FreeForums.org - profesionální free fórum

Tagy:  fórum, forum, www, free, zdarma

Sponzorované odkazy

FreeForums.org - profesionální free fórum

Naprogramovat vlastní a skutečně dobře vypadající webové fórum může být oříšek, obzvláště pro někoho, kdo se v této problematice nevyzná/neori­entuje. Takovému člověku by mohl být tento článek velmi nápomocen, bude se totiž soustředit na portál FreeForums.org, portál poskytující již předpřipravená a profesionální webová fóra. A zdarma k běžnému použití!

FreeForums.org se představuje

Projekt FreeForums.org byl založen v roce 2007 a od té doby nabízí své služby miliónům uživatelů z celého světa. Používá velmi vyspělé současné technologie a kromě častých a bezproblémových záloh poskytuje servis 24/7, což z něho tvoří skutečného profesionála ve svém oboru. Více informací pro začátek snad už není potřeba, jdeme se tedy rychle podívat, jak si založit vlastní fórum a umístit ho na stránky, souhlasíte?

FreeForums.orgFreeForums.org

Registrací to začíná…

Jako obvykle, musíme nejdříve projít registračními kroky. Registraci nalezneme hned na titulní stránce, kde zapíšeme požadovaný název (adresu) fóra a vyplníme své tajné heslo. Potvrzením se dostaneme do podrobnějšího formuláře, kde už je potřeba vyplnit více údajů, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa atd. Heslo zopakujeme ještě jednou do kolonky password, a u každé položky se zobrazí buď červený křížek nebo zelená "fajfka”, zda je vyplněná položka v pořádku. Tato registrace je bohužel v anglickém jazyce, ale věřím, že skutečně nebude problém…

RegistraceRegistrace

Při potvrzení správnosti zadaných údajů nás čeká ještě jeden dotaz, zda chceme mít fórum skutečně zdarma, nebo zda za něho budeme platit $45/rok a budeme si užívat výhod, které nám z této platby vyplývají, dvojnásobný prostor, prioritní servis apod. Já však mluvil o fóru úplně zdarma, takže je moje volba jasná… A myslím si, že databáze 130 stylů vzhledu bude plně dostačovat snad každému.

Výběr varianty fóraVýběr varianty fóra

Fórum je založeno, jak s ním pracovat?

Ihned po založení a aktivaci se už můžeme přesunou do fóra samotného. Primární modrá barva a téměř nulový obsah asi nikoho nepřekvapí, ale jak si své fórum nastavit a přizpůsobit si ho svým potřebám? K tomu slouží odkaz uložený na konci fóra, Administration Control Panel.

Základní podoba fóraZákladní podoba fóra

Zde už to vypadá o poznání jinak a mnohem lépe. Možností a funkcí k nastavení je zde skutečně hodně a já bych prvně doporučoval nastavit český jazyk, jako je vidět na obrázku:

Základní nastaveníZákladní nastavení

Přes velký počet možných nastavení bych ještě uvedl informaci k záložce Appearance, zde si totiž můžete vybírat z nabízeného poměrně velkého počtu předpřipravených šablon vzhledu pro své fórum, vše podle požadované barvy.

Šablony vzhledu fóraŠablony vzhledu fóra

Připojení fóra k webu

Připojení fóra k webu je už, po samotném nastavení, tím nejjednodušším. Stačí uložit adresu fóra do odkazu a ten následně připojit na své stránky, nic víc. Na závěr už můžu jen dodat, že považuji fóra skupiny FreeForums.org za velmi kvalitní a profesionálně zpracovaná díla, která by mohla být prvkem příjemně oživujícím každé vaše webové stránky. Co myslíte?

FreeForums.org

Článek FreeForums.org - profesionální free fórum byl publikován 4. dubna 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...