo pluginy (např. Pro internetový prohlížeč) pro nahrání vašich souborů jedním klikem apod.

Přehled služeb

Zde je malý přehled služeb:

Imageshack.us

Imageshack.us patří bezesporu k nejznámějším serverům pro jednorázové sdílení fotografií. Na tomto server naleznete následující funkce: změnu velikosti obrázku po nahrání (myšleno výšku a šířku obrázku, při zachování určitého poměru), možnost nahrát obrázek nebo video a to z pevného disku nebo z webové stránky (zadáte url). Imageshack má také velkou oblíbenost díky pestré škále podporovaných grafických formátů. Nevýhoda je potom, že z důvodů velké obliby serveru a nízké podpory hardwarového vybavení ze strany provozovatele, se můžete setkat i s několika sekundovými prodlevami při spojení. Taktéž podmínky používání zakazují nahrávání erotického obsahu. Dobrá zpráva je také, že můžete pohodlně nahlásit porušení tohoto pravidla e-mailem a velmi brzo dojde ke smazání takovéhoto obrázku.

Servery pro jednorázové sdílení fotografií (https://www.swmag.cz)

ImageVenue

Jedná se o méně známou verzi na styl Imageshack.us, ale na rozdíl od něj, vám dovoluje nahrávat erotický obsah. Oproti tomuto zmíněnému serveru má také výhodu uploadu až 7 souborů naráz! Obrovskou nevýhodou ImageVenue je ale nutnost nahrávat jen jpg nebo jpeg soubory. Maximální velikost souboru je 3 MB.

Sklad obrázků

Na adrese www.sklad.obrazku.cz se nachází graficky celkem průměrný web, za to ale jsem u nich nikdy nezaznamenal výpadek serveru. Na tomto serveru lze při nahrávání obrázku (.jpg .bmp .jpeg .gif .png .swf až do 2 MB) zaškrtnout, že se jedná o veřejný obrázek, který bude k dispozici ve veřejné galerii. Nevýhodou serveru je pak, že v podmínkách poskytování služby je uvedeno, že obrázek bez jediného zobrazení může být po 90 dnech smazán.

Servery pro jednorázové sdílení fotografií (https://www.swmag.cz)

Imgway.eu

Na pohled vás Imgway.eu oslní jednoduchou a hezkou grafikou, ale ihned zkazí prvotní dojem nápis alfa verze (tedy testovací, tj. nevhodná pr ostrý provoz). Na tento server lze nahrát jpg, jpeg, png a gif až do velikosti 2 MB.

Servery pro jednorázové sdílení fotografií (https://www.swmag.cz)

Sponzorované odkazy:

Článek Servery pro jednorázové sdílení fotografií byl publikován 30. března 2009 v 14.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Vybíráme poskytovatele internetu: vesnice versus město
  6. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. DVD Shrink
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!