Kde srovnávat mobilní telefony a fotoaparáty?

Tagy:  Mobilmania.cz recenze, megapixel.cz recenze, jak vybrat fotoaparát, jak vybrat mobilní telefon, mobilní telefon, telefon, operátor, katalog, telefony

Sponzorované odkazy

Kde srovnávat mobilní telefony a fotoaparáty?

Pokud máte v úmyslu zakoupit si mobilní telefon či fotoaparát, jistě jste zaplaveni nepřebernou spoustou modelů od velkého počtů výrobců. V dnešní době, hold vládne reklama a propagace výrobků každému rohu ulice i internetu. A to umí pořádně zamotat hlavu. Jak tedy najít to pravé ořechové a nekoupit něco úplně jiného, než požadujeme? Dobrá zpráva je, že existují jisté internetové stránky, které vám zdarma mohou být velmi užitečné.

Mobilmania.cz

Mezi asi nejznámější webové adresy českého internetu patří http://mobilmania.cz, kde se dozvíte vše o aktuálním dění kolem všech mobilů. Právě tady se kupující plně zorientuje ve všech modelech a začne mít pomalu přehled. Najdete zde jak staré produkty, které dávno zmizely z trhu, tak žhavé novinky. Hned na úvodní stránce si všimnete nejnovějších článků, kde najdeme vše ze světa mobilních telefonů, zprávy o připravovaných modelech, ale také různé informace o českých operátorech. Zkrátka se tady dočtete o všem. Mobilmania.cz jak už bylo zmíněno, obsahuje kompletní databázi všech mobilních telefonů. Aby toho nebylo málo, mnoho z nich je i testováno a k dispozici tedy jsou podrobné články popisující každý detail onoho modelu. Je možné, že nový návštěvníkům se bude zdát úvodní stránka nepřehledná. Krátký čas trvá, než si na vše zvyknete, ale po té už nebudete mít s ničím problém. Teď už víte, kde najít důležité informace o každém mobilním telefonu, je tedy na čase podívat se na fotoaparáty. Tady už není tak jednoznačné, která internetová stránka nabízí největší přehled. Jsou tady určité rozpory a různí čtenáři preferují různé stránky. Nicméně se podíváme na katalog od megapixel.cz

Mobilmania.czMobilmania.cz

Megapixel.cz

Ano je to pravda. Už i fotoaparáty mají svůj katalog, který najdete právě na adrese megapixel.cz. A co zde tedy najdete? Především pořádnou databázi fotoaparátů s jejich výhodami i nedostatky. Naprostá většina je otestována a výsledky již na vás čekají. Dokonce zde můžete najít i videoprezentace, ve které se podíváte jak daný model přesně vypadá a co s ním v každém balení naleznete. To vše je navíc doplněno komentáři a diskuzemi, k čemuž se můžete samozřejmě sami připojit.

Megapixel.czMegapixel.cz

Závěrem

Doufám, že vám tento článek pomohl se trochu zorientovat na v tom neuvěřitelném množství nabízeného zboží. Snad vám představené dvě webové stránky pomohou a najdete, co hledáte. Pokud vám tyto katalogy nepomohly, zkuste se ještě podívat jinde a třeba na něco narazíte. Hlavně žádnou uspěchanost a netrpělivost. Přeji hodně štěstí při hledání.

Článek Kde srovnávat mobilní telefony a fotoaparáty? byl publikován 28. března 2010 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...